Biznes Podkategoria: Biznes

Sortuj po:

 • Biuro rachunkowe Toruń Poltax »

  Biuro rachunkowe Poltax to stabilnie rozwijająca się firma, która dba o rozwój wielu lokalnych przedsiębiorców. Nasi pracownicy to zbiór rzetelnych i wszechstronnych ekspertów w dziedzinie finansów i rachunkowości. Z całą pewnością wszechstronność i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, powoduje, że potrafimy współpracować z Klientami z różnych branż i z korzyścią rozliczać ich finanse. Oferowane przez nas usługi rachunkowe to gwarancja długodystansowego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax oferuje kompleksowe usługi finansowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Oddając nam obsługę swoich finansów, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad rozwojem swojego biznesu. Przygotowywane przez nas raporty finansowe umożliwią Tobie podejmowanie racjonalnych i rzeczowych decyzji.

  Firma Poltax załatwia także wszelkie formalności przy zakładaniu firmy. Pomożemy Tobie w trakcie wypełniania właściwych dokumentów. Wspólnie określimy najlepszy system rozliczeń podatkowych. Zaproponujemy Tobie funkcjonalne oprogramowania do zarządzania finansami firmy, przez które nie pogubisz się w swoich rachunkach.

  Dla naszego biura istotna jest jasność działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszystkie usługi świadczymy w oparciu o szeroką wiedzę o obowiązujących przepisach prawa i wieloletnie doświadczenie w współpracy z wieloma, różnymi firmami. Praktyczne programy księgowe pozwalają nam szybciej rozliczać Twoje rachunki i dokładniej analizować strukturę Twoich finansów. Z nami Twoja firma jest w dobry rękach.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Telebim strefa kibica »

  Sintel to zwłaszcza wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Perfekcyjnie sprawdza się on w większych firmach, które zajmują się organizacją konferencji, w wielu przypadkach przygotowują poważne imprezy czy też po prostu chciałyby zaopatrzyć się w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Firma Sintel proponuje ich po prawdzie mnóstwo, a notabene nie ogranicza się do sprzedaży tylko standardowych a oprócz tego najpopularniejszych sprzętów. W jej asortymencie pojawia się bowiem a oprócz tego perfekcyjny telewizor LED, oraz telebim strefa kibica, a także wysokiej klasy oświetlenie - wszystko to, co związane jest z innowacyjnymi multimediami. Osoby zaciekawione podobnymi rozwiązaniami powinny koniecznie zajrzeć na stronę należącą do Sintel, by tam poczytać o różnych sprzętach i akcesoriach. W ten sposób oczywiście odnajdą pośród nich coś, co się im przyda.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ksiega-podatkowa.pl SKP - kpir program księgowy »

  Właścicielom małych i średnich firm oraz biur rachunkowych polecamy kpir program księgowy Super Księga Podatkowa (SKP) https://www. ksiega-podatkowa. pl. Funkcjonuje on na rynku od blisko dwudziestu pięciu lat i ma duże, stale rosnące, grono usatysfakcjonowanych użytkowników.
  Przede wszystkim to program dla małej firmy oraz dla biura rachunkowego, w których występuje mała księgowość. Jednakże to nie tylko prosta w prowadzeniu książka przychodów i rozchodów, lub ryczałt ewidencjonowany ale także moduły przydatne w firmach niezależnie od rodzaju prowadzanej w nich księgowość. Kpir program księgowy SKP to wiele korzyści dla użytkownika. Jedną z nich jest to, iż można go swobodnie konfigurować. Powoduje, iż można go idealnie przystosować do potrzeb każdej firmy. Najistotniejsze jest aczkolwiek to, że nie jest to typowe oprogramowanie, albowiem jest ono systematycznie dostosowywanie do potrzeb nabywców i poprawiany tak, ażeby było zgodny z obowiązującymi przepisami.
  SKP ułatwia prowadzenie rozliczeń, fakturowanie, magazyn, wyliczy podatek, utworzy pliki JPK a następnie je prześle do organów kontroli skarbowej. To także możliwość prowadzenia rejestru środków trwałych, rozliczania podróży służbowych krajowych i zagranicznych, kilometrówki i wiele innych. Płacimy wyłączne za to z czego korzystamy, z czasem w miarę potrzeb mamy możliwość dokupić kolejne opcje.
  Wszystkich, którzy pragnęliby bliżej poznać program księgowy Super Księga Podatkowa zapraszamy na stronę internetową, gdzie można pobrać i skorzystać z darmowej sześćdziesięciu dniowej wersji testowe. Mamy możliwość przekonać się jak pomocny jest to program dla biura rachunkowego oraz dla małej i średniej wielkości firmy.

  Data dodania: 13 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • System Norma Pro do kosztorysowania »

  Kosztorysy to dokumenty niezbędne przy przetargach publicznych w budownictwie, ponieważ pozwalają one na określenie kosztów planowanych robót. Kosztorys wykonuje zarówno inwestor jak i wykonawca i dobrze jest wspomóc tą czynność odpowiednim oprogramowaniem. Norma Pro jest systemem do kosztorysowania, który powstał w roku 2003 i wciąż cieszy się dużą popularnością wśród kosztorysantów.

  Data dodania: 06 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Administracja kadrowo płacowa Łowicz »

  Oferujemy wysokiej jakości outsourcing na obszarze miejscowości Łowicz a także pobliskich okolic. Nasza oferta usługowa adresowana jest lecz i do sporych firm korporacyjnych, lecz też do niewielkich, działających lokalnie przedsiębiorców. Jeżeli chcą Państwo zmniejszyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej czy też zwiększyć poufność oraz obronność danych, to jeszcze obecnie skontaktujcie się z nami. Po pierwsze polecamy nasze kompleksowe usługi księgowe a oprócz tego kadrowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, za sprawą czego udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i również zdobyć wielu stałych klientów. Za sprawą naszej pomocy zdobędą Państwo sporą przewagę nad swoimi konkurentami. Zatrudniamy najlepszych fachowców, za sprawą czego jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet bardzo trudnych zleceń.

  Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybutor materiałów reklamowych »

  Prince to porządny dystrybutor materiałów reklamowych. Zapewniamy Was, że wszystko co nam dostarczycie znajdzie się u odpowiednich ludzi. W tym momencie od przeszło 20 lat działamy na rynku, za sprawą czego zdobyliśmy niemałe doświadczenie w kolportażu ulotek reklamowych, folderów, katalogów a także innych rzeczy, które będziecie kazali nam dostarczyć. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych pracowników, którzy terminowo rozwożą a także dostarczają wszystkie materiały reklamowe, zarówno te, które są osobiście adresowane, jak również te bez adresu. Jako firma reklamowa, oprócz dystrybucji, paramy się także drukowaniem materiałów reklamowych. Wystarczy wyłącznie, że przekażecie nam swoje zlecenia a my je bardzo entuzjastycznie wykonamy. Namawiamy na ulicę Kosynierów Gdyńskich 44, Gorzów Wielkopolski, gdzie znajduje się nasza firma. Będzie nam niezwykle miło.

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.marfor.pl : Oscypki »

  Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Marfor. Jesteśmy firmą, która działa na rynku serów. Dokładniej rzecz ujmując, jesteśmy producentem serów góralskich. Nasze pojawienie się w branży miało miejsce siedemnaście lat temu. Można powiedzieć, że cel jaki przed sobą postawiliśmy, nie uległ zmianie od początku funkcjonowania. Tym celem było modelowanie asortymentu opierającego się o produkty regionalne a oprócz tego tradycyjne (segment nabiałowy) Oprócz tego byliśmy pierwszym producentem w kraju, który zdecydował się na wdrożenie takich produktów na rynek ogólnopolski. Powinno się też powiedzieć, że główny trzon prowadzonej przez nas działalności to sery góralskie oraz sery wędzone. Chcecie wiedzieć więcej? Zajrzyjcie na naszą stroną online. Jeśli mimo wszystko będą jakieś nieporozumienia to zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Torba ekologiczna z nadrukiem »

  Warto zadbać o odpowiednie opakowanie swoich produktów, ponieważ klienci niezwykle mocno zwracają na to uwagę. Jeżeli jest Wam potrzebna folia z nadrukiem o dowolnej wielkości, to nasza firma ją dla Was z chęcią wyprodukuje. W naszej firmie działa linia produkcyjna z najnowszymi maszynami, dzięki czemu udaje nam się produkować biodegradowalne siatki foliowe. W bogatej ofercie firmy wyszukać można, takie rzeczy jak - folia z nadrukiem, torba z nadrukiem, taśmy ostrzegawcze i również niemało innych. Opakowania produkowane są z tworzyw sztucznych na indywidualne zamówienia. Przedsiębiorstwo Gabo skupia się na tym, by asortyment był doskonałej klasy. świeżo przedsiębiorstwo stworzyła linię całkowicie biodegradowalnych folii bez dodatków chemicznych.

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • CAD dla mechaników »

  Architekci a także projektanci to zawody od lat uważane za artystyczne. XXI wiek daje obecnym adeptom w tych dziedzinach, jeszcze szerszy wachlarz możliwości. Obecnie, nie musisz rysować na desce. Wystarczy, że kupisz cad dla projektantów. Twój projekt zostanie stworzony szybciej, aniżeli Ci się wydaje. To wysokiej jakości program, który wspomaga projektowanie w dwu a także trójwymiarze. Zaawansowane funkcje dają możliwość modelowanie bryłowe, powierzchniowe, a także hybrydowe. Jeśli szukasz narzędzia, które pozwoli Ci rozwinąć architektoniczne skrzydła, firma megacad. pl, daje Ci multimedialnego pomocnika. Nie czekaj, sprawdź program już teraz. Teraz ograniczeniem jest wyłącznie Twoja wyobraźnia. Gdy poznasz to narzędzie, już nigdy nie będziesz chciał skorzystać, z innego programu. Megacad. pl, wejdź, pobierz, rozwijaj swoje umiejętności. Zachęcamy.

  Data dodania: 21 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • System erp enova365 »

  enova365 jest polskim systemem do zarządzania zasobami, który optymalizuje pracę osób wykonujących różne działania. Program w zależności od formy wdrożenia enova365 może wspierać, wybrane działy firmy. Modułowa architektura systemu erp enova365 pozwala na łatwe dostosowanie funkcjonalności oprogramowania do wymagań i potrzeb firmy.

  Data dodania: 06 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie hal »

  Firma Techno Heat specjalizuje się w promowaniu, doradztwa technicznego, kompletacji urządzeń i ich dostarczania i wsparcia projektowego. Swoje usługi kieruje w stronę obiektów przemysłowych, handlowych, magazynowych, użyteczności publicznej, usługowych, sportowych i również warsztatowych. Wszystkie urządzenia, które oferuje Techno-Heat są wytwarzane przez sprawdzone firmy amerykańskie a oprócz tego brytyjskie. Klientom proponuje nagrzewnice gazowe, promienniki, destratyfikatory i inne urządzenia. Ogrzewanie, które proponuje przedsiębiorstwo, charakteryzuje się łatwością instalacji, wysoka efektywność cieplna, niskie zużycie energii, bezpieczeństwo użytkowania i również równomierne dystrybucja ciepła. Wszystkie urządzenia są proekologiczne oraz nieszkodliwe. Na dodatek propozycja posiada wysoki poziom fachowy i godne uwagi ceny.

  Data dodania: 27 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Malaga nieruchomości »

  Malaga w Hiszpanii to lep dla osób marzących o domu w słońcu. A coraz więcej osób z Polski kupuje tam nieruchomości. W Maladze znajdziesz domy, apartamenty i mieszkania. Ale również luksusowe wille na sprzedaż. Agencja nieruchomości Home Marbella ma w ofercie luksusowe oferty w Maladze i Costa del Sol. Zajrzyj do serwisu, porozmawiaj z agentem i zainwestuj w hiszpańskie nieruchomości. Wyrabiamy numery NIE i oferujemy tłumaczenia dokumentów na hiszpański.

  Data dodania: 22 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rolki do taśmociągów »

  Technika idzie cały czas do przodu. Dzięki temuż ułatwia nam szereg kwestii oraz człowiek już nie jest tak zależny od innych. Poza tymże oszczędza również czas jak i energię. Mamy do dyspozycji całe zatrzęsienie maszyn. Bez najłagodniejszych wątpliwości są one konieczne w zakładach produkcyjnych. Aczkolwiek sama konstrukcja maszyn nie należy do najprostszych. Gdyż do zrobienia takowego jednego urządzenia potrzeba szeregu elementów. Dlatego oprócz wiedzy, kwalifikacji, czy umiejętności potrzeba mieć właściwe części ten jak choćby rolki do taśmociągów, koła zębate, sprężyny, czy może sporo innych. To wszystko odnajdą Państwo w specjalistycznej firmie, jaką jest Metale Auto-Ruch Szepielak. Albowiem ta działalność istnieje już od 1985 roku oraz posiada mnóstwo lat doświadczenia. Jej asortyment jest obfity. Więcej wiadomości zdobędą na witrynie elektronicznej: autoruch. com. Zamieszczono tam również wszelkie konieczne dane do skontaktowania się. Specjaliści chętnie Państwu odpowiedzą na pytania oraz doradzą możliwie najlepsze wyjścia.

  Data dodania: 02 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tapicerka jachtowa »

  Firma para się tapicerką samochodową, rozwija się bardzo żywiołowo na rynku przemysłowym. Prowadzi swoją działalność od wielu lat, prosperuje z roku rocznie coraz lepiej. Główną specjalizacją zakładu jest tapicerka samochodowa, zajmuje się również obszywaniem kierownic, a oprócz tego innych elementów wnętrza samochodu. Podejmuje się kiedy niekiedy bardziej trudnych, skomplikowanych zadań, w swojej ofercie zawiera również alternatywę usługi tapicerowania motocykli, samolotów, i pojazdów wodnych. Oferuje także rekonstrukcję, naprawę zniszczonych elementów, zajmuję się klejeniem uszkodzonych elementów plastikowych, a także innych nietypowych renowacji. Realizuje swoje zadania kompleksowo i również fachowo, podchodząc do każdego klienta indywidualnie, bowiem zatrudnia doświadczonych fachowców w tej branży. Posiada własną stronę internetową gdzie znaleźć można interesujące nas informacje.

  Data dodania: 21 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie podatku z Niemiec »

  Zlokalizowane w Bydgoszczy biuro podatkowe Doradztwo De-Tax kieruje swoją propozycję do osób zainteresowanych zwrotem podatku z Niemiec. Jako kolektyw doświadczonych ekspertów gwarantuje profesjonalną pomoc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, złożeniu wniosku a oprócz tego odwołaniu od decyzji w razie błędnych przeliczeń. Firma proponuje również rozliczanie podatku od emerytury oraz renty z Niemiec. Klientom pracującym w branży budowlanej proponuje wsparcie w ubieganiu się o ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Konsulting De-Tax załatwia mało tego sprawy związane z ubieganiem się o zasiłek familijny z Niemiec. Na fachową pomoc liczyć mogą klienci planujący domagać się o zasiłek rodzicielski. Firma działa bez pośredników, za sprawą czego rzetelnie a oprócz tego na czas realizuje wszystkie zlecenia. Zapewnia przystępne ceny usług.

  Data dodania: 31 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Beyondoffice.pl - wirtualne biuro Warszawa Wola »

  Już dziś skorzystaj z oferty wirtualnego biura Warszawa Wola. Dzięki naszej usłudze uzyskasz prestiżowy adres, aby zapewnić swojej firmie wiarygodność, której potrzebuje. Wirtualny adres umożliwia zarządzanie całą korespondencją online i dostęp do niej w dowolnym miejscu i czasie. Nie musisz martwić się o wysokie koszty związane z wynajęciem lokalu. U nas płacisz symboliczną kwotę za prestiżowy adres w biurowcu, który możesz wykorzystać do rejestracji swojej firmy, a także na inne potrzeby. Sprawdź naszą ofertę, poprzez stronę internetową.

  Data dodania: 06 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Skup firm - Skup spółek »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w pomocy przedsiębiorstwom i spółkom, oferując połączenie ambicji biznesowych z indywidualnymi potrzebami ich właścicieli. Każda firma kryje w sobie niepowtarzalną historię, wartości i wyzwania. Naszym celem jest znalezienie rozwiązania, które umożliwi kontynuację tej historii w kompetentnych rękach, zapewniając jednocześnie poprzednim właścicielom spokój i satysfakcję.

  Żyjemy w erze dynamicznych zmian, w której wiele firm przechodzi przez różne fazy – od początków, przez stabilizację, aż po momenty transformacji lub zakończenia działalności. Decyzja o sprzedaży firmy może być dla wielu właścicieli zarówno emocjonalna, jak i skomplikowana. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie tego procesu, dostarczając spersonalizowanych rozwiązań, które odpowiadają Twoim oczekiwaniom i zapewniają ciągłość firmy w odpowiednich rękach.

  Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy posiadają obszerną wiedzę w zakresie pomocy przedsiębiorstwom, wyceny firm i strategii biznesowych. Współpracujemy z różnego rodzaju firmami – od tych rodzinnych po spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy notowane na giełdzie. Nasza dogłębna znajomość branży, w połączeniu z indywidualnym podejściem do klientów, zapewnia skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie procesu sprzedaży firmy.

  Gwarantujemy transparentność, profesjonalizm i zaangażowanie na każdym kroku współpracy. Nasza firma to nie tylko zespół ekspertów, ale także partnerzy gotowi zrozumieć Twoje potrzeby i wesprzeć realizację celów biznesowych.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy wspólnie pracować dla Twojego spokoju.

  Data dodania: 25 12 2023 · szczegóły wpisu »
 • Price action »

  You came across the concept of Forex and you are currently thinking how can you use the system for your own profit? Well, it surely is possible to gain profits using this system as long as you use it wisely and safely. It is a really famous system, that is true, but using it comes with many risks. Risks you have to be well aware of before you even start. First of all you need to know that private investors do not get the direct access to the interbank and that they have to rely on the services provided by professional brokers. The most common forex transactions are those based on currency pairs. Access to forex is quite simple. All you need is a computer with internet connection, a transaction platform and some kind of financial capital. Which is why private investors make the biggest percentage of forex users worldwide. To get started, you need to be aware of the changes in the economy and know how the trading strategies work so you could use them. If you are searching for a good source of information on the workings of forex, come and join our forex community. Very gladly our members will help you obtain all the information you need to become a well-prepared forex player.

  Data dodania: 21 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: