Rachunkowość Podkategoria: Rachunkowość

Sortuj po:

 • Biuro rachunkowe Toruń Poltax »

  Biuro rachunkowe Poltax to stabilnie rozwijająca się firma, która dba o rozwój wielu lokalnych przedsiębiorców. Nasi pracownicy to zbiór rzetelnych i wszechstronnych ekspertów w dziedzinie finansów i rachunkowości. Z całą pewnością wszechstronność i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, powoduje, że potrafimy współpracować z Klientami z różnych branż i z korzyścią rozliczać ich finanse. Oferowane przez nas usługi rachunkowe to gwarancja długodystansowego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax oferuje kompleksowe usługi finansowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Oddając nam obsługę swoich finansów, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad rozwojem swojego biznesu. Przygotowywane przez nas raporty finansowe umożliwią Tobie podejmowanie racjonalnych i rzeczowych decyzji.

  Firma Poltax załatwia także wszelkie formalności przy zakładaniu firmy. Pomożemy Tobie w trakcie wypełniania właściwych dokumentów. Wspólnie określimy najlepszy system rozliczeń podatkowych. Zaproponujemy Tobie funkcjonalne oprogramowania do zarządzania finansami firmy, przez które nie pogubisz się w swoich rachunkach.

  Dla naszego biura istotna jest jasność działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszystkie usługi świadczymy w oparciu o szeroką wiedzę o obowiązujących przepisach prawa i wieloletnie doświadczenie w współpracy z wieloma, różnymi firmami. Praktyczne programy księgowe pozwalają nam szybciej rozliczać Twoje rachunki i dokładniej analizować strukturę Twoich finansów. Z nami Twoja firma jest w dobry rękach.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.biurokoala.pl »

  Księgowość Jelenia Góra KOALA jest to firma z długoletnim doświadczeniem. Wysoce wyspecjalizowany personel zapewnia doradztwo oraz prowadzenie pełnej księgowości.
  Biuro Rachunkowe Jelenia Góra KOALA świadczy usługi związane z założeniem własnej firmy, prowadzeniem księgowości w uproszczonej formie opodatkowania - ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, a także prowadzeniem ksiąg handlowych.

  Biuro Rachunkowe Jelenia Góra KOALA posiada licencję Ministra Finansów nr 2776/2003 na świadczenie usług księgowych oraz ubezpieczenia OC z tytułu prowadzonej działalności.

  KOALA zajmuje się:
  rejestracją nowych pracowników w ZUS,
  sporządzaniem umowy o pracę dla nowych pracowników,
  tworzeniem kartotek pracowniczych,
  pomocą w przygotowaniu pism urzędowych,
  opracowaniem i wysyłaniem drogą elektroniczną miesięcznych deklaracji ZUS,
  obsługą kontroli US i ZUS,
  drukowaniem przelewów na podatki i ZUS,
  sporządzaniem rocznego rozliczenia właściciela firmy.

  Biuro Rachunkowe Jelenia Góra KOALA pomoże, doradzi i zadba o rachunki małej, średniej oraz dużej firmy, a wszystko to w atrakcyjnych cenach.
  Firma KOALA czeka właśnie na Ciebie!

  Data dodania: 01 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy program księgowy symfonia »

  Przedsiębiorstwo Biomedic jest na polskim rynku od 1993 roku. Jesteśmy Złotym Partnerem firmy Sage i również w swojej ofercie mamy pełną gamę programów Sage Symfonia a oprócz tego Sage Symfonia ERP. Dostarczamy Państwu również usługi instalacji i wdrożenia pracowników w nowe oprogramowanie (szkolenia). Po tym procesie mogą Państwo korzystać z pomocy posiadanych przez nas konsultantów. Oprogramowanie symfonia jest sprawdzonym rozwiązaniem dla klientów prowadzących urząd rachunkowe albo oferujących usługi księgowo-kadrowe. Łatwa a także elastyczna budowa tego programu sprawia iż jest on łatwy w obsłudze. 85% użytkowników tego programu przyznaje, że poleciłoby go innym. W skład modułów podstawowych systemu Sage Symfonia wchodzą: finanse i również rachunkowość, handel, kadry i również płace a także środki trwałe. Na dodatek aplikacja można rozszerzyć o moduły: raporty graficzne, analizy finansowe, e-Box, detal, e-handel.

  Data dodania: 28 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Nowy Sącz »

  Proxima Doradztwo Podatkowe to oferta dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą skorzystać z pomocy fachowców, w zakresie prawa podatkowego. Wiemy, że niektórzy mogą zupełnie gubić się w bez ustanku zmieniających się przepisach prawnych. Natomiast z naszą obsługą wszystko znajdzie się pod odpowiednią kontrolą. Nie tylko pomożemy Wam w uzupełnianiu wszystkich dokumentów związanych z podatkami, ale również możemy być Waszymi reprezentantami przed organami podatkowymi i przed Sądami Administracyjnymi. Porady podatkowe to nie tylko zakres działania naszej działalności. Trudnimy się także innymi rozliczeniami, tj. składki ZUS, ubezpieczenie zdrowotne. Do naszych usług zaliczane jest również doradztwo w zakresie funduszy unijnych. Nasza wiedza jest w rzeczywistości ogromna i śmiało możecie ją wykorzystać. Namawiamy do kontaktu.

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Tarnowskie Góry »

  Każda firma ma obowiązek prowadzić pełną ewidencję księgową. Nie każdy przedsiębiorca czuje się jednak na siłach, ażeby samodzielnie dokonywać opisanych czynności. Pomocą okazuje się sprawdzone biuro księgowe, które profesjonalnie zajmie się profesjonalną obsługą rachunkową i również kadrową. Taxus działa na rynku polskim z powodzeniem od 2003 roku. Lata doświadczenia sprawiają, że podejmujemy się każdego, nawet czasochłonnego zlecenia. Właścicielka firmy, dyplomowana księgowa posiada Certyfikat Księgowy, który jest uprawnieniem do wykonywania działalności. Z biurem Taxus rozliczysz swoje podatki, bez późniejszej konieczności wprowadzania korekt w deklaracji PIT. Firma para się także rozliczaniem podatków VAT, prowadzeniem ewidencji kadrowo - płacowej i również prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów oraz rozchodów.

  Data dodania: 09 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Peter Green - usługi księgowe dla firm »

  Peter Green to biuro rachunkowe, które swoją siedzibę posiada w Otwocku. To właśnie tutaj zaangażowanie całej kadry pracowniczej zaowocowało w innowacyjne usługi z zakresu prowadzenia dokumentacji rachunkowej firmy. Klienci mają całodobowy dostęp do swojej dokumentacji a księgowi zawsze służą fachową radą i pomocą na każdym etapie współpracy. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Kiedy zgłosić się do psychoterapeuty? Na pewno nie warto zwlekać do ostatniej chwili, czyli do granic swojej wytrzymałości psychicznej ponieważ można się doprowadzić do stanu, w którym konieczna jest hospitalizacja psychiatryczna (chodzi przede wszystkim o objawy depresyjne, lękowe, nerwicowe, myśli samobójcze lub akty autoagresji - samookaleczenia). W Częstochowie polecanym miejscem jest centrum psychoterapii Mandala, które oferuje swoją pomoc każdej osobie powyżej 14 roku, parom i małżeństwom oraz rodzicom z trudnościami wychowawczymi.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rachunkowość

Rachunkowość - nowa strona:

Adres: