Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

Sortuj po:

 • Ubezpieczenia Skawina »

  Jesteśmy doświadczoną multiagencją ubezpieczeniową, współpracującą z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu zapewniamy najkorzystniejszą ofertę pod względem ceny i zakresu ubezpieczenia. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i doradztwo ubezpieczeniowe klientom indywidualnym, sektora MSP oraz klientom korporacyjnym. Naszym celem jest świadczenie usług, które odpowiadają wymaganiom Klienta oraz systematyczne dążenie do poprawy ich jakości. Zajmujemy się ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi oraz osobowymi. Posiadamy w szerokiej ofercie produkty, które spełnią wszystkie Państwa wymagania. W naszej ofercie posiadamy ofertę ponad 25 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Do grupy najpopularniejszych na naszym rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, możemy zaliczyć: Odpowiedzialności Cywilnej. Auto Casco. Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Assistance. Ochronę Prawną. Szyb Pojazdu.

  Data dodania: 22 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzone pakiety medyczne dla firm »

  Serdecznie namawiamy do skorzystania z oferty naszej firmy, o ile interesują Ciebie ubezpieczenia zdrowotne indywidualne. Mamy dla Państwa najlepiej dobraną ofertę. Dosyć tego się tylko z nami skontaktować, a my zaproponujemy Wam pakiety medyczne indywidualne, które będą dobrana na bazie Waszych potrzeb i sugestii. Wszyscy z naszych klientów albowiem chce czegoś wielokrotnie innego. Młodzi ludzie, starci, rodziny z małymi dziećmi - zawsze możecie oczekiwać na idealną ofertę, dzięki czemu nie będziecie musieli dbać o własne życie. Dla potencjalnych klientów mamy pożądany program klubowy, który da Państwu dodatkowe możliwości. Mamy nadzieje, że będziecie uradowani z doskonałej jakości naszych usług, jak również z naszych ubezpieczeń. Każdy z naszych klientów jest dla nas bardzo relewantny. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kraków »

  Nasza kancelaria odszkodowawcza prowadzi sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie po śmierci osoby najbliższej. Walczymy o świadczenia dla rodzin ofiar wypadków samochodowych, a także śmiertelnie potrąconych pieszych i rowerzystów. Chcesz uzyskać odszkodowanie za potrącenie pieszego przez samochód albo odszkodowanie za potrącenie rowerzysty? Z naszą pomocą uzyskasz najwyższe świadczenia odszkodowawcz.

  Data dodania: 29 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • A-GRAND Multiagencja Ubezpieczeniowa »

  Działamy jako renomowana multiagencja ubezpieczeniowa zlokalizowana we Wrocławiu, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie ubezpieczeń.

  Nasza specjalność to przede wszystkim ubezpieczenia OC oraz AC. Niemniej jednak, nasze serce bije najszybciej dla ubezpieczeń GAP i ubezpieczeń całkowitych flot samochodowych. To właśnie w tych obszarach łączymy naszą bogatą wiedzę i praktykę z głębokim rozumieniem rynku, by prezentować Ci najbardziej korzystne propozycje.

  A-GRAND to nie tylko agencja ubezpieczeniowa, ale również Twój kompas w skomplikowanym świecie ubezpieczeń. Naszym priorytetem jest Twoje poczucie bezpieczeństwa. Czy szukasz ubezpieczenia dla jednego auta, czy dla całej floty, jesteśmy tu, by dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

  Nasz dedykowany zespół specjalistów jest zawsze gotów służyć pomocą, gwarantując Ci nie tylko konkurencyjne stawki, ale też fachowe doradztwo i wsparcie na każdym kroku – począwszy od doboru ubezpieczenia, poprzez obsługę, aż po pomoc w przypadku zgłoszenia szkody.

  Jesteśmy zaufanym wyborem wielu klientów, zdecyduj się i dołącz do nich.

  Wybierając A-GRAND, wybierasz solidnego partnera w świecie ubezpieczeń. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tym, co mamy do zaoferowania.

  Data dodania: 07 10 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: