Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

Sortuj po:

 • Ceramic.com.pl - Gwarantowana Ogniotrwałość »

  Firma Ceramic produkuje ogniotrwałe materiały budowlane. Pod adresem ceramic. com. pl dostępny jest beton ogniotrwały, zaprawa ogniotrwała oraz cegły ogniotrwałe. Szeroka oferta obejmuje również elementy mocujące, utwardzacze oraz kleje przystosowane do pracy w wysokich temperaturach. Zyskujące ostatnimi czasy popularność, Ceramiczne Produkty Włókniste są, przede wszystkim, bardzo łatwe w montażu oraz zapewniają szybki rozruch, dzięki czemu oszczędzamy wiele czasu. Ceramin jest oficjalnym Dystrybutorem VESUVIUS SKAWINA. Każdy kto ceni sobie wysoką jakość, powinien skorzystać z usług naszej firmy.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kamień elewacyjny producent »

  Dakama Stone to spółka świadcząca doskonałej wartości artykuły do kompozycji pomieszczeń i elewcacji, takie jak beton architektoniczny oraz coraz znacznie modny kamień elewacyjny. Na ofertę firmy skupia się także płytka cegłopodobna, jaka zezwala na stworzenie unikalnych pomieszczeń w niemalże jakimkolwiek stylu. Kamień elewacyjny producent oferuje szczególnie konkurencyjne ceny na swoje produkty. Na stronie firmowej dostępna jest także zakładka "wyprzedaże", w której wyszukać można artykuły głównego gatunku w promocyjnych stawkach.

  Data dodania: 27 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów drewnianych -producent Rob-Gont »

  Uważasz, że domy drewniane mają niepowtarzalny urok, który kojarzy się z dzieciństwem, beztroską i najlepszymi wakacjami w życiu? Takie właśnie domy z bali, budujemy na zlecenie i otrzymujemy za to wdzięczność naszych klientów, którzy w samych superlatywach tworzą nasze referencje. Domy całoroczne z bali nie są drogie, ponadto mogą przetrwać wiele lat bez renowacji i poprawek. Na naszej stronie internetowej dowiesz się, jakie są pozostałe zalety domów z drewna. Budowa domów drewnianych odbywa się w naszej firmie z wielką starannością, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

  Data dodania: 24 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gonty łupane - Rob-Gont »

  Wychodząc naprzeciw klientom, którym marzą się cudowne domy z bali góralskie, oferujemy najkorzystniejszą na rynku ofertę, dzięki której będziecie posiadali idealne domki. Wystarczy, że wejdziecie na naszą stronę internetową www. robgont. com a odnajdziecie informacje o naszym wykonaniu i propozycjach. Dzięki Rob-Gont wasze domy będą zdobiły idealne wręcz gonty łupane, co do których mamy gwarancję, że będą wytrzymałe przez wiele lat, ponieważ posiadamy duże doświadczenie w zakresie sprawiania tego typu pokryć budynków. Gonty drewniane nie pamiętają przed nami zupełnie żadnych tajemnic, o czym możecie się przekonać, zapoznając się z portfolio i licznymi uwagami na nasz temat, które są bardzo pochlebne.

  Data dodania: 24 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Inside-system - tynki maszynowe »

  Grupa Inside System specjalizuje się w tynkowaniu budynków. Dzięki wieloletniej działalności połączonej z ciągłym rozwojem, dziś dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym oraz bogatym doświadczeniem, które pozwalają nam wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie. Tynki maszynowe, których używamy, pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu są odporne na działanie wilgoci oraz wysokich i niskich temperatur. Jako certyfikowana firma jesteśmy pewni jakości swoich usług, dlatego udzielamy na nie wieloletniej gwarancji.

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: