Klimatyzacje Podkategoria: Klimatyzacje

Sortuj po:

 • Wysokiej klasy agregaty skraplające »

  Przedsiębiorstwo Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa dostarcza szerokiego spektrum urządzeń a także akcesoriów stosowanych w chłodnictwie oraz klimatyzacji. Komory chłodnicze, sterowniki elektroniczne i agregaty skraplające to najważniejsze dla tego przemysłu elementy, znajdujące się w ofercie. Chłodnictwo jest to gałąź przemysłu w której główną rolę odgrywają producenci sprzętu tacy jak: TECUMSEH a oprócz tego EMBRACO, których artykuły znajdują się w ofercie Firmy. Poza tym, w propozycji są też takie komponenty i urządzenia jak: sprężarki a oprócz tego agregaty skraplające półhermetyczne, skraplacze, klimatyzatory a oprócz tego pompki do skroplin, i wsporniki, pręty nylonowe, otulina izolacyjna, wentylatory osiowe, silniki do wentylatorów, oleje do sprężarek a także czynniki chłodnicze. Ponad to przedsiębiorstwo wykonuje komory chłodnicze zbudowane z płyt warstwowych oraz prowadzi montaż urządzeń do komór oraz mebli chłodniczych.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzona klimatyzacja Wrocław »

  Pefra to hurtownia, która ma dla Was najlepszy sprzęt, o ile zajmujecie się montowaniem klimatyzacji i wentylacji. Dokładamy wszelkich starań, ażeby współdziałać z najlepszymi producentami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem. Mamy nadzieje, że w naszej ofercie znajdziecie wszystko, co czego szukacie. Polecamy Wam głównie całe centrale klimatyzacyjne i również wentylacyjne do zakupu. Jesteśmy hurtownią, która w tej chwili od dawna istnieje na rynku a oprócz tego zapewnia Wam nie tylko spory wybór, lecz również fachową poradę. Nasi pracownicy zawsze są do Waszej dyspozycji, o ile nie jesteście czegoś pewni. Klimatyzacja w domach, firmach, powiem więcej w autach - u nas znajdziecie dosłownie wszystko. Proponujemy Wam nawet rury spiro, różnorakie kształtki okrągłe a także wiele innych elementów, które ani chybi są wam potrzebne do montowania klimatyzacji. Pefra proponuje Wam niezwykle atrakcyjne ceny na wszystkie towary.

  Data dodania: 24 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne schładzacze wody »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się wszystkim co związane z chłodnictwem a oprócz tego klimatyzacją. Nasza propozycja obejmuje w szczególności takie zadania jak dobór właściwych elementów instalacji, sprzedaż elementów instalacji chłodniczych, usługi serwisowe, składanie całych zestawów a także bez liku innych usług. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia naszych klientów jako że dzięki skorzystaniu z naszej propozycji wszystko przypadkiem dostać w jednym miejscu. Dysponujemy wielce wykwalifikowaną kadrą specjalistów, którzy potrafią podołać nawet w najwyższym stopniu wymagającym zadaniom. Naszym celem jest takie starania na rynku iżby każdy był całkowicie usatysfakcjonowany z posiadanych przez siebie instalacji klimatyzacyjnych albo chłodniczych. Serdecznie namawiamy do skorzystania z usług naszej firmy. Dajemy gwarancję wysokiej jakości.

  Data dodania: 01 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Na łuszczycę najlepszy - SILKUM »

  Maść SILKUM została wyprodukowana i przebadana w Polsce. Receptura została oparta na naturalnych składnikach, powszechnie znanych i stosowanych w leczeniu łuszczycy oraz zmian skórnych, objawiających się łuską, zaczerwienieniem lub uporczywym swędzeniem. Doskonała do pokonania objawów łuszczycy. Maść SILKUM pozwala na długo zapomnieć o chorobie i cieszyć się długimi okresami remisji.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzacje

Klimatyzacje - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: