Angielski Podkategoria: Angielski

Sortuj po:

 • Angielski Wrocław regularne zajęcia »

  Queen's School of English, oferuje bardzo wysoki standard nauki, profesjonalne jak i indywidualne wszystkich uczniów jak i nauka w atrakcyjnych warunkach. Angielski kierowany jest na bardzo różnorodnych poziomach, za sprawą czego każdy ma możliwość wybrać ofertę, za sprawą której błyskawicznie i skutecznie poprawi swoje umiejętności językowe. Za sprawą obecności native speakerów, każdy uczeń ma szansę porozmawiania z osobą, dla której angielski jest językiem ojczystym. W ciągu zajęć stosowane są najróżniejsze pomoce naukowe, za sprawą czego nauka jest interesująca. Angielski, to nie tylko wykształcenie języka, lecz także usługi dotyczące korekcji różnego gatunku tekstów, i również tłumaczenia. Szkoła może pochwalić się uznanym wyróżnieniem, które świadczy o dobrej jakości usług a oprócz tego poziomie nauczania.

  Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Speaking house »

  Szkoła językowa Speaking English zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jeśli chcecie porządnie nauczyć się angielskiego, to koniecznie musicie zaznajomić się z oferowanymi przez nas usługami. Nasi uczniowie są dla nas najważniejsi, w następstwie tego do każdego posiadamy indywidualne podejście. Oferujemy Wam naukę języka praktycznego, jak również języka w biznesie. Nauka angielskiego prowadzona jest przy użyciu innowacyjnych, najnowocześniejszych metod, dzięki czemu każdy z Was na pewno osiągnie pożądany sukces. Rozbudowane słownictwa, zwroty, poszerzanie słownictwa, abyście jeszcze lepiej mogli komunikować się z innymi osobami - pożądane byłoby zaufać naszym lektorom, którzy posiadają duże doświadczenie w nauczaniu tego języka. Zaufajcie nam, a my Wam pokażemy, że angielski to język, którego z pewnością uda Wam się przyuczyć. Zachęcamy!

  Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany PDF »

  Za każdym razem, kiedy na uczniów czeka jakiś sprawdzian próbują znaleźć go w internecie. Nie jest to głupi pomysł, ponieważ coraz więcej powstaje stron, na których są do ściągnięcia sprawdziany pdf. Są również strony, które oferują pomoc w odrabianiu lekcji czy udzielaniu korepetycji przed nadchodzącym Klasa 5 sprawdziany. Takie usługi cieszą się sporym zainteresowaniem. Sprawdziany są coraz trudniejsze, a chęci do nauki dzieci przez ostatnie lata drastycznie zmalały. Może jest to spowodowane erą komputerów, albo po prostu testy same w sobie stały się nieco więcej wymagające. Nauczyciele również mogą odgrywać tu istotną rolę.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Kiedy zgłosić się do psychoterapeuty? Na pewno nie warto zwlekać do ostatniej chwili, czyli do granic swojej wytrzymałości psychicznej ponieważ można się doprowadzić do stanu, w którym konieczna jest hospitalizacja psychiatryczna (chodzi przede wszystkim o objawy depresyjne, lękowe, nerwicowe, myśli samobójcze lub akty autoagresji - samookaleczenia). W Częstochowie polecanym miejscem jest centrum psychoterapii Mandala, które oferuje swoją pomoc każdej osobie powyżej 14 roku, parom i małżeństwom oraz rodzicom z trudnościami wychowawczymi.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: