Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

Sortuj po:

 • EXPERT SZKOŁA JAZDY. Najlepszy kurs prawa jazdy w Warszawie. »

  Prawo jazdy 2018 zmiany w przepisach od 6 czerwca
  Od dnia 4 czerwca 2018 roku nowych kierowców, którzy pierwszy raz uzyskują prawo jazdy czekają dodatkowe zmiany.
  1. Wprowadzony zostanie 2 letni „okres próbny”:
  - dla osób które odbiorą dokument po 4 czerwca 2018 roku.
  2. Trzeba będzie odbyć obowiązkowy kurs prawa jazdy warszawa doszkalający z teorii i praktyki:
  - szkolenia będą prowadzone przez WORDy,
  - koszt szkolenia to dodatkowe 300zł.
  3. Wprowadzone zostaną inne (niższe) limity prędkości dla młodych kierowców.
  - obszar zabudowany do 50km/h
  - poza obszarem zabudowanym do 80km/h
  - drogi expressowe i autostrady do 100km/h
  4. Będzie obowiązywał zakaz pracy jako kierowca przez 8 miesięcy.
  - nie możliwe będzie podjęcie pracy, gdzie wymagane jest prowadzenie samochodu

  5. Obowiązek umieszczenia na aucie zielonego listka:
  - z przody i tyłu auta które prowadzi młody kierowca w „okresie próbnym”
  6. Starosta lub prezydent miasta za złamanie przepisów ruchu drogowego – mandat, w „kresie dwóch lat :okresu próbnego” będzie:
  - przedłużał okres próbny na kolejne dwa lata (listek, ograniczenie prędkości…),
  - kierował na kurs redukcyjny z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego,
  - wydawał skierowanie na badania psychologiczne.

  Wszystkie osoby które byt chciały uzyskać dokument prawa jazdy przed 4 czerwca 2018 roku zapraszamy na szkolenia do naszej szkoły.
  Oferujemy :
  - pomoc przy dokończeniu kursu rozpoczętego przed laty,
  - pomagamy w uzyskaniu numeru PKK (Profil Kandydata na Kierowcę),
  - jazdy doszkalające przed egzaminem Państwowym.
  Więcej informacji pod nr tel. : 882 812 882
  Szkoła nauki jazdy OSK Expert oferuje najlepsze kursy na prawo jazdy w Warszawie. Testy i badania lekarskie na prawo jazdy w dobrej cenie. Wysoka zdawalność!

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kosztorysowania »

  Szkolenia, które organizujemy to wielopoziomowe warsztaty dla osób pracujących przy kosztorysowaniu budowlanym. Zajęcia mają charakter warsztatów, na których jego uczestnicy utrwalają wiedzę teoretyczną oraz zdobywają praktyczne doświadczenia pracy na programach kosztorysowych Norma. Każdy z kursantów otrzymuje zestaw szkoleniowy i pracuje przy indywidualnym stanowisku komputerowym. Zapraszamy

  Data dodania: 11 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs migowy Warszawa »

  Dla większość z nas język migowym jest czymś ciekawym, niezwykle skomplikowanym. Jak możemy poobserwować osoby niesłyszące bądź też i słyszące, jakie umieją się nim porozumiewać jesteśmy pełni szacunku. Trzeba ponieważ nie wyłącznie rozumieć, jak określony wyraz, bądź dajmy na to konkretną czynność wskazać, jednak dodatkowo potrafić zrozumieć naszego rozmówce. Wydaje nam się to nie realne, bowiem osoby, które językiem migowy posługują się od wczesnych lat czy również przez dłuższy czas migają niezwykle prędko. Można to było też zauważyć w filmikach dla osób głuchych gdzie w rogu ekranu była pokazywana osoba, która przekładała tekst filmu właśnie na język migowy. Prawda jest jednak taka, iż nie jest niezwykle skomplikowany. To dzięki temu, że sami bardzo duży gestykulujemy w czasie rozmowy szybko jesteśmy w stanie się go nauczyć. Wszystkie osoby, jakie ciekawi Język migowy Warszawa oraz pragnęłyby się go nauczyć zachęcamy aby udały się do EduPJM. Organizowana są tam kury PJM, czyli Polskiego Języka Migowego, którym posługują się osoby niesłyszące.

  Data dodania: 27 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Robotyka »

  Uwaga plus chęć działania są szczególnie znaczące. Dzięki temu jest się w stanie niezmiernie mnóstwo uzyskać. Dotyczy toż nie raptem nas samych, jednakże przede wszystkim rodziców. To na nich spoczywa ogromna odpowiedzialność. Potrzeba prawie, że non stop być przy dziecku, lecz także być czujnym na jego pasje. Dzięki temu będzie jemu znacznie łatwiej w przyszłości. Na pewno multum dzieci kocha wszelakie przedmioty związane z techniką, słowem np. roboty, czy akcesoria mobilne. Zatem jeszcze warto byłoby to rozwinąć. Niewątpliwie robotyka jest dziedziną szczególnie intrygującą, która na Uniwersytecie Robotów zostanie zdecydowanie bardziej przybliżona. Tu pracują miłośnicy technologii posiadający duże doświadczenie, natomiast jeszcze wszechstronną wiedzę. Na Uniwersytecie Robotów wszelkie kursy plus warsztaty są realizowane zgodnie z potrzebami uczestników. Liczy się tam przede wszystkim kreatywność. W razie pytań możliwy jest kontakt telefoniczny ewentualnie mailowy. Bez najdrobniejszych wątpliwości warto skorzystać z oferty. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: