Pomoce naukowe Podkategoria: Pomoce naukowe

Sortuj po:

 • Leczenie wad wymowy - to może być proste i fajne »

  W miejscowości Łódź przyjmuje logopeda - specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Co należy podkreślić mimo wielu lat pracy w zawodzie robi to z wielkim zamiłowaniem i pasją. Stawia przede wszystkim na efekt. Istotnym dodania jest fakt, że potrafi sobie zjednać sympatię dzieci, które bardzo chętnie chodzą na lekcje i w nich uczestniczą przez co postępy widoczne są bardzo szybko. O kim mowa? Mowa o logopedzie i pedagogu zarazem - Pani Sandrze Dobrowolskiej i jej firmie Centrum Logopedyczno-Terapeutyczne "Progresja". Na stronie Pani Sandry znaleźć można również wiele wskazówek dla rodziców takich jak: etapy rozwoju mowy dziecięcej, wady wymowy, kiedy do logopedy, co to jest diagnoza logopedyczna, itd. Z Panią Sandrą leczenie wad wymowy na prawdę może sprawić frajdę. Po szczegóły zapraszam na stronę www.

  Data dodania: 11 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wyścigi gokartów dla dzieci »

  Jesteśmy wyjątkową fundacją, która zajmuje się wspieraniem pasjonatów sportowych w zakresie rozwoju ich wyścigowych umiejętności. Dzięki naszemu wsparciu może okazać się, że znajdziesz się wśród osób korzystających z organizowanych przez nas zajęć.

  Dysponujemy świetną ekipę specjalistów, którzy wiedzą jak przekazać wiedzę związaną z gokartami. Zapewniamy także współpracę dla sponsorów. W zakresie organizowanych przez naszą fundację zajęć wchodzą między innymi kolonie z kartingiem dla dzieci, treningi dla najzdolniejszych czy półkolonie na PGE narodowym. Podczas tworzonych imprez zapewniamy dzieciom wysokiej jakości gokarty zawodowe, utrzymane w znakomitym stanie technicznym. Zapraszamy pasjonatów wyścigów jak i sponsorów.

  Data dodania: 06 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy języka francuskiego »

  Pozbawieni liczb nie umiemy pojąć normalnego funkcjonowania. I nic nie poradzimy na traf, że liczby okrążają nas, a w czasie poznawania języka, są one jego integralnym segmentem. Da się nie umieć słów specjalistycznych w języku francuskim, ale liczby są nierozerwalnym elementem nauki, bez której nie sprostamy w dyskusji. Więc jeśli nie wiesz czego uczyć się dalej - liczby będą najlepszą receptą.

  Data dodania: 29 02 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomoce naukowe

Pomoce naukowe - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: