Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

Sortuj po:

 • Opieka nad dzieckiem Piaseczno »

  Klub dla dzieci w Piasecznie zachęca do skorzystania swojej oferty. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie można pozostawić dziecko pod dobrą a oprócz tego fachową opieką, to śmiało możecie do nas przyjść i zapisać swoje pociechy na nasze zajęcia. Opieka nad dzieckiem od pierwszego roku życia do lat 4 to nasza specjalizacja. U nas Wasze dzieci poczują się jak w domu a oprócz tego możecie być pewni, że wcale nie będą za wami mocno tęsknić. Zapewnimy im fantastyczne lekcje, na przestrzeni których będziemy się co niemiara śmiać i bawić. Nasza kadra to wykwalifikowani opiekunowie, którzy wiedzą w jaki sposób odpowiednio zająć się dziećmi. W naszym klubie możecie także osobno zorganizować urodziny dla najmłodszych. Pozwólcie im przeżyć fantastyczną przygodę w dniu ich urodzin, którą my bardzo chętnie im zapewnimy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 18 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole punkt opieki Gdynia »

  Jak jedynie dowiadujemy się, iż za kilka miesięcy zostaniemy rodzicami nie możemy doczekać się sekundy, gdy będziemy mogli wziąć w objęcia swoje maleństwo. Od pierwszych chwil obdarzamy je wyjątkową miłością oraz dbamy o nie, by było uśmiechnięte oraz nic mu nie zagrażało. Między innymi to sprawia, że jak musimy wrócić do pracy, szukamy dla maleństwa jak najlepszej opieki. Naturalnie można rozejrzeć się za opiekunką, jednakże korzystniejszym rozwiązaniem będzie zaprowadzanie smyka tam, gdzie będzie miał kontakt z innymi dziećmi. Nie jedynie będzie miał towarzystwo rówieśników, lecz też nauczy się interakcji z innymi maluchami. Wyszukując Przedszkole punkt opieki Gdynia motywujemy ażeby zainteresować się ofertą Misie Tulisie. Jest toż siecią placówek edukacyjnych w jakich działają osoby z ogromnym doświadczeniem oraz dobrym podejściem do dzieci. Przyjmowane są maluchy w wieku od roczku, aż do sześciu latek. Przeprowadzana jest w nich podstawa programowa wychowania przedszkolnego zatwierdzona poprzez MEN. Zapraszamy na stronę, gdzie odnajdą Państwo kompletną propozycję.

  Data dodania: 30 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe mokotów »

  Wychowywanie dziecka spośród całą pewnością jest wysoce wymagające. Gdyż potrzeba jemu przeznaczyć całe własne życie. Tak naprawdę dla każdego rodzica dziecko zawsze będzie dzieckiem. Niemniej dorośli na swoją pociechę posiadają największy wpływ w okresie dzieciństwa. Jakkolwiek trzeba zaznaczyć, że nie zawsze maluch będzie przy nas. Wielkim plus przełomowym momentem jest pójście do przedszkola. Stąd również trzeba wybrać jak najbardziej odpowiednią ku temuż placówkę. Jest mnóstwo ofert, ale z całą gwarancją przedszkole mokotów najbardziej się odróżnia. Spośród których powodów? Otóż jest ich jak najbardziej dużo. Warto wyeksponować, że w tym miejscu kładzie się nacisk na takie aspekty jak: osobowość, komunikatywność plus sprawność fizyczna. Co istotne wszystko zostało zrobione w taki sposób, ażeby zagwarantować możliwie jak najbardziej bezpieczne warunki. Więcej informacji odnajdą Państwo wchodząc na stronę internetową: primrose. edu. pl. Tam wszystko szczegółowo opisano, a także zamieszczono wszelkie niezbędne dane do skontaktowania się.

  Data dodania: 07 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Uznane przedszkole Jabłonna »

  Prywatne przedszkole Misio ma własną siedzibę w Warszawie. Zostało założone w 2002 roku. Przedszkole posiada 2 oddziały, pierwszy z nich znajduje się przy ulicy Modlińskiej 248 D, a drugi przy ulicy Modlińskiej 285 B. Przedszkole działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Do przedszkola uczęszczają dzieci z Tarchomina, Białołęki, Legionowa i Jabłonnej. Placówka posiada wykształconą kadrę pedagogiczną, która dba o rozrost emocjonalny dzieci, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, i uczy współżycia w grupie. W przedszkolu panuje domowa, przytulna atmosfera, by każde dziecko czuło się jak u siebie w domu. Przedszkole organizuje występy teatrzyków dziecięcych, spotkania z ludźmi różnych zawodów. Prowadzone są zajęcia rozwijające dzieci kulturalnie jak oraz językowo. Na terenie wokół przedszkola znajduje się atrakcyjny plac zabaw.

  Data dodania: 08 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Karate-Kids.pl - przedszkole miasteczko wilanów »

  Nasz obiekt zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji jako przedszkole miasteczko wilanów, które potrafi dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, a zarazem ich rodziców. Przedszkole otwieramy o 7, a zamykamy o 18, dzięki czemu godziny pracy mogą odpowiadać zdecydowanej większości zapracowanych rodziców. Posiadamy atrakcyjny program dydaktyczny oraz oferujemy wiele zajęć dodatkowych. Na naszą korzyść przemawia również fakt, iż wysokość czesnego rozpoczyna się u nas od 800 złotych!

  Data dodania: 28 01 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: