Szkoły Podkategoria: Szkoły

Sortuj po:

 • Angielski Wrocław regularne zajęcia »

  Queen's School of English, oferuje bardzo wysoki standard nauki, profesjonalne jak i indywidualne wszystkich uczniów jak i nauka w atrakcyjnych warunkach. Angielski kierowany jest na bardzo różnorodnych poziomach, za sprawą czego każdy ma możliwość wybrać ofertę, za sprawą której błyskawicznie i skutecznie poprawi swoje umiejętności językowe. Za sprawą obecności native speakerów, każdy uczeń ma szansę porozmawiania z osobą, dla której angielski jest językiem ojczystym. W ciągu zajęć stosowane są najróżniejsze pomoce naukowe, za sprawą czego nauka jest interesująca. Angielski, to nie tylko wykształcenie języka, lecz także usługi dotyczące korekcji różnego gatunku tekstów, i również tłumaczenia. Szkoła może pochwalić się uznanym wyróżnieniem, które świadczy o dobrej jakości usług a oprócz tego poziomie nauczania.

  Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Nowy Sącz »

  Nasz zespół szkół katolickich skupia w sobie dwa typy placówek. Pierwszą z nich jest szkoła katolicka o profilu ogólnokształcącym. Pozwala to na lepsze przygotowanie do egzaminu maturalnego, gdyż skupia uwagę szczególnie na przedmiotach maturalnych, a nie zajęciach z innych przedmiotów. Drugą dostępną opcją są szkoły artystyczne. Należy do niej w szczególności szkoła muzyczna. Pozwala ona na rozwój umiejętności a także talentów muzycznych uczniów oczywiście przy równoległej nauce przedmiotów podstawowych. Za sprawą tego uczniowie mogą zarówno się rozwijać intelektualnie, jak a oprócz tego być na bieżąco z programem nauczania podstawowego. Nasze gimnazjum, jak i również szkoła licealna posiadają doświadczoną kadrę nauczycielską. Każdy instruktor indywidualnie podchodzi do grupy swoich uczniów. Miło zachęcamy do zapoznania się z pełną propozycją szkoły na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 11 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne Rzeszów »

  Szkoły policealne dają szansę rozwoju wszystkim tym, którzy chcą kontynuować naukę, ale nie na studiach wyższych. Pozwalają albowiem zyskać konkretne i również pożądane na rynku umiejętności. Niepubliczna Szkoła Biznesu kształci na popularnych kierunkach - terapeuta zajęciowy, higienistka stomatologiczna, technik dentystyczny lub opiekun medyczny. Nauczamy do pracy w branży medycznej, w której praca 'znajdzie się' zawsze. Nie kształcimy przyszłych bezrobotnych! Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, docenianą i wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, nowocześnie wyposażone pracownie oraz własną bibliotekę. U nas zdobędziesz niezbędną wiedzę. A wszystko to w miłej a oprócz tego przyjaznej atmosferze! O przyjęciu decyduje kolejność wpływu zgłoszeń w takim razie śpiesz się bo ilość miejsc jest ograniczona!

  Data dodania: 27 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie żeglarskie Gdynia »

  Nasze profesjonalne szkolenie na patent jachtowego sternika morskiego to doskonała oferta dla wszystkich tych osób, które marzą, by zasiąść za sterem jachtu do 18 metrów długości i pływać na akwenach morskich i również oceanicznych. Wystawiamy patenty w języku polskim oraz angielskim, które są istotne na wodach międzynarodowych. Dla naszej firmy szkoleniowej istotnym priorytetem jest zawsze zadowolenie a oprócz tego satysfakcja kursantów, dlatego też staramy się zapewnić najlepsze szkolenie na patent sternika jachtowego na najwyższym światowym poziomie. Wszyscy kursanci mogą polegać fachową pomoc naszych doświadczonych instruktorów a także na dogodne terminy szkoleń. W pierwszej kolejności polecamy nasze intensywne szkolenia tygodniowe, które między naszych kursantów cieszą się sporym zainteresowaniem.

  Data dodania: 03 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na perkusji Katowice - muzyczna.pl »

  Prywatna Muzyczna Szkoła Podstawowa “Elementarz” w Katowicach to miejsce utworzone przez wielkich miłośników muzyki i grania na najróżniejszych instrumentach. Swoją pasję do muzyki, do grania, do śpiewania pragniemy przekazać kolejnym pokoleniom, dlatego zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszej placówki edukacyjnej. Szczególnie zapraszamy Rodziców tych dzieci, które już od najmłodszych lat mają pociąg do muzyki i już wykonują próby samodzielnego grania na najróżniejszych instrumentach. Wasza pociecha na pewno doskonale odnajdzie się w naszej szkole. Nauka gry na saksofonie, nauka gry na wiolonczeli, nauka gry na perkusji, na gitarze i dużo innych - zapewniamy Waszym dzieciom naukę przy boku najlepszych pedagogów. Nasza szkoła zwraca uwagę na potrzeby każdego ucznia, ponieważ zajęcia odbywają się w mało liczebnych klasach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą placówką edukacyjną. Muzyka to wspaniała rzecz.

  Data dodania: 12 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany PDF »

  Za każdym razem, kiedy na uczniów czeka jakiś sprawdzian próbują znaleźć go w internecie. Nie jest to głupi pomysł, ponieważ coraz więcej powstaje stron, na których są do ściągnięcia sprawdziany pdf. Są również strony, które oferują pomoc w odrabianiu lekcji czy udzielaniu korepetycji przed nadchodzącym Klasa 5 sprawdziany. Takie usługi cieszą się sporym zainteresowaniem. Sprawdziany są coraz trudniejsze, a chęci do nauki dzieci przez ostatnie lata drastycznie zmalały. Może jest to spowodowane erą komputerów, albo po prostu testy same w sobie stały się nieco więcej wymagające. Nauczyciele również mogą odgrywać tu istotną rolę.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Kiedy zgłosić się do psychoterapeuty? Na pewno nie warto zwlekać do ostatniej chwili, czyli do granic swojej wytrzymałości psychicznej ponieważ można się doprowadzić do stanu, w którym konieczna jest hospitalizacja psychiatryczna (chodzi przede wszystkim o objawy depresyjne, lękowe, nerwicowe, myśli samobójcze lub akty autoagresji - samookaleczenia). W Częstochowie polecanym miejscem jest centrum psychoterapii Mandala, które oferuje swoją pomoc każdej osobie powyżej 14 roku, parom i małżeństwom oraz rodzicom z trudnościami wychowawczymi.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: