Hodowla Podkategoria: Hodowla

Sortuj po:

 • Pisklęta gęsie »

  Firma Drób S. A. to spółka drobiarska pochodząca z Wielkopolski. Jej cała działalność skupia się otóż to tylko i wyłącznie na drobiu, oznacza to między innymi na odchowie stad mięsnych czy np. produkowaniu jaj wylęgowych. Firma posiada w swoich zakładach wylęgowych a także na farmach liczne pisklęta ogólnoużytkowe, do których ciągle dochodzą nowe. Podczas jednego roku na obszarze tych placówek dochodzi do wylęgnięcia się aż kilkudziesięciu milionów sztuk nowych piskląt. To, co wyraźnie wyróżnia wielkopolską spółkę drobiarską, to jej propozycja usług. Znajdują się w niej albowiem nie tylko pisklęta kurze, lecz też pisklęta gęsie. Na polskim rynku ta spółka jest jednym z największych eksportów owsianych gęsi, co zdecydowanie dobrze o niej świadczy. Każdy, kto chciałby nawiązać z nią współpracę, ma szansę to zrobić jak najszybciej.

  Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze kojce porodowe »

  TerraExim – Agroimpex Sp. z o. o. to jedna z nielicznych firm w Polsce, która proponuje swoim klientom wysokiej klasy wyposażenie budynków inwestorskich z najwyższej światowej półki. Współpracujemy tylko z największymi producentami, dzięki czemu dokonując u nas zakupów w Państwa ręce trafią zawsze najlepszy sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy w tym także automaty paszowe, agregaty myjące, ruszta betonowe, dla trzody chlewnej, silosy paszowe, poidła i również mieszalnie pasz. Możemy pochwalić się wieloma ukontentowanymi klientami, którzy wystawiają naszej firmie pozytywne referencje oraz wielokrotnie do nas powracają, by po raz kolejny dokonać udanych zakupów. Nieustannie podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować naszą propozycję do coraz większych oczekiwań klientów.

  Data dodania: 24 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Na łuszczycę najlepszy - SILKUM »

  Maść SILKUM została wyprodukowana i przebadana w Polsce. Receptura została oparta na naturalnych składnikach, powszechnie znanych i stosowanych w leczeniu łuszczycy oraz zmian skórnych, objawiających się łuską, zaczerwienieniem lub uporczywym swędzeniem. Doskonała do pokonania objawów łuszczycy. Maść SILKUM pozwala na długo zapomnieć o chorobie i cieszyć się długimi okresami remisji.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hodowla

Hodowla - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: