Hotelarstwo Podkategoria: Hotelarstwo

Sortuj po:

 • Hotel Warszawa lotnisko »

  Hotel WAW to współczesny hotel o normalnej powierzchni, posiadający do dyspozycji gości 57 pokoi o szerokim standardzie. Hotel świadczy to, czego turyści spodziewają wyjątkowo – umiejscowiony jest w Warszawie w otwartej bliskości lotniska, z jakiego dojazd to więc typowy „rzut kamieniem”. Pokoje hotelu to rozmaitość i swoboda zaadaptowania ich do własnych, indywidualnych spraw. Hotel Warszawa lotnisko jest miejscem właściwie kameralnym o dużym standardzie i posiadający sporo miejsc parkingowych. Na miejscu czeka także wspaniała kuchnia hotelowa, serwująca tylko sezonowe dania, spójne z cyklem wegetacyjnym, dzięki jakiemu turystom gwarantowane jest zazwyczaj duże menu. WAW Hotel to miejsce niewątpliwie uniwersalne, mogące zaspokoić potrzeby dowolnego podróżnika, bez względu na wielkość jego oczekiwań.

  Data dodania: 01 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Toruń Stare Miasto »

  Toruń jest bezsprzecznie klimatycznym miastem, gdzie można znaleźć niemało niezwykle fajnych miejsc. Jednym z takich miejsc jest nasz komfortowy hotel, gdzie znajdziecie noclegi dla siebie i dla swoich bliskich. W niskich a także dobrych cenach oferujemy Wam wygodne pokoje lub dwa luksusowe apartamenty Toruń. W naszej restauracji zjecie smaczne posiłki, które przyrządzone są przez naszych najzdolniejszych szefów kuchni. Oprócz oferowania gościny, trudnimy się także organizacją najróżniejszych przyjęć okolicznościowych. Mamy 2 sale, gdzie możemy zorganizować przyjęcie weselne, przyjęcie komunijne albo imprezy firmowe. Dla klientów biznesowych zorganizujemy także spotkania szkoleniowa i konferencje. Możecie liczyć na najlepszą jakość obsługi. Namawiamy do odwiedzenia hotelu Gotyk w Toruniu.

  Data dodania: 28 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Kiedy zgłosić się do psychoterapeuty? Na pewno nie warto zwlekać do ostatniej chwili, czyli do granic swojej wytrzymałości psychicznej ponieważ można się doprowadzić do stanu, w którym konieczna jest hospitalizacja psychiatryczna (chodzi przede wszystkim o objawy depresyjne, lękowe, nerwicowe, myśli samobójcze lub akty autoagresji - samookaleczenia). W Częstochowie polecanym miejscem jest centrum psychoterapii Mandala, które oferuje swoją pomoc każdej osobie powyżej 14 roku, parom i małżeństwom oraz rodzicom z trudnościami wychowawczymi.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hotelarstwo

Hotelarstwo - nowa strona:

Adres: