Transport Podkategoria: Transport

Sortuj po:

 • Busem na zachód »

  Wyjazd na zachód jeszcze nigdy nie był tak prosty. Jeszcze nigdy dojazd nie był tak prosty. Dziś, bowiem przedstawiam Ci firmę Beatabus, która dowiezie Cię pod wskazane miejsce niezwykle szybko i wygodnie. Oferuje ona przejazd do Niemiec poprzez busy do Niemiec. Wszystkie nowoczesne, niezwykle komfortowe a co najważniejsze prowadzone przez doświadczonych i bezpiecznych kierowców. Dodatkowo takie przewozy do Niemiec oferowane są w niezwykle korzystnych cenach i realizowane z wielu różnych miejsc naszego kraju.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie »

  Auto Pomoc Żukowo to przedsiębiorstwo samochodowa z okolic Żukowa dostarczająca ponadto usługę drogową. Zajmujemy się krajowym transportem pojazdów oraz maszyn, holowaniem i przechowywaniem aut uczestniczących w katastrofach drogowych a także holowanie. Dodatkowo tego świadczymy awaryjne odpalanie aut i mamy osobny parking chroniony z ochroną przez 24 na dobę. Działamy na obszarze całego powiatu kartuskiego m. in. Żukowo, Lniska, Leźno itp. oraz w obrębie Trójmiasta(Gdańsk, Gdynia, Sopot) Do Państwa dyspozycji mamy dwa eleganckie samochody na lawety do końcowej ładowalności 3800kg. Poza podstawowym ubezpieczeniem, każdy z naszych samochodów polisy AC i OCP. Jako nie liczni w kraju możemy się pochwalić tym, iż mamy ubezpieczenie OC zawartę na sumę gwarancyjną 100 tysięcy euro na każde zdarzenie. Posiadamy wieloletnią praktykę w sferze automotive przez co umiemy zapewnić najwyższą jakość pomocy. Każdy z znanych podwładnych posiada odpowiednią kompetencję a także umiejętności jak również chętnie odpowie i wesprze w rozwiązaniu poszczególnego tematu.

  Data dodania: 15 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Busy z Polski do Anglii »

  BusydoAnglii. pl – To strona www oferująca przewozy osób jak również transport przesyłek międzynarodowych między Polską oraz Anglią. Naszą cechą jest solidność, zaufanie jak również miła atmosfera. Zależy nam aby jacykolwiek podejmujący rodzime busy z Polski do Anglii czuli się w trakcie pełnej wyprawy komfotowo jak również stabilnie. Jeżeli wybierasz się za granicę czy planujesz powrót do kraju wybierz lokalną biuro! Mamy szerokie doświadczenie w własnej branży, dlatego decydując się na nasze usługi masz pewność przyjemnej a także błyskawicznej jazdy. Polskim pasażerom świadczymy przyjemne warunki transportu w nowoczesnych a także dobrze wyposażonych busach. W stawce biletu objęta jest opłata za przejazd Eurotunelem pod kanałem La Manche łączącym Folkestone w Wielkiej Brytanii jak również Calais we Francji. Prócz przewozów osób zajmujemy się również transportem paczek z Kraju do Anglii oraz z Anglii do Kraju. Gwarantujemy doskonałe ceny a także krótki termin realizacji z pomocą door to door.

  Data dodania: 26 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów mokotów »

  Komfort oraz bezpieczeństwo to coś czego nie może braknąć w podróży. Zatem trzeba dostarczyć sobie właściwy transport. Obecnie jest on niezwykle zaawansowany. Występuje toż przeważnie z tegoż, iż ludzie mają do dyspozycji olbrzymią ilość pojazdów. Motoryzacja jest dyscypliną, która posiada mnóstwo wielbicieli. Obecnie jest ona nieodzownie związana z technologią, a ta na pewno znacznie zwiększa jakość motoryzacji. Wszelki z nas posiada do dyspozycji bardzo wiele środków transportu. Jednakże w tymże wszystkim najodpowiedniejsza jest wypożyczalnia samochodów mokotów MCSYTSTEM-AUTO. Tam oferta bogata jest w przeróżne auta, jakie fascynują pod względem estetycznym, zaś jeszcze są wyjątkowo funkcjonalne. Co istotne każde z nich ma pakiet ubezpieczeń: OC/AC/NNW/ASSISTANCE. Potrzeba zaznaczyć, iż priorytetem tej firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa tudzież komfortu jazdy każdemu klientowi. MCSYSTEM-AUTO posiada dwa oddziały. Jeden znajduje się w Warszawie, natomiast drugi w Piasecznie. Niezwykle serdecznie zapraszamy do zastosowania z oferty. Można się skontaktować online albo telefonicznie: 514 44 44 72, 514 44 44 27.

  Data dodania: 21 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz ładunków Gdynia http://tku.com.pl »

  Zapraszamy do wypróbowania usług naszej firmy, która natychmiast 15 lat istnieje na rynku. Nasz lokal znajduje się w Gdyni, chociaż usługi świadczymy dla Klientów na obszarze całego kraju. Usługi transportowe świadczą dla Was nasi najlepsi pracownicy, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia na fracht ładunków o najróżniejszej wielkości i na wyładunek we wskazanym przez Was miejscu. Zachęcamy do nas małe a oprócz tego duże przedsiębiorstwa i również klientów indywidualnych, którzy w naszej firmie znajdą pewność na terminowe dostarczenie dostaw. Transport krajowy to nasza domena. W naszej flocie znajdują się samochody o różnej ładowności, które z miłą chęcią Wam udostępnimy. Korzystanie z naszych usług rozumie się samo przez się okaże się dla Was niezwykle opłacalne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 31 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Transport

Transport - nowa strona:

Adres: