Weterynaria Podkategoria: Weterynaria

Sortuj po:

 • Nużyca »

  Vetericyn Wound and Skin Care to zupełnie nowy towar, który jest w pełni pewny dla zwierząt. Można stosować go na skórę kota, psów, kanarka czy koni - zawsze będzie skutkował wg wskazań. Stosuje się go na drobne rany, podrażnienia, otarcia, oparzenia, grzybice, wysypki i również infekcje bakterii. Aktualnie przenigdy grzybica ani świerzb nie będą utrapieniem dla Twojego pupila. W głównej mierze, że mieszanka działa w tym samym momencie. Już w toku kilkudziesięciu sekund niszczy praktycznie wszelkie drobnoustroje, a jego niepowtarzalna zasada funkcjonowania oparta jest na odwzorowywaniu procesów, jakie zachodzą w naturalnym układzie immunologicznym zwierzęcia. Dzięki temu nie jest toksyczny, ani szkodzący w żadnym razie a także można go użytkować często. Nie ma nawiasem mówiąc jakiegokolwiek zagrożenia, w następstwie tego warto zakupić ten wyprodukowany w Ameryce innowacyjny produkt.

  Data dodania: 10 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Kiedy zgłosić się do psychoterapeuty? Na pewno nie warto zwlekać do ostatniej chwili, czyli do granic swojej wytrzymałości psychicznej ponieważ można się doprowadzić do stanu, w którym konieczna jest hospitalizacja psychiatryczna (chodzi przede wszystkim o objawy depresyjne, lękowe, nerwicowe, myśli samobójcze lub akty autoagresji - samookaleczenia). W Częstochowie polecanym miejscem jest centrum psychoterapii Mandala, które oferuje swoją pomoc każdej osobie powyżej 14 roku, parom i małżeństwom oraz rodzicom z trudnościami wychowawczymi.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Na łuszczycę najlepszy - SILKUM »

  Maść SILKUM została wyprodukowana i przebadana w Polsce. Receptura została oparta na naturalnych składnikach, powszechnie znanych i stosowanych w leczeniu łuszczycy oraz zmian skórnych, objawiających się łuską, zaczerwienieniem lub uporczywym swędzeniem. Doskonała do pokonania objawów łuszczycy. Maść SILKUM pozwala na długo zapomnieć o chorobie i cieszyć się długimi okresami remisji.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Weterynaria

Weterynaria - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: