Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

Sortuj po:

 • Ksiega-podatkowa.pl SKP - kpir program księgowy »

  Właścicielom małych i średnich firm oraz biur rachunkowych polecamy kpir program księgowy Super Księga Podatkowa (SKP) https://www. ksiega-podatkowa. pl. Funkcjonuje on na rynku od blisko dwudziestu pięciu lat i ma duże, stale rosnące, grono usatysfakcjonowanych użytkowników.
  Przede wszystkim to program dla małej firmy oraz dla biura rachunkowego, w których występuje mała księgowość. Jednakże to nie tylko prosta w prowadzeniu książka przychodów i rozchodów, lub ryczałt ewidencjonowany ale także moduły przydatne w firmach niezależnie od rodzaju prowadzanej w nich księgowość. Kpir program księgowy SKP to wiele korzyści dla użytkownika. Jedną z nich jest to, iż można go swobodnie konfigurować. Powoduje, iż można go idealnie przystosować do potrzeb każdej firmy. Najistotniejsze jest aczkolwiek to, że nie jest to typowe oprogramowanie, albowiem jest ono systematycznie dostosowywanie do potrzeb nabywców i poprawiany tak, ażeby było zgodny z obowiązującymi przepisami.
  SKP ułatwia prowadzenie rozliczeń, fakturowanie, magazyn, wyliczy podatek, utworzy pliki JPK a następnie je prześle do organów kontroli skarbowej. To także możliwość prowadzenia rejestru środków trwałych, rozliczania podróży służbowych krajowych i zagranicznych, kilometrówki i wiele innych. Płacimy wyłączne za to z czego korzystamy, z czasem w miarę potrzeb mamy możliwość dokupić kolejne opcje.
  Wszystkich, którzy pragnęliby bliżej poznać program księgowy Super Księga Podatkowa zapraszamy na stronę internetową, gdzie można pobrać i skorzystać z darmowej sześćdziesięciu dniowej wersji testowe. Mamy możliwość przekonać się jak pomocny jest to program dla biura rachunkowego oraz dla małej i średniej wielkości firmy.

  Data dodania: 13 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • System Norma Pro do kosztorysowania »

  Kosztorysy to dokumenty niezbędne przy przetargach publicznych w budownictwie, ponieważ pozwalają one na określenie kosztów planowanych robót. Kosztorys wykonuje zarówno inwestor jak i wykonawca i dobrze jest wspomóc tą czynność odpowiednim oprogramowaniem. Norma Pro jest systemem do kosztorysowania, który powstał w roku 2003 i wciąż cieszy się dużą popularnością wśród kosztorysantów.

  Data dodania: 06 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • System erp enova365 »

  enova365 jest polskim systemem do zarządzania zasobami, który optymalizuje pracę osób wykonujących różne działania. Program w zależności od formy wdrożenia enova365 może wspierać, wybrane działy firmy. Modułowa architektura systemu erp enova365 pozwala na łatwe dostosowanie funkcjonalności oprogramowania do wymagań i potrzeb firmy.

  Data dodania: 06 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • CAD dla mechaników »

  Architekci a także projektanci to zawody od lat uważane za artystyczne. XXI wiek daje obecnym adeptom w tych dziedzinach, jeszcze szerszy wachlarz możliwości. Obecnie, nie musisz rysować na desce. Wystarczy, że kupisz cad dla projektantów. Twój projekt zostanie stworzony szybciej, aniżeli Ci się wydaje. To wysokiej jakości program, który wspomaga projektowanie w dwu a także trójwymiarze. Zaawansowane funkcje dają możliwość modelowanie bryłowe, powierzchniowe, a także hybrydowe. Jeśli szukasz narzędzia, które pozwoli Ci rozwinąć architektoniczne skrzydła, firma megacad. pl, daje Ci multimedialnego pomocnika. Nie czekaj, sprawdź program już teraz. Teraz ograniczeniem jest wyłącznie Twoja wyobraźnia. Gdy poznasz to narzędzie, już nigdy nie będziesz chciał skorzystać, z innego programu. Megacad. pl, wejdź, pobierz, rozwijaj swoje umiejętności. Zachęcamy.

  Data dodania: 21 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne rozliczanie produkcji »

  Potrzebujesz specjalistycznego oprogramowania do swojej firmy? Potrzebujesz żeby program był przejrzysty, bezproblemowy w obsługiwaniu lecz zarazem aby posiadał licznych modułów? O ile choć na jedno z tych zagwozdek odpowiedziałeś na tak to posiadamy dla Was sprawdzone oprogramowanie klasy erp. Jest to zintegrowany system zarządzania. Celem aplikacji jest zintegrowanie wielu działów firmy w jedno konkretne a oprócz tego płynne oprogramowanie. Używając z naszego oprogramowania sam wybierasz moduły, które Ci są potrzebne. I co istotne, a jednocześnie ważne, wraz z rozwojem firmy, rozbudowy działów, można błyskawicznie rozbudować oprogramowanie o dalsze moduły. Oferujemy moduły systemu : sekretariat, projekty, płace, transport, środki trwałe, narzędziownia, finanse, sprzedaż, rozliczanie produkcji, zamówienia, zakupy, bank, kasa i księgowość. Liczne możliwości oprogramowania sprawią, że zajęcie na nim to całkowita przyjemność.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizowanie dokumentów »

  Poszukiwanie potrzebnych dokumentów przypomina w wielu przypadkach poszukiwania igły w stogu siana. W każdej firmie powinno być posłusznym archiwizację dokumentacji, która pozwala na uporządkowanie posiadanego zasobu oraz sprawienie, że wszystkie niezbędne dokumenty będą zawsze pod ręką. Jesteśmy po to, by ułatwiać państwu życie, dlatego nasza firma oferuje kompetentny audycja do archiwizacji dokumentów, dzięki którym uda się uchronić klarowność i porządek w każdej firmie. Archiwizacja dokumentów to zagadnienie, z którym radzimy sobie bez problemów a oprócz tego mamy w tym spore doświadczenie - program ELOoffice gwarantuje sprawne i również szybkie działanie, poprawne porządkowanie dokumentów i co ważne, pozwala na zlikwidowanie dokumentacji papierowej. Sprawdź tenże sam, w jaki niewyszukany podejście możesz naprostować dokumentację swojej firmy!

  Data dodania: 25 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur dla kilku firm »

  Nasz zespół nie boi się podejmować wyzwań. Nawet najtrudniejsze zadania traktujemy jako próbę wykorzystania naszej wiedzy i doświadczenia, co przekłada się na doskonałe efekty. Dlatego przy tworzeniu i rozwijaniu programu do fakturowania FakturaLight, przede wszystkim zbieramy informacje od użytkowników. To oni wiedzą, jakie zmiany poprawią komfort ich pracy i przyspieszą wykonywanie działań. Program dotychczas zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji od właścicieli firm, od samych pracowników oraz od księgowych. Wszyscy jednoznacznie przyznają, że jest wyjątkowo intuicyjny i taki był nasz cel. Odwiedź naszą stronę w celu nawiązania współpracy z nami. Na stronie fakturalight. pl znajdziesz więcej informacji. Zapraszamy.

  Data dodania: 21 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie sklep »

  Gdy otwieramy firmę pewnie staramy się zainwestować w doskonały sprzęt. Jednakże nie da się ukryć, że toż nie starczy. Samiutki komputer, bądź także laptop zupełnie nic nie zapewni. Konieczne jest również i oprogramowanie. Cześć spośród nich sprawia, iż możemy robić swoją prace, tudzież inne są po prostu wyjątkowo wartościowe. Do takowych można zaliczyć te, które poradzą nam odzyskać hasła oraz tymże podobne. Poszukując w internecie oprogramowanie sklep na pewno traficie na stronę internetową sklepu internetowego Dreamsoft. Firma owa jest bezpośrednim dystrybutorem oprogramowania wielkiej grupy producentów z całego naszego świat. Naturalnie wszelkie programu oraz licencje do nich są rejestrowane. Zachęcamy wszelkie zaintrygowane osoby do zapoznania się z propozycją. Gwarantujemy, iż na pewno odkryjecie toż, co jest Wam konieczne.

  Data dodania: 13 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Norma EXPERT Poznań »

  Przygotowanie kosztorysu wymaga dużej ilości liczenia więc program komputerowy znacznie ułatwi pracę. Norma EXPERT to jeden z najnowocześniejszych programów tego typu dostępny na polskim rynku. W Poznaniu jego dystrybutorem jest firma KOMAKO, która od ponad 20 lat dostarcza, serwisuje i szkoli z obsługi programów do kosztorysowania. KOMAKO to gwarancja

  Data dodania: 04 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenia Wenzel Quartis »

  Przedsiębiorstwo PSP CMM dysponuje długoletnim doświadczeniem w branży metrologicznej. Działa na terenie całej Polski. Wychodzi z przeciwnej strony potrzebom klientów, których interesuje metrologia współrzędnościowa. Propozycję kieruje do firm z takich branż jak automotive i aerospace, rtv/agd i również wielu innych. Zatrudniając doświadczoną kadrę, gwarantuje indywidualne nastawienie i fachową realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Zakres usług obejmuje programowanie CMM, pomiary różnymi metodami, ale nie tylko. Składają się na niego szkolenia metrologiczne z zasad rysunku technicznego, wymiarowania i tolerowaniaOraz szkolenia CMM na poziomie podstawowym czy też zaawansowanym. PSP CMM korzysta ze sprzętu pomiarowego sprawdzonych dostawców, zapewniającego wysoką jakość pomiarów. Gwarantuje fachowe konsulting i również atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 25 04 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: