Przemysł Podkategoria: Przemysł

Sortuj po:

 • Nalewarka »

  Nalewarki odgrywają niezwykle ważną funkcję w całej linii rozlewniczej. Ich zadaniem jest nalewanie produktów do wysterylizowanych opakowań. Nowoczesne nalewarki wyposażone są w parametry poprawiające produktywność linii rozlewniczej. Można jest zoptymalizować pod kątem typu i gęstości dozowanego produktu, oraz wielkości opakowania. Nasza firma sprzedaje nalewarki i maszyny rozlewnicze renomowanych firm, takich jak CFT i STOPPIL.

  Ulepszenie wydajności linii rozlewniczej ma ogromny wpływ na całokształt produkcji danego zakładu. Już dziś możesz zagwarantować swojej firmie produktywniejsze procesy. Maszyny rozlewnicze, takie jak proponowane przez nas nalewarki, optymalizują pracę linii. Gwarantują kontrolę procesu nalewu produktów i oddziałują na wyższy poziom produkcji, zgodną z aktualnymi standardami. Nalewarki bardzo łatwo dostosowują się do danego pojemnika i gęstości nalewanego produktu. Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania obsługa maszyny jest mało skomplikowana, podobnie jak jej eksploatacja.

  Zapraszamy do autoryzowanego dystrybutora oferującego maszyny rozlewnicze. Stworzymy dla Twojej firmy kompletną linię rozlewniczą bogatą w maszyny o wysokiej jakości. Naszym priorytetem jest zwiększenie możliwości Twojej firmy. Witajcie w erze nowatorskich rozwiązań technologicznych.


  NALEWARKI ULTRAPAK

  Data dodania: 17 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka Skrawaniem »

  Obróbka skrawaniem to podstawowa forma obróbki metali, którą oferuje nasza firma. Jesteśmy profesjonalną narzędziownią, a specjalnością naszej firmy jest toczenie i frezowanie odbywające się na nowoczesnych centrach obróbczych sterowanych numerycznie. Nasz nowoczesny park maszynowy i doświadczona kadra pracowników to niewątpliwie spore atuty naszej firmy. Jeżeli więc poszukujesz profesjonalnej narzędziowni, dla której jakość wykonania jest priorytetem, to zapraszamy do naszej firmy w Poznaniu lub na stronę wrochmet. pl

  Data dodania: 13 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Taniec w chmurach Młodej Pary »

  Taniec w chmurach Młodej Pary jest niezwykle widowiskowy poprzez wykorzystanie właściwości suchego lodu. Obecnie najpopularniejszy jest granulat suchego lodu fi 16 mm, który zdobył zaufanie odbiorców indywidualnych oraz firm organizujących wesela, eventy oraz inne imprezy. Ciężki dym pod postacią białych obłoków, w których Młoda Para odbywa swój Pierwszy Taniec, powstaje w wyniku sublimacji suchego lodu. Potrzebna jest do tego wytwornica ciężkiego dymu, która w zależności od wydajności potrzebuje suchego lodu w ilości: 20 kg lub 25 kg suchego lodu. Uzależnione jest to również od wielkości sali. W zależności od skali widowiska, jakim jest Taniec w Chmurach należy dobrać taką wytwornicę, aby jej wydajność była wystarczająca. W trakcie sublimacji suchego lodu i zamianie granulatu w dwutlenek węgla powstają zimny dwutlenek węgla, który w połączeniu z drobinkami wody widoczny jest pod postacią białych obłoki. Wyglądają one jak prawdziwe chmury otaczające Młodą Parę w trakcie poruszania się po parkiecie. Suchy lód na wesele można zamówić on-line w sklepie suchego lodu. Po wypełnieniu formularza zamówień firma lub odbiorca indywidualny otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Suchy lód w opakowaniach dostarczany jest kurierem w 24 h. Istnieje również możliwość zarezerwowania suchego lodu na dostawę w sobotę. Suchy lód la mieszkańców Warszawy jest dostarczany sześć dni w tygodniu. Przygotowywany jest rano w dniu dostawy.
  Sklep suchego lodu dostarcza suchy lód na taniec w chmurach w zestawach wysyłkowych o zawartości: 7 kg, 10 kg, 12 kg, 15 kg, 20 kg oraz 25 kg granulatu fi 16 mm. Zestawy wysyłkowe dostarczane są w 24 h.

  Data dodania: 12 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie pianką cennik »

  Ocieplanie domów pianą PUR pozwala zaoszczędzić wiele pieniędzy, między innymi z dwóch powodów. Po pierwsze ocieplony budynek nie wychładza się tak błyskawicznie, a po drugie zmniejszają się wydatki spowodowane przymusem ocieplania budowli. Podobnie sprawa wygląda z budynkami przemysłowymi i gospodarczymi, przykładowo hale bądź składy. Ich nagrzanie jest niezwykle trudne, a zazwyczaj tego typu obiekty nie są uszczelnione. Więc zamiast bezsensownie ponosić koszty, dobrze jest ulokować je raz a dobrze, by ciepło po prostu nie uciekało.
  Powszechnie wiemy, że gorące powietrze ulatuje ku górze, dlatego dobrze jest przemyśleć także ocieplanie poddaszy. Do wyboru jest kilka technik, jednak większość spośród nich jest bardzo żmudna oraz droga, a ich realizacja wiąże się nierzadko z dużym nieporządkiem oraz kłopotem. Dodatkowo wykonując samemu ocieplenie niezmiernie łatwo jest zrobić coś źle, przez co efekt nie będzie satysfakcjonujący. Dlatego zamiast zadręczać się niespodziewanymi wydatkami, materiałami budowlanymi i skomplikowanym montażem, lepiej jest skorzystać z nowoczesnej metody, którą są izolacje natryskowe.
  Ocieplanie pianką PUR, czyli pianką poliuretanową, jest niezwykle efektywne oraz skuteczne. Ta metoda obejmuje mnóstwo zastosowań i można ją wykorzystać w niewielkich budynkach, budynkach wielorodzinnych, budynkach fabrycznych, a również rolniczych, jak przykładowo zbiorniki czy rurociągi. Efekty są błyskawiczne a cały proces jest wykonany przez fachową kadrę, która perfekcyjnie opanowała to, co robi. Dzięki temu masz gwarancję, że docieplenie jest zrealizowane rzetelnie. Firmą, która jest liderem na rynku ociepleń, jest KDK PRO.

  OCIEPLANIE PIANKĄ

  Data dodania: 15 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje nierdzewne »

  Przedsiębiorstwo Metal Welding Service trudni się szeroko pojętym utrzymaniem oraz konserwacją maszyn a także urządzeń. Klientom oferujemy kolej usług tj. spawanie materiałów trudnospawalnych np. : żeliwa, staliwa, lutowanie miękkie i również twarde. Wykonuje także płyty napawane następującymi technologiami: MMA, MIG/MAG, TIG, PTA. Specjalizuje się także w wytaczaniu i również napawaniem mobilnych otworów. Specjalizacja firmy Metal Welding Service jest także metalizacja natryskowa, łukowa i również promieniowa. Metal Welding Service jest solidną firmą oferującą usługi o dobrej jakości. Swoje usługi proponuje dla przemysłu maszynowego, hutniczego i również energetyki. Nie zważając na produkcji urządzeń a także maszyn przedsiębiorstwo para się także serwisem a także regeneracja tych podzespołów. Firma mieści się w Dąbrowie Górniczej na ulicy Perla 10.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pakowanie i czekolada »

  Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w skutek zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle Montanari.
  Pierwszoplanowym zakresem działalności grupy jest domena pakowania. Mieści w sobie ona kompletną realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w sektorze spożywczym od planowania począwszy, poprzez produkowanie, dostawę, aż po sprawnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te zawierają maszyny dokonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne technologie dostarczania produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich kompetencje oraz dostęp do całej ilości maszyn specjalistycznych oferowanych w ramach grupy zapewnia, już w stadium planowania, stworzenie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i zupełnie przystosowanych do odrębnych potrzeb występujących aplikacji.
  Następną częścią działalności Sacmi jest konstruowanie automatycznych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego świadczeniodawcy otrzymać może zautomatyzowaną linię przemysłową, gdzie skończony produkt zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako kompletny może trafić na półkę sklepową.
  Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
  Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość wkomponowanych produktów i skuteczny serwis, który ma zagwarantować w sytuacji usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować przypuszczalne szkody z tego tytułu.

  Data dodania: 19 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Konfekcjonowanie - sprawdź »

  Od przeszło kilkudziesięciu lat nasza firma jest na rynku zajmując się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Posiadamy bardzo duże grono specjalistów, które potrafi wyprodukować opakowania foliowe spełniające najwyższe standardy. Bez wątpienia wskazane jest zapoznać się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Przy realizacji naszej produkcji używamy tylko najlepsze i również najlepszej klasy materiały. Dlatego też na pewno jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przed naszą firmą. W zakres usług jakie mamy w wachlarzu wchodzi również konfekcjonowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki. Zawsze dokładamy starań dokładnie przeanalizować potrzeby rynku oraz uregulować je do stawianych przed nami zadań. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu czy to telefonicznego lub e-mailowego. Postaramy się rozwiać wszelkie dręczące państwa problemy.

  Data dodania: 31 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Filtry ciśnieniowe »

  Jesteśmy zakładem, który zajmuje się wykonywaniem maszyn do celów uzdatniania wody do celów pitnych, gospodarczych,, a oprócz tego maszyn dla ciepłownictwa jak również przemysłu. Posiadamy w ofercie między innymi filtry ciśnieniowe, zbiorniki stalowe jak również wiele więcej. Posiadamy bardzo duże doświadczenie o czym świadczy fakt, że z naszych usług skorzystało wiele zakładów przemysłowych, stacji uzdatniania wody, ciepłowni i dużo więcej firm. Od 2011 roku prowadzony przeze mnie zakład usługowy znajduje się w okolicach Grudziądza. Poza tym mamy również certyfikaty świadczące, że wszystkie nasze usługi robimy zgodnie z najwyższymi standardami. Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z ofertą mojej spółki.

  Data dodania: 28 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kosz składany »

  Kwestia gromadzenia rzeczy, szczególnie w małych mieszkaniach jest twardym orzechem do zgryzienia. Dlatego klienci szukają praktycznych rozwiązań, które przyzwolą spożytkować środek pokoju, piwnicy lub innego miejsca. W ofercie naszej firmy zadbaliśmy o to aby każda rzecz miała swoje położenie. Dlatego proponujemy rozwiązania, jakie pomogą rozwiązać ten problem. I tak np. regał plastikowy pierwszorzędnie sprawdzi się zarówno w spiżarni jak i łazience, podobnie jak szafka plastikowa. Natomiast kosz składany doskonale sprawdzi się w dziecięcym pokoju oraz w czasie wizyt w sklepach.

  Data dodania: 01 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pisklęta gęsie »

  Firma Drób S. A. to spółka drobiarska pochodząca z Wielkopolski. Jej cała działalność skupia się otóż to tylko i wyłącznie na drobiu, oznacza to między innymi na odchowie stad mięsnych czy np. produkowaniu jaj wylęgowych. Firma posiada w swoich zakładach wylęgowych a także na farmach liczne pisklęta ogólnoużytkowe, do których ciągle dochodzą nowe. Podczas jednego roku na obszarze tych placówek dochodzi do wylęgnięcia się aż kilkudziesięciu milionów sztuk nowych piskląt. To, co wyraźnie wyróżnia wielkopolską spółkę drobiarską, to jej propozycja usług. Znajdują się w niej albowiem nie tylko pisklęta kurze, lecz też pisklęta gęsie. Na polskim rynku ta spółka jest jednym z największych eksportów owsianych gęsi, co zdecydowanie dobrze o niej świadczy. Każdy, kto chciałby nawiązać z nią współpracę, ma szansę to zrobić jak najszybciej.

  Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne grawerowanie laserowe Warszawa »

  Macie pomysł na wyprodukowanie wazonu z oryginalnym napisem? A może chcecie wręczyć komuś przepiękne szklanki z unikalnym grawerunkiem? Czy chcecie w wyjątkowy sposób nagrodzić swoich pracowników, którzy działają na korzyść Waszej firmy? To zachęcamy Was do firmy Witgrav, która wykonuje grawerowanie laserowe. Natychmiast od wielu lat znajdujemy się na rynku a także perfekcyjnie wiemy, że jest to bardzo wystrzałowy wyjście na wyprodukowanie dla swoich bliskich pięknych prezentów. Za sprawą nowoczesnym maszynom a także oprogramowaniu komputerowemu wykonujemy wszystkie nasze rozporządzenie. Na Wasze życzenie wykonujemy również grawerowanie dyplomów dla pracowników. Przekonajcie się, że działamy właściwie kompleksowo a oprócz tego solidnie. Jeśli macie dodatkowe pytania, to zapraszamy do kontaktu. Realizujemy grawerunki na różnorodnych materiałach.

  Data dodania: 24 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Serwisowe Nova Trading oferta na cięcie laserowe. »

  W centrum servisowym Nova Tradig możesz skorzystać z wielu usług oraz możliwości kupienia materiałów ze stali nierdzewnej i aluminium. Nasze usługi cnc wykonujemy w stworzonym przez nas nowoczesnym parku maszyn, gdzie zrealizować można cięcie laserowe. Jest to bardzo popularna usługa, która pomaga obniżyć koszty produkcji. Ponadto w Nova Trading możesz od ręki zamówić potrzebne Ci materiały ze stali nierdzewnej i aluminium składowane na prywatnym magazynie firmy. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły oferty i możliwości kontaktu.

  Data dodania: 20 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja elementów z tworzyw sztucznych »

  Jeżeli ciekawią Państwa wyroby z tworzyw sztucznych, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Wtryskiwanie tworzyw sztucznych to ceniona i sprawdzona metoda produkcji, polegająca na wtryskiwaniu tworzywa do specjalnej formy, dokąd stygnąc przyjmuje spodziewany zarys. Jesteśmy w niej specjalistami a także nie ma przed nami żadnych tajemnic, posiadamy poparte sukcesami wieloletnie doświadczenie w tej branży. Usługa, którą świadczymy dla Państwa, realizowana jest na wysokiej klasy wtryskarkach, przy użyciu precyzyjnie wykonanych form, co finalnie pozwala na uzyskanie gotowego produktu jak doskonałej jakości, bez zbędnych błędów. Do wytwarzania naszych artykułów używamy też najlepszych granulatów tworzyw sztucznych, by zlecona przez naszych Klientów produkcja przebiegała błyskawicznie oraz bezproblemowo.

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne ostrzenie narzędzi »

  Ciepło zapraszamy na prowadzoną przez nas stronę internetową. Awax - Dia to firma, która wykonuje usługi w zakresie produkcji, ostrzenia oraz regenerowania narzędzi diamentowych. Firma z dwudziestu letnim doświadczeniem proponuje a w szczególności frezy diamentowe, trzpieniowe a oprócz tego nasadzane, piły a oprócz tego głowice formatujące. Narzędzia diamentowe proponowane przez firmę charakteryzują się wysoką jakością a także dokładnością realizacji. Oprócz sprzedaży asortymentu, w ofercie znaleźć można także regenerację oraz ostrzenie narzędzi diamentowych. Regeneracja narzędzi odbywa się przy pomocy urządzeń z nową generacją, metodami takimi jak - elektroerozyjną a oprócz tego szlifowaniem. Wszystkie usługi wykonywane przez firmę odbywają się co koń wyskoczy oraz z dokładnością. Ich produkcja ma zastosowanie| przy obróbce drewna, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych.

  Data dodania: 01 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rzepy samoprzylepne - http://www.advantexopaski.com.pl »

  Nasze wysokiej jakości opaski ślimakowe to świetna propozycja dla wszystkich tych osób, które szukają idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania a przystępną ceną. W prowadzonym przez nas sklepie internetowym znajdą Państwo niezawodne opaski kolorowe, opaski zaciskowe nylonowe a oprócz tego opaski metalowe zaciskowe, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają konkurencji. Jako jeden z nieliczych sklepów internetowych w Polsce dostarczamy także opaski do placów zabaw a oprócz tego opaski z podwójnym zamkiem. Jeżeli nie wiedzą Państwo do tej pory jakie opaski wybrać z naszej niemałej oferty sprzedażowej to służymy profesjonalnym doradztwem. Zapraszamy do zapisania się na naszego newslettera, dzięki czemu zawsze na bieżąco będą Państwo z najświeższą propozycją naszej firmy. Najlepsze opaski na rynku tylko w ADVANTEX S. C.

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne czyszczenie wymienników ciepła »

  Przedsiębiorstwo Petroff to rzetelna i doświadczona spółka, która od 1991 roku oferuje swoim klientom wysokiej klasy oleje przemysłowe w niezwykle przystępnej cenie. Jako jedna z nielicznych firm w kraju sprzedajemy oleje turbinowe, maszynowe, obiegowe, formierskie, hartownicze, białe oraz najlepszej klasy oleje do tłoczenia. O ile nie wiedzą Państwo nadal jakie oleje wybrać z naszej szerokiej oferty to służymy fachowym doradztwem. Nasz sklep internetowy gwarantuje wygodne a także bezpieczne zakupy przez Internet, atrakcyjne ceny na rynku i również błyskawiczną dostawę na obszarze całego kraju. Należałoby dodać także i o tym, że trudnimy się również kompleksową filtracją olejów dla maszyn przemysłowych, budowlanych oraz górniczych. Dzięki niemałemu doświadczeniu i również nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie uzyskać dla Państwa każdą wymaganą klasę czystości oleju.

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Koło stałe »

  Szukasz kół do swoich towarów? To świetnie się składa, gdyż nasza firma trudni się sprzedażą kół różnego rodzaju. Mamy takie produkty jak koło stałe, koło obrotowe, koła meblowe oraz inne produkty. Cały nasz asortyment możesz odkryć na naszej stronie internetowej. Wszystkie produkty są wysokiej jakości a także co równie istotne w niskich cenach. Jeżeli masz jakieś pytania to namawiamy do kontaktu telefonicznego. Nasz kompetentny zespół entuzjastycznie udzieli Państwu wszelkich informacji na każde nurtujące Państwa zapytanie. Proszę tylko mieć na uwadze, że działamy od poniedziałku do piątku w godzinach między 8 a 16, dlatego prosimy o rozmowa telefoniczna w tych godzinach. Nasz sklep pozwala zaoszczędzić na przesyłce już przy zakupie za ponad 600 złotych, przesyłka jest wtedy zupełnie za darmo. Jeśli zainteresowała Państwa nasza propozycja to zachęcamy do kontaktu telefonicznego a oprócz tego na stronę www.

  Data dodania: 29 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Skrzynie drewniane Mikołów | http://drewtrak.pl »

  Przedsiębiorstwo Drewtrak trudni się obróbką drewna począwszy od transportu surowca z jednostek Lasów Państwowych przez prefabrykację aż po dostawę na budowę. Jeden z czołowych tartaków. Produkujemy najlepszej klasy produkty z drewna iglastego litego zaczynając od desek szalunkowych, drewna na konstrukcje szkieletowe a oprócz tego konstrukcje dachów w klasie C24 lub wyższej aż po elementy małej architektury ogrodowej. Niezależnie od tzw. przecierania drewna oferujemy dalszą obróbkę wyprodukowanych elementów. Z drewna liściastego twardego produkujemy elementy o różnorakich zadanych kształtach które jest wykorzystywane głównie jako dystanse, kliny przy transporcie elementów przemysłowych. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędny certyfikat. W ramach profesjonalnej obsługi inwestycji istnieje także możliwość montażu produkowanych przez nas elementów.

  Data dodania: 25 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przyłącze kanalizacyjne »

  Przedsiębiorstwo Euro linia to przedsiębiorstwo, która jest największym producentem rur kanalizacyjnych z PCV-U i również listew podparapetowych o profilu transportowym a także montażowym w regionie. Za sprawą wieloletniemu stażowi w branży mamy możliwość pochwalić się odpowiednią jakością i również rzetelnością w zlecanych nam zadaniach. Nasza propozycja ma sporo wyjątkowych a oprócz tego unikatowych usług związanych z między innymi transportem a oprócz tego kompleksową sprzedażą naszych towarów takich jak przyłącze kanalizacyjne a oprócz tego same rury, które posiadają standardowe oraz niestandardowe profile PCV. Zachęcamy bardzo serdecznie do zaznajomienia się z resztą informacji o firmie i również o naszej rozbudowanej ofercie, którą znajdziecie na naszej własnej stronie internetowej, którą dostosowaliśmy chcący dla wygody naszych klientów, których stawiamy na najlepszym miejscu.

  Data dodania: 29 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.metallexpres.pl | pręty miedziane »

  Nasza firma trudni się produkcją i również dystrybucją wyrobów hutniczych z metali nieżelaznych. Trudnimy się wyrabianiem artykułów z aluminium, brązu, ołowiu, cynku, miedzi, stali nierdzewnej a także mosiądzu. W naszej propozycji dostępne są najlepszej jakości blachy aluminiowe. Aluminium jest odporne na korozję a oprócz tego charakteryzuje się wysokim przewodnictwem elektrycznym. Doskonale sprawdzają się przy produkcji maszyn czy urządzeń. Mogą także służyć jako element dekoracyjny. Mosiądz, czyli stop miedzi i również cynku, jest natomiast metalem bardzo plastycznym, w następstwie tego jego szerokie zastosowanie w elementach dekoracyjnych. Oferujemy blachy mosiężne, które ze względu na swą wysoką podatność na obróbkę skrawaniem, będą niezbędne w pracy na automatach. Produkujemy blachy o zróżnicowanej grubości (od 0, 5 mm do dwudziestu mm) a także szerokości, sięgającej od 500 do 2000 mm.

  Data dodania: 28 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie i certyfikacja systemów ISO - SSW Consulting »

  SSW Consulting tworzy grupa specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie działalności doradczo – szkoleniowej.
  Profesjonalnie szkolimy, doradzamy i wdrażamy innowacyjne mechanizmy, które umożliwiają naszym Klientom rozszerzenie zakresu działalności, co wiąże się ze zwiększeniem zysku przedsiębiorstwa.
  Nasza kadra trenerów i konsultantów podejmuje się nawet najtrudniejszych wyzwań, poszukując wspólnie z Klientem najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązań.
  Systemy: ISO 9001, HACCP, BRC, GMP, ISO 14001, ISO 22000, IFS BROKER, IFS LOGISTIC i wiele innych.
  Gwarantujemy uzyskanie certyfikatu nadawanego przez wiodące jednostki certyfikujące.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Www.expom.com.pl : chwastowniki »

  Przedsiębiorstwo Expom para się produkcją a oprócz tego sprzedażą doskonałej klasy maszyn a także urządzeń rolniczych. Nasze produkty wykonywane są przez około 70 partnerów handlowych, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu naszą marką. Nawiązaliśmy także mnóstwo kontraktów zagranicznych. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze artykuły spełniały najwyższe standardy, i również były niezawodne oraz wytrzymałe. W naszej ofercie znajdziesz m. in. włóki, głębosze, agregaty talerzowe, spulchniacze, kultywatory dłutowe, brony talerzowe, kultywatory ścierniskowe, wały uprawowe, do pługów oraz multum więcej. Do każdego klienta podchodzimy na sposób indywidualny, dlatego przystosujemy propozycję do Twoich potrzeb. Tylko my zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy a także atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

  Data dodania: 28 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne dzianiny osnowowe »

  Firma Kora to krajowy wytwórca dzianin technicznych bardzo wysokiej klasy. Przedsiębiorstwo łączy innowacyjne technologie z przeszło 30-letnim doświadczeniem zdobytym w branży. Każda z dzianin, które znajdują się w propozycji firmy dopasowana jest pod kątem każdego klienta indywidualnie - co do splotu, gramatury, składu surowcowego a także szerokości. Firma oferuje między innymi dzianiny flagowe, żakardy, frottę, tiul, markizety, wiskozę, elanę ciętą a oprócz tego co niemiara innych. Tkaniny firmy Kora wykorzystywane są do wytwarzania poszyć a także pokryć samochodowych, wkładów i również pokryć krzeseł, foteli kinowych, elementy stabilizatorów medycznych oraz laminatów tekstylnych. Z propozycji korzysta przemysł samochodowy, medyczny, meblowy, obuwniczy. Dzięki wykańczalni tkanin firma być może kompleksowo zakończyć tok produkcji.

  Data dodania: 29 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne łożyska igiełkowe Łódź »

  TECH-ŁOŻYSKA (lozyska-lodz. com) to łódzka przedsiębiorstwo dostarczająca najlepszej klasy łożyska od uznanych na rynku producentów. Za sprawą świetnej lokalizacji (ul. 6-go Sierpnia, łódź gwarantuje obsługę klientów zarówno z Łodzi, jak i z całej okolicy. Prowadzi nie tylko sprzedaż stacjonarną, jak a oprócz tego wysyłkową, zawsze z troską o jak najkrótszy termin realizacji. Oferta obejmuje różnego gatunku łożyska: kulkowe, łożyska baryłkowe, łożyska igiełkowe, ślizgowe, łożyska toczne. Poza łożyskami dostępny jest bogaty dobór kompletów naprawczych do samochodów różnego rodzaju marek. Firma jest w stanie sprowadzić elementy nawet do bardzo rzadkich modeli aut. Świetne warunki płatności, wykwint oraz biegłość realizacji zamówienia sprawiają a oprócz tego profesjonalna obsługa i korzystne ceny wyróżniają TECH-ŁOŻYSKA na rynku a także umożliwia zdobywać stale nowych klientów.

  Data dodania: 26 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Serwetki papierowe - tedmark.pl »

  Nasza oferta to idealna propozycja dla przedsiębiorstw gastronomicznych, które chcą poszerzyć swoją działalność. Jeśli myślicie o tym, aby pakować jedzenie dla Waszych klientów i dostarczać im ją prosto do domu, to u nas znajdziecie najlepsze i najwygodniejsze pojemniki. Gwarantujemy Wam naprawdę szeroką ofertę na opakowania, w których żadna żywność się nie popsuje. Mamy dla Was najróżniejsze kartony na pizzę. Potrzebujecie zapakować mały format, średni lub największy? Nie ma problemu. U nas na pewno je otrzymacie. Potrzebujecie pudełka, w które ze spokojem będziecie mogli schować świeże sałatki lub też inne świeże jedzenie? Oferujemy Wam nasze papierowe pudełka bądź w wersji plastikowej, które można swobodnie zamykać i otwierać. Nasze kubki papierowe perfekcyjnie nadają się do automatów, w których można zakupić gorące napoje. Zapraszamy do rozpoczęcia z nami ciągłej i owocnej współpracy, której na pewno nie pożałujecie.

  Data dodania: 16 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tworzywa elektroizolacyjne »

  Firma INBEHA jest jednym z najważniejszych polskich dystrybutorów profili i płyt stworzonych z różnego gatunku tworzyw sztucznych. Tego typu produkty są niezbędne dla przemysłu, stąd na pewno nie można narzekać na brak zapotrzebowania na nie. Oprócz tego INBEHA trudni się produkcją różnego rodzaju części do maszyn. Jej specjalnością z całą pewnością jest produkowanie części z parwidłowo obrobionych laminatów. W propozycji INBEHA można znaleźć niemało artykułów takich jak GPO-3 bądź płyty szkło-epoksydowe EPGC. Są one wykonane z najlepszej jakości materiałów i prawidłowo przygotowane do użycia. Przedsiębiorstwo INBEHA zawsze gwarantuje też bardzo szybką wysyłkę i również równie szybki transport wszystkich zamówień do każdego ze swoich klientów. Sprawia to, że jest to firma całkowicie fachowa a oprócz tego godna uwagi.

  Data dodania: 26 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.jt.com.pl | regały sklepowe »

  Jowix Triomet zachęca do skorzystania ze swoich usług. Gwarantujemy Wam najlepsze wyposażenie kawiarni i innego rodzaju obiektów handlowych. Macie możliwość liczyć na naszą wysokiej jakości obsługę, która zrobi wszystko, abyście byli zachwyceni z jakości naszych usług. Macie możliwość u nas zamówić meble, które sami stworzyliśmy lub też pochodzą od uznanych wytwórców, którzy znani są z najlepszej jakości towarów. Swoim klientom zapewniamy również szereg innych usług, do których można zaliczyć cięcie laserem. Należy do nas Centrum Wycinania Laserowego CNC, które umożliwia precyzyjne wykonanie tej usługi. Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Was bardzo atrakcyjna i skorzystacie z niej w niedługim czasie. O ile macie do nas dodatkowe pytania, to zachęcamy do kontaktu. Nasi personel są do Waszej dyspozycji.

  Data dodania: 24 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ploter cnc »

  Przedsiębiorstwo Tomar to poparta doświadczeniem tradycja, która pozwoliła nam na wyrobienie sobie doskonałej opinii pośród naszych klientów. W trakcie wielu lat udało nam się nawiązać współpracę z wieloma przedsiębiorstwami, które wystawiają nam pozytywną opinię. Cięcie kompozytów, to nasza specjalizacja. Gwarantujemy Wam maksymalne wsparcie w tym temacie. Jesteśmy grupą fachowców, którzy wykonują cięcie włóknocement. Projektujemy a także produkujemy elewacje wentylowane. Jeżeli chcecie, abyśmy zarówno wyprodukowali dla Was cały projekt oraz go wykonali, to zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy opowiedzą Wam ściśle o warunkach współpracy z nami. Trudnimy się także nadzorowaniem montażu i również sporządzaniem dokumentacji końcowej. Nasza firma ma swoją siedzibę w Błoniu pod Warszawą. Namawiamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Roboty ziemne »

  W wielu miejscach w okolicach Warszawy jak i również samej Warszawie istnieje zapotrzebowanie na usługi związane z szeroko pojętymi robotami budowlanymi. O ile szukasz koparki do niwelacji terenu, wszelkiego typu prac ziemnych, czy też przygotowania gruntów do postawienia parkingów wskazane jest skorzystać z usług firmy Lukkop. Jesteśmy firmą z długim doświadczeniem związanym z funkcjonowaniem na terenie Warszawy. Z chęcią pomożemy wywieźć gruz z twojej posesji a także zgarnąć śnieg, który następnie wywieziemy z twojej działki czy też posesji. Nasze działanie jest fachowe i również solidne. Dbamy o każdy detal staramy się zaspokoić naszych klientów. Możemy również wypożyczyć niezbędny sprzęt związany z zadaniami koparki w tym samą koparkę. Wchodząc na naszą stronę internetową znajdziesz tam wszelkie potrzebne informacje a oprócz tego dane kontaktowe. Ceny naszych usług ustalamy po konsultacjach z klientem.

  Data dodania: 15 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Aseosystem.pl - skup odpadów hdpe »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się przetwarzaniem odpadów komunalnych hdpe z sortowni i selektywnej zbiórki. Dla nas recykling jest bardzo ważny dla środowiska naturalnego, dlatego pozyskujemy i przetwarzamy odpady z tworzyw sztucznych, a także przywracamy je do ponownego wykorzystania w procesach produkcji. Nasza firma prowadzi skup odpadów hdpe i mogą one zawierać bańki, kanistry, baki samochodowe i inne elementy wytworzone w procesie rozruchu. Nie powinny zawierać one metalu oraz sprzętu RTV i AGD.

  Data dodania: 10 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Części zamienne do maszyn mazowieckie »

  PHZ KALCHEM Sp. z o. o. to spółka, która już od lat istnieje na rynku wspierając wszystkich rolników w ich działaniach. Dziękujemy za zaufanie jakim nas darzycie. Dowodzi to temu, że zaoferowany przez nas wachlarz a także dodatkowe usługi są faktycznie dobre. Nie osiadamy na laurach, gdyż to dla Was chcemy być jeszcze lepsi. Proponujemy maszyny nowe, które pochodzą od takich wytwórców jak CLAAS Polska SP. z o. o. Jesteśmy autoryzowanym dealerem CLAAS na części województw kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego. Oprócz tego proponujemy maszyny od takich firm, jak Horsch, Hardi, Kongskilde, Maschio Gaspardo, Umega, Pichon. Zachęcamy także nawiasem mówiąc, ażeby spojrzeć na maszyny używane, jakie znajdują się w naszym asortymencie katalogowym. Jesteśmy przekonani, że każda osoba znajdzie u nas cokolwiek odpowiedniego dla siebie.

  Data dodania: 30 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kompensator mieszkowy »

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Rurmet z Sochaczewa od dwudziestu jeden lat dostarcza kompensatory mieszkowe. Zasłużony zespół konstruktorów tworzy produkty, które sprawdzają się podczas pracy, a przy tym spełniają obowiązujące normy, wymogi techniczne, posiadają dopuszczenia PZH i Atest Higieniczny. Na stronie przedsiębiorstwa można znaleźć innowacyjny katalog dostępnych kompensatorów mieszkowych (przegubowe, kątowe, osiowe) wraz z ich dokładną charakterystyką. Rurmet jako wytwórca oferuje wykonanie elementów według przyjętych zakresów: średnice DN 20 - 3200, ciśnienie do 4, 0 MPa, gorączka do 550°C, kompensacja do Δl +/-160 mm. W celu uzyskania większej ilości dokładnych informacji, warto skontaktować się bezpośrednio z producentem telefonicznie albo mailowo, korzystając z danych zawartych na stronie.

  Data dodania: 25 02 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł

Przemysł - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: