Strony związane z hasłem 'Adwokat':

Sortuj po:

« poprzednia strona · 3
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C. »

  Wydano za Tobą europejski nakaz aresztowania i potrzebujesz skutecznej pomocy najlepszych adwokatów? Zapraszamy do Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Lipiński Walczak! Osobom poszukiwanym i zatrzymanym oferujemy doradztwo oraz wsparcie, które ma na celu uchylenie nakazu aresztowania. Nie zwlekaj, już dziś umów się z nami na wizytę! Szybka reakcja może wpłynąć na sprawne rozwiązanie problemu!

  Data dodania: 23 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat od spraw cywilnych opole »

  Pojęcie „prawo” odnosi do sporej ilości aspektów życia. Kojarzy się ono przede wszystkim spośród ładem, porządkiem, albo też jasno określonymi zasadami. Niniejszego terminu używa się nie wyłącznie w naukach prawnych, przyrodniczych, czy ścisłych, lecz również w języku potocznym mówi się np. „mam prawo do”. Nadto dochodzą jeszcze nauki humanistyczne jak np. etyka, aksjologia, socjologia itd. Uproszczając można określić, że prawo jest rozumiane w kontekście normatywnym i aksjologicznym. Skupiając się na normach to spośród całkowitą stanowczością adwokat od spraw karnych opole lub od innych kwestii jest konieczny. Dzięki niemu można dochodzić sprawiedliwości. Z całkowitą stanowczością przydatną pomoc zapewni Państwu Kancelaria Adwokacka Wojciech Malinowski. Zakres usług jest duży. Odejmuje on: sprawy cywilne, rozwodowe, karne, prawo rodzinne oraz spadkowe, prawo budowlane. Jest tam czynne od poniedziałku do soboty. Więcej wiadomości wyszukają Państwo wchodząc na stronę internetową: kancelariaadwokackawojciechmalinowskiadwokatopolerozwodp. com. Można skontaktować się telefonicznie.

  Data dodania: 10 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • ARSLEX Centrum Prawnicze - kancelaria, prawnik, radca prawny, adwokat bydgoszcz »

  Wiemy, jak stresująca może rozprawa w sądzie, dlatego naszym celem jest uczynienie tego procesu tak bezbolesnym, jak to tylko możliwe. Ofertę kierujemy do osób które nie mają czasu na analizy prawne. Dlatego oferujemy elastyczne godziny spotkania, aby nasi klienci mogli przyjechać w najbardziej komfortowym dla siebie czasie.

  Jeśli potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek sprawie prawnej w Bydgoszczy, zadzwoń do nas już dziś!

  Prawnik Bydgoszcz Kiedy masz kłopoty, potrzebujesz prawnika, umów się u nas na spotkanie z prawnikiem.

  Nasza firma reprezentuje klientów od ponad 15 lat i służymy pomocą we wszystkim, od mandatów drogowych po postępowanie rozwodowe. Na przykład, jeśli jesteś oskarżony o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, rozpatrzymy Twoją sprawę i upewnimy się, że Twoje prawa są chronione w trakcie trwania całego procesu. Udzielimy również porady prawnej, jeśli masz pytania dotyczące kwestii opieki lub alimentów na dziecko.

  Adwokat Bydgoszcz jeśli szukasz prawnika zajmującego się prawem rodzinnym w Bydgoszczy, który będzie dbał o Twoje dobro, nie szukaj dalej niż w naszej kancelarii. Dołożymy wszelkich starań, aby w Twojej sprawie uzyskać jak najlepszy wynik.


  Arslex - Centrum Prawnicze w Bydgoszczy: Masz problem prawny Potrzebny Ci adwokat, radca prawny Bydgoszcz lub prawnik Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat lublin »

  Kredyty frankowe posiadały okazać się wielką pomocą dla wszystkich Polaków. Okazało się jednakże, że dla dużej ilości naszych rodaków mogły okazać się prostą drogą do takiego, by wpaść w wielkie problemy finansowe. Wszystko to przez negatywne postępowanie placówek bankowych. Warto walczyć o swe. O prawdę i należne pieniądze. Pomóc Wam w tym może dobry adwokat, który zna się kredytach frankowych. Jeśli takowy prawnik jest przez Was wyszukiwany, to gorąco zachęcamy do zaczerpnięcia z usług kancelarii prawniczej, jakiej siedziba znajduje się w Lublinie. Z naszych usług korzystają nie wyłącznie mieszkańcy miasta, lecz również okolicznych miejscowości. Dobry adwokat Lublin na pierwszym miejscu zawsze będzie stawiał dobro swych klientów. Zajmujemy się również dużej ilości innymi kwestiami, jak chociazby prawem cywilnym, czy też odszkodowaniami, prawem rodzinnym. Potrzeba umówić się na spotkanie osobiste, dzięki czemu prawnik będzie mógł przeznaczyć Wam indywidualnie czas, zapoznając się spośród Waszą kwestią. Warto obdarzyć nas zaufaniem.

  Data dodania: 11 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J. »

  Jesteś podejrzany o popełnienie przestępstwa? Nie wiesz gdzie szukać pomocy? Zgłoś się do Kancelarii Janik i Wspólnicy! Nasza siedziba jest w Częstochowie przy ulicyNowowiejskiego 13/3. Ocenimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jaką strategię obrony wybrać, by skutecznie Ci pomóc. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i reprezentację na sali sądowej na każdym etapie postępowania. Dbamy o Twoje dobro i pozytywne zakończenie sprawy!

  Data dodania: 16 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka kraków »

  Sprawiedliwość to sytuacja w której ma się to na co się zasłużyło. Może niniejsze być zarówno pozytywny jak i zły efekt. Acz nie wielokrotnie można samemu otrzymać to co się należy. Przeto pozostaje walka, lecz najlepiej spośród kimś kompetentnym. Samemu nie posiadając odpowiedniej wiedzy lub zadowalającego doświadczenia można ledwo coś pogorszyć. Bezsprzecznie adwokat kraków
  wesprze. Pani Katarzyna Kot pracuje w zawodzie od 2013 roku. Zależy jej na niniejszym, by klienci uzyskali zaplanowane cele. Bardzo ważne jest dla niej przestrzeganie etyki zawodowej. Do dowolnej sprawy podchodzi indywidualnie spośród dużym zaangażowaniem. Zakres pomocy jest duży. Zawiera między innymi: udzielanie porad prawnych w formie pisemnej oraz ustnej, opracowywanie opinii prawnych, sporządzanie pism procesowych, reprezentacja klientów przed sądami, urzędami, organami administracji państwowej, czy innymi instytucjami. Więcej wiadomości wynajdą Państwo wchodząc na witrynę internetową: katarzynakot-adwokat. pl Można skontaktować się dzwoniąc, ewentualnie drogą mailową.

  Data dodania: 10 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Częstochowa »

  Adwokat z języka łacińskiego advocatus to osoba, jaka świadczy pomoc prawną. Dotyczy ona przede wszystkim występowania przed sądami oraz urzędami, sporządzania opinii prawnych, udzielania różnorodnego typu porad prawnych, lub również opracowywania projektów aktów prawnych. Zatem jeśli chcieliby Państwo rozpocząć współpracę ze specjalistą, którym jest Adwokat Częstochowa to polecamy Kancelarię Adwokacką KKMS. Jej pomoc prawna skierowana jest również dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Fundament takiej placówki to wiele lat doświadczenia popartego nieustannie rozwijaną wiedzą spośród nauk prawnych. W niniejszym miejscu ze względu na zaufanie klientów perfekcja jest wymogiem, tudzież nie priorytetem. Niezmiernie ważne dla fachowców jest jeszcze zachowanie pełnej prywatności oraz dyskrecji.

  Data dodania: 26 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody kielce »

  Podjęcie decyzji o rozwodzie nie jest proste. Jednak w związkach wyjątkowo nieszczęśliwych, gdzie dwie osoby od lat nie potrafią odnaleźć wspólnego języka, wydaje się jedynym rozwiązaniem. A przynajmniej jedynym, gdy zależy nam na dobrym życiu – swoim, drugiej osoby i dzieci. Pierwszorzędna kancelaria rozwodowa kielce pomoże nam przejść tenże skomplikowany proces. W końcu jest to również góra formalności, którymi należy się zająć – ustalenie władzy rodzicielskiej, podziału majątku czy alimentów. Na stronie kancelarii możemy dowiedzieć się sporo, choćby o zeznawaniu zza granicy albo pierwszych kosztach rozwodu. Końcowa stawka jego przeprowadzenia zależy od wyceny przez adwokata – w końcu każda sprawa jest totalnie różna, przez co wymaga różnych nakładów pracy.

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt we frankach adwokat »

  Życie jest nieobliczalne. Znaczy niniejsze, że nie zawsze da się wszystko poukładać razem z naszą myślą. Żyjemy w społeczeństwie, natomiast to znaczy, że na jednostkę oddziałują inne jednostki, a również grupy społeczne, czy zaistniałe sytuacje. Zatem nie na ogół posiada się wpływ. Jakkolwiek skoro jest coś, co nas krzywdzi to należałoby dochodzić odszkodowania, albo sprawiedliwości. W niniejszym adwokaci kielce spośród całą pewnością pomogą. Mają odpowiednią wiedzę, a także ogromne doświadczenie. Serdecznie polecamy zwrócić się do specjalnej kancelarii, jaką znajdą Państwo wchodząc na witrynę elektroniczną: adwokat-kozubek. pl. Zakres jej usług jest bardzo wielki. Specjalizuje się w: prawie upadłościowym, prawie administracyjnym, prawie konsumenckim, prawie rodzinnym, prawie zamówień publicznych, odszkodowaniach, prawie gospodarczym, prawie karnym, prawie cywilnym i prawie spadkowym.

  Data dodania: 27 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Opole | Prawnik Opole | Kancelaria Adwokacka Mehl »

  Kancelaria adwokacka Opole: ul. 1 Maja 103/3. Kancelaria Adwokacka Paweł Mehl oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i osób prawnych z Opola i całego województwa opolskiego. W swojej codziennej pracy adwokat Opole Paweł Mehl zajmuje się prawem cywilnym, w tym prawem rodzinnym oraz spadkowym, prawem karnym, prawem pracy, prawem administracyjnym oraz prawem w zakresie ustawy o ochronie zwierząt. Wyróżniający jest fakt, że kancelaria adwokacka Paweł Mehl zajmuje się także tematyką z zakresu ustawy o broni i amunicji.

  Data dodania: 11 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rozwodowa NMB z Poznania »

  Kancelaria Rozwodowa z Poznania działa na rynku od bardzo dawna. Nasza kancelaria ukierunkowana jest w dziedzinie z zakresu prawa rodzinnego, a przede wszystkim w sprawach rozwodowych. Do zakresu spraw prowadzących przez Kancelarię należą również sprawy majątkowy, sprawy związane z alimentami, sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej, pochodzeniem dziecka oraz sprawy dotyczące adopcji i kurateli i wiele innych. Nasz zespół współtworzy doświadczonych i wykwalifikowanych prawników. Naszym celem jest wszechstronna obsługa oraz pełne zaangażowanie. Udzielamy doskonałe kompetencje naszych prawników, co sprawia, że klient ma poczucie bezpieczeństwa. Staramy się wskazać naszym Klientom możliwie najlepsze rozwiązania na każdym etapie prowadzenia sprawy. Dostarczamy merytoryczne i dokładne porady prawne, które rozwiążą problem i pomogą w rzeczywisty sposób klientowi. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

  Data dodania: 18 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Otwock »

  W życiu chodzi przede wszystkim o niniejsze, iżby kierować się wartościami. Ich fundamentem może być etyka, obyczajowość, religia, albo prawo itd. Najistotniejsze to postępować w takowy sposób, by nie krzywdzić innych. Wyrządzanie zła sieje zniszczenie. Szkody jakie występują często niszczą życie nie tylko jednej osoby, lecz jeszcze innych które są spośród nią powiązane. Konsekwencje spadają na szerokie grono. Na pewno, gdy ktoś wyrządzi nam którąkolwiek krzywdę to nie można tego pozostawiać. Należy domagać się zrekompensowania. W niniejszym adwokat Grodzisk Mazowiecki będzie bardzo pomocny. Mecenas Kitajgrodzki udziela wyczerpujących porad prawnych, natomiast dodatkowo oferuje pomoc prawną w sposób całościowy. Kompetencje tego specjalisty są obszerne. Co znaczące do wszelakiej sprawy podchodzi indywidualnie oraz gwarantuje dyskrecję. Zakres usług jest szczególnie duży. Zawiera między innymi: prawo rodzinne, prawo karne, prawo cywilne, odszkodowania, zniesienia współwłasności itd. Szerzej na ten temat opublikowano na stronie internetowej: adwokatkitajgrodzki. pl.

  Data dodania: 10 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak »

  specjalizujemy się w obszarach rozwodowych, alimentacyjnych oraz prawie rodzinnym. Nasza misja jest prosta: oferujemy kompleksową i profesjonalną pomoc prawną osobom przechodzącym przez trudne chwile życiowe, takie jak rozstania, podziały majątku czy sprawy dotyczące opieki nad dziećmi.

  Rozwody i separacje: Jesteśmy tu, aby reprezentować klientów we wszystkich procesach rozwodowych, niezależnie od obecności orzekania o winie. Nasze usługi obejmują także sprawy separacji, zapewniając kompleksowe doradztwo prawne i skuteczną reprezentację przed sądem.

  Alimenty: Nasza kancelaria udziela wsparcia w sprawach alimentacyjnych, pomagając w ustaleniu odpowiedniej wysokości alimentów na dzieci oraz małżonka. Dodatkowo podejmujemy się kwestii związanych z podwyższeniem, obniżeniem czy egzekucją alimentów, zapewniając kompleksową opiekę prawną.

  Podział majątku: Doradzamy naszym klientom w kwestiach dotyczących podziału majątku wspólnego, negocjujemy korzystne warunki podziału oraz reprezentujemy ich w postępowaniach sądowych. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zapewnić skuteczną pomoc w rozwiązaniu spraw majątkowych związanych z rozstaniem.

  Władza rodzicielska: Oferujemy wsparcie w sprawach dotyczących ustalenia lub zmiany warunków władzy rodzicielskiej oraz regulacji kontaktów z dziećmi. Niezależnie od strony sporu, możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście i kompleksową pomoc prawną.

  Nie zostawiaj spraw rodzinnych na przypadkowy los. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby przejść przez te trudne chwile życiowe z pewnością i spokojem. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać indywidualną i kompleksową pomoc prawną dostosowaną do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 07 05 2024 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3