Strony związane z hasłem 'betonowy stół do gry w szachy':

Sortuj po:

 • Ogrodzenia panelowe na place zabaw »

  Place zabaw dla naszych dzieci stają się coraz bardziej bezpieczne. Wystarczy porównać, nowoczesne place zabaw i te, które my, pamiętamy ze swojego dzieciństwa. Coraz częściej, na osiedlach można odnaleźć wspaniałe kolorowe place, z nowymi karuzelami czy też huśtawkami. Są one właściwie zabezpieczone, dzięki czemu rodzice nie obawiają się o bezpieczeństwo swych pociech, które mogą spokojnie się bawić. Bardzo często, pod sprzęt do zabaw, stosowana jest nawierzchnie gumowe, która amortyzuje każdy upadek dziecka. Niejednokrotnie wdrażanym rozwiązaniem są nakładki elastyczne na obrzeża betonowe. Nie ma niebezpieczeństwa, że dziecko uderzy główką o kand betonu czy też poobciera sobie ciałko. Naturalnie nie można zapomnieć wspomnieć o tym, iż nowoczesne place zabaw ogrodzenie są panelami. Wszystkie wyliczone zabezpieczenia, można kupić na stronie colorten. eu. Zapraszamy wszystkich, także osoby prywatne, które zamierzają zrobić, w przydomowym ogródki, albo też na działce, bezpieczny plac zabaw dla swoich dzieci.

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Betonowy stół do gry pingponga »

  Jeszcze parę lat temu, ławki betonowe można było spotkać jedynie w nielicznych parkach. Aktualnie stają się coraz bardziej powszechne i coraz częściej można zauważyć je, na przykład w przygodowych ogródkach. Cieszą się one ogromny zainteresowaniem, ze względu na swoją budowę. Sprawia ona, iż niewątpliwie takie ławki, są wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Nie trzeba się martwić, że jej części zardzewieję. Poza tym, nie można zapomnieć, iż dzięki swej dużej wadze, jest ona trudna do przestawienia w nowe miejsce. Spowodowało to, iż coraz więcej firm, które produkują elementy małej architektury, rozpoczęło wykonywać również nowoczesne betonowe ławki w kształcie zamkniętego koła. Spełniają one idealnie rolę, zarówno piaskownic dla dzieci, jak i miejsc do zagospodarowania zieleni. Wszystkich zaciekawionych kupnem betonowych ławek, zapraszamy do firmy EKOSANKT. Naturalnie, zachęcamy do spojrzenia na stronę internetową, gdzie odnajdziecie pełną ofertę, w skład, której wchodzą również między innymi betonowe stoły do gry.

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ławki betonowe »

  W parkach, coraz częściej można napotkać na ławki betonowe, które nie tylko ładnie się prezentują, ale są także wytrzymałe. Wszystko, dzięki swojej budowie. Gwarantuje ona, nie tylko odporność na warunki atmosferyczne, ale także na dewastację. Powoduje to, iż stają się one, coraz bardziej powszechne. Niewiele osób wie, że ławki są elementem, tak nazywanej, małej architektury. Wzrost zapotrzebowania na nią spowodował, że firma EKOSANKT zaczęła swoją działalność także w tym kierunku. Aktualnie w jej ofercie można znaleźć, nie tylko wspomniane ławki, lecz również na przykład: piaskownice betonowe, lub betonowe kosze na śmieci. Wielkim zainteresowaniem cieszą się: stoły do gry w piłkarzyki czy też pingponga. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu zdobytemu, przez wieloletnią działalność, jako producent placów zabaw, w ciągi paru lat produkowania elementów małej architektury, firma niezwykle umocniła się na rynku krajowym. Świadczyć o tym może fakt, że jest ona obecnie największym producentem na Opolszczyźnie, a zarazem jednym z największych w całej Polsce.

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Betonowy stół do gry w pingponga »

  W teraźniejszych czasach, powstaje coraz więcej firm, które zajmują się produkcją małej architektury. Cześć z nich, wytwarza między innymi: parkowe ławki betonowe, betonowe śmietniki lub donice. Spowodowane jest to, zwiększonym zapotrzebowaniem na takie rzeczy. Betonowe wyroby wygrywają z konkurencją, ponieważ dzięki materiałowi, z którego są zrobione są, nie tylko bardziej estetyczne, lecz przede wszystkim odporne, zarówno na warunki atmosferyczne, jak i na uszkodzenia. Bardzo często, można je spotkać, nie jedynie w parkach, ale jednocześnie na placach zabaw albo w okolicy boisk. Jednak, ostatnimi czasy, największą popularnością cieszą się betonowe stoły do gry. Coraz częściej, można napotkać betonowy stół do gry w pingponga albo stół do gry w chińczyka. Odnaleźć można również, stół do gry w szachy. Oczywiście, blaty stołów są odpowiednio zabezpieczone, aby podczas użytkowania nie niszczyły się. Są one bardzo często zajmowane przez dzieci i młodzież, które mogą w ten sposób spędzić własny wolny czas z kolegami.

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Metalowa karuzela z atestem »

  Wszystkie osoby, które pragną lub też muszą, stworzyć bezpieczny plac zabaw dla dzieci, zachęcamy do podjęcia współpracy z EKOSANKT Place Zabaw. Jest toż firma, która posiada wieloletnie doświadczanie w projektowaniu placów zabaw. Działa na rynku już od 1993 roku. Dzięki temu, zna już wszystkie potrzeby dzieci, jak i wie doskonale, jak zaaranżować plac, w taki sposób, aby był on w pełni bezpieczni, by rodzice bez strachu puszczali tam własne pociechy. Na stronie firmy, odnajdziecie pełną ofertę dostępnych sprzętów, takich jak karuzele na place zabaw czy huśtawki. Skorzystać można z gotowych zestawów, jednakże można złożyć także indywidualne zamówienie. Bardzo istotne jest to, iż każdy sprzęt zakupiony w tej firmie, ma atest. Zapewniamy, że każda osoba, która postanowi zawierzyć tym specjalistom, w którym czasie, będzie mogła pochwalić się ślicznym, barwnych, a przede wszystkimi bezpiecznym placem zabaw, na którym z ogromną ochotę, będą bawiły się dzieci. Zapraszamy, zarówno osoby indywidualne, jak również przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Betonowy stół do gry w szachy »

  Chińczyk, jest to gra planszowa, lubiana przez wszystkie dzieci. Na pewno, każdy z nas, jak i nasze dzieci i wnukowie, posiadają w domy tą grę. Kto, w dzieciństwie nie rozgrywał pojedynków, który z graczy, zajedzie szybciej własnymi pionkami do domku, usuwając przy tym konkurencję? Nawet dzisiaj, w dobie Netu i gier komputerowych, dużo dzieci sięga do chińczyka. Dziś dzięki firmom, które zajmują się produkcją małej architektury, możliwe jest granie, w tą „planszówkę”, na dworze. Wystarczy znaleźć betonowy stół do gry w chińczyka, który nierzadko można napotkać w parkach lub też przy boiskach i naturalnie zaopatrzyć się pionki oraz kostkę. W wielu miejscach znajdują się również betonowe stoły do szachów oraz do gry w pingponga. Dzięki temu, każde z dzieci bądź też młodzieży odnajdzie coś dla siebie. Nierzadko, z tych betonowych stołów, korzystają też osoby dorosłe, które mogą wrócić co czasów młodzieńczych i na przykład wraz z kumplami rozegrać turniej, tak lubianego w szkolnych latach pingponga.

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »