Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Księgowość, radca prawny, TCG Toruń »

  Biuro rachunkowe TCG (Toruń Consulting Group) od kilkunastu lat jest liderem nowoczesnej księgowości i kreatywnych kadr i płac w Toruniu. Zajmujemy się rozliczaniem podmiotów gospodarczych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz spółek. Specjalizujemy się w audycie finansowym i controllingu oraz w rachunkowości. Oferujemy pomoc radcy prawnego naszym klientom. Współpraca z naszą firmą zapewni Państwu niesamowite korzyści i oszczędności.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Jelenia Góra »

  Net zapewnia wyjątkowo wiele możliwości rozwoju, lecz również proponuje nowe wyzwania przed każdym użytkownikiem. Na pewno wielką sławą cieszą się blogi. Na nich istnieje możliwość zamieszczania sporo ciekawych tekstów, jakie można wzbogacić nadzwyczajną szatą graficzną. Jest toż nie jedynie znakomita opcja dla autorów, lecz również odbiorców. Bowiem dostarcza to nam opcję zaczerpnięcia informacji i tym samym rozbudowania wiedzy na dany temat. Z gwarancją tematyka księgowości nie należy do najprostszych. Zatem należałoby wejść na: martax. jgora. pl/blog. Autorem jest Marcin Jurkiewicz, który ma biuro rachunkowe Jelenia Góra przy ul. Różyckiego 19/A/13. Bez powątpiewania odkryją tam Państwo sporo fascynujących artykułów. Zawarto tam między innymi teksty dotyczące tegoż jak założyć firmę, na temat wyboru metody opodatkowania dochodu, czy o wpływie reklamy na handel. Choć na początek autor proponuje wpisy o charakterze poradników zawierających mnóstwo cennych porad. Na pewno uprości toż zapoznanie oraz wdrożenie się z tematyką.

  Data dodania: 05 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń Poltax »

  Biuro rachunkowe Poltax to stabilnie rozwijająca się firma, która dba o rozwój wielu lokalnych przedsiębiorców. Nasi pracownicy to zbiór rzetelnych i wszechstronnych ekspertów w dziedzinie finansów i rachunkowości. Z całą pewnością wszechstronność i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, powoduje, że potrafimy współpracować z Klientami z różnych branż i z korzyścią rozliczać ich finanse. Oferowane przez nas usługi rachunkowe to gwarancja długodystansowego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax oferuje kompleksowe usługi finansowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Oddając nam obsługę swoich finansów, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad rozwojem swojego biznesu. Przygotowywane przez nas raporty finansowe umożliwią Tobie podejmowanie racjonalnych i rzeczowych decyzji.

  Firma Poltax załatwia także wszelkie formalności przy zakładaniu firmy. Pomożemy Tobie w trakcie wypełniania właściwych dokumentów. Wspólnie określimy najlepszy system rozliczeń podatkowych. Zaproponujemy Tobie funkcjonalne oprogramowania do zarządzania finansami firmy, przez które nie pogubisz się w swoich rachunkach.

  Dla naszego biura istotna jest jasność działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszystkie usługi świadczymy w oparciu o szeroką wiedzę o obowiązujących przepisach prawa i wieloletnie doświadczenie w współpracy z wieloma, różnymi firmami. Praktyczne programy księgowe pozwalają nam szybciej rozliczać Twoje rachunki i dokładniej analizować strukturę Twoich finansów. Z nami Twoja firma jest w dobry rękach.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowość Warszawa »

  Jeśli szukasz biura rachunkowego, które w sposób profesjonalny i odpowiedzialny będzie dla Ciebie świadczyć usługi rachunkowe to dobrze trafiłeś. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.biurokoala.pl »

  Księgowość Jelenia Góra KOALA jest to firma z długoletnim doświadczeniem. Wysoce wyspecjalizowany personel zapewnia doradztwo oraz prowadzenie pełnej księgowości.
  Biuro Rachunkowe Jelenia Góra KOALA świadczy usługi związane z założeniem własnej firmy, prowadzeniem księgowości w uproszczonej formie opodatkowania - ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, a także prowadzeniem ksiąg handlowych.

  Biuro Rachunkowe Jelenia Góra KOALA posiada licencję Ministra Finansów nr 2776/2003 na świadczenie usług księgowych oraz ubezpieczenia OC z tytułu prowadzonej działalności.

  KOALA zajmuje się:
  rejestracją nowych pracowników w ZUS,
  sporządzaniem umowy o pracę dla nowych pracowników,
  tworzeniem kartotek pracowniczych,
  pomocą w przygotowaniu pism urzędowych,
  opracowaniem i wysyłaniem drogą elektroniczną miesięcznych deklaracji ZUS,
  obsługą kontroli US i ZUS,
  drukowaniem przelewów na podatki i ZUS,
  sporządzaniem rocznego rozliczenia właściciela firmy.

  Biuro Rachunkowe Jelenia Góra KOALA pomoże, doradzi i zadba o rachunki małej, średniej oraz dużej firmy, a wszystko to w atrakcyjnych cenach.
  Firma KOALA czeka właśnie na Ciebie!

  Data dodania: 01 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Kielce »

  Dzisiaj niezwykle łatwo jest pogubić się we wszystkich przepisach. Szczególnie jest to niezmiernie trudne dla wszystkich tych, jacy prowadzą własną działalność. Tu mamy mnóstwo formalności do załatwienia. W szczególności ważne jest właściwe rozliczenie się. Przeto warto rozpocząć współpracę z osobami, które znają się na rachunkowości oraz księgowości. Dzięki nim będą mieli Państwo gwarancję, że wszystko jest w porządku. Wobec tegoż wyjątkowo gorąco polecamy biuro rachunkowe Kielce Dorota Dulęba. Oferta owego biura rachunkowego jest skierowana dla jednoosobowych działalności gospodarczych, a także spółek: cywilnych, partnerskich, komandytowych oraz z. o. o. Co znaczące każdy nowy klient może liczyć na pierwszy miesiąc usług GRATIS. Jeśli posiadają Państwo jakieś pytania ewentualnie chcą uzgodnić detale toż można skontaktować się za pomocą formularza widniejącego na stronie biura rachunkowego albo przyjść osobiście tudzież umówić się na spotkanie. Więcej informacji, a dodatkowo jakiekolwiek dane kontaktowe znajdują się na stronie elektronicznej: biurorachunkowekielce. eu.

  Data dodania: 22 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Nowy Sącz »

  Proxima Doradztwo Podatkowe to oferta dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą skorzystać z pomocy fachowców, w zakresie prawa podatkowego. Wiemy, że niektórzy mogą zupełnie gubić się w bez ustanku zmieniających się przepisach prawnych. Natomiast z naszą obsługą wszystko znajdzie się pod odpowiednią kontrolą. Nie tylko pomożemy Wam w uzupełnianiu wszystkich dokumentów związanych z podatkami, ale również możemy być Waszymi reprezentantami przed organami podatkowymi i przed Sądami Administracyjnymi. Porady podatkowe to nie tylko zakres działania naszej działalności. Trudnimy się także innymi rozliczeniami, tj. składki ZUS, ubezpieczenie zdrowotne. Do naszych usług zaliczane jest również doradztwo w zakresie funduszy unijnych. Nasza wiedza jest w rzeczywistości ogromna i śmiało możecie ją wykorzystać. Namawiamy do kontaktu.

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Tarnowskie Góry »

  Każda firma ma obowiązek prowadzić pełną ewidencję księgową. Nie każdy przedsiębiorca czuje się jednak na siłach, ażeby samodzielnie dokonywać opisanych czynności. Pomocą okazuje się sprawdzone biuro księgowe, które profesjonalnie zajmie się profesjonalną obsługą rachunkową i również kadrową. Taxus działa na rynku polskim z powodzeniem od 2003 roku. Lata doświadczenia sprawiają, że podejmujemy się każdego, nawet czasochłonnego zlecenia. Właścicielka firmy, dyplomowana księgowa posiada Certyfikat Księgowy, który jest uprawnieniem do wykonywania działalności. Z biurem Taxus rozliczysz swoje podatki, bez późniejszej konieczności wprowadzania korekt w deklaracji PIT. Firma para się także rozliczaniem podatków VAT, prowadzeniem ewidencji kadrowo - płacowej i również prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów oraz rozchodów.

  Data dodania: 09 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sigmapartner.pl - biuro rachunkowe Poznań »

  Prowadzona przez nas firma wie jak bardzo skomplikowane jest prowadzenie posiadanej przez siebie firmy i dlatego też oferujemy sporo usług związanych ze sprawami księgowymi. Nie ma dla naszej firmy tajemnic podatkowa księga przychodów i rozchodów czy też pełna księgowość. Bardzo mocno szkolimy zatrudnianych przez nas fachowców i dbamy, aby podchodzili oni odpowiednio do każdego z klientów tak, aby zapewniana przez naszą firmę księgowość online w 100% ich satysfakcjonowała. Prowadzona przez nas firma zajmuje się wspomaganiem zarówno niedużych jak i dużych firm jeśli chodzi o księgowość. Gwarantujemy, że nasze biuro rachunkowe Poznań da możliwość każdemu łatwiej prowadzić swoją firmę, gdyż zadba o jego sprawy księgowe. Gwarantujemy pełne wsparcie dla każdej firmy, która zdecyduje się na zapewniane przez nas usługi.

  Data dodania: 09 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Peter Green - usługi księgowe dla firm »

  Peter Green to biuro rachunkowe, które swoją siedzibę posiada w Otwocku. To właśnie tutaj zaangażowanie całej kadry pracowniczej zaowocowało w innowacyjne usługi z zakresu prowadzenia dokumentacji rachunkowej firmy. Klienci mają całodobowy dostęp do swojej dokumentacji a księgowi zawsze służą fachową radą i pomocą na każdym etapie współpracy. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy PIT 37 2016/2017 »

  Rachować się z podatku właściwie nikt nie lubi, jednak za pieniędzmi, jakie dostaje się z tytułu zwrotu podatku to jedna spośród tych lekkich życiowych przyjemnych rzeczy, za jaką przepada prawdopodobnie jednak każdy. Aby jednakże te pieniądze zdobyć oraz nie doprowadzić do zaistnienia kłopotów z Urzędem Skarbowym, należy zeznanie podatkowe sumiennie we dobry sposób wypełnić. A to, nieszczęśliwie, nie należy już zupełnie do mocnych stron Polaków, bez względu na to czy idzie o osoby indywidualne, czy także o prowadzących działalność gospodarczą przedsiębiorców. Na całe szczęście, z myślą o tych jednostkach przygotowano wiele specjalnych programów, jakich głównym celem jest uproszczenie właściwego wypełnienia zeznania podatkowego. Jednym spośród takich programów jest darmowy PIT 37 2016/2017 , jaki sprawia, iż zajęcie się rzeczami związanymi z corocznym obowiązkiem rozliczania się z podatków jest wprost dziecinnie proste. Warto z niego skorzystać choćby po to, żeby własny drogi czas poświęcić na całkowicie nowe zadania.

  Data dodania: 30 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe bielsko »

  Bez najwęższych wątpliwości prowadzenie własnej działalności posiada różnorodne aspekty. Tutaj trzeba być na bieżąco dokładnie we wszystkim, natomiast już z pewnością nawiązać współpracę z odpowiednimi profesjonalistami. Jest toż wyjątkowo znaczące w księgowości. Jest to system ewidencji, zaś także jeden z kluczowych elementów rachunkowości. Celem księgowości jest liczbowe ujęcie środków gospodarczych, jakichkolwiek wyników finansowych oraz procesów. Ponadto księgowość gromadzi, przetwarza, a jeszcze przechowuje dane oraz udostępnia wiadomości dotyczące o zdarzeniach mających wpływ na majątek, czyli zmianę jego wielkości, bądź struktury, jednakże jednocześnie źródeł finansowania i zdolności płatniczej. Każdemu przedsiębiorcy niezmiernie gorąco zalecamy biuro rachunkowe bielsko, bo w niniejszej działalności zespół stanowią osoby mające kilkunastoletnie doświadczenie w specjalizacji księgowości tudzież co znaczące byli oni na stanowiskach głównych księgowych. Nadto specjaliści bezustannie doskonalą swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w różnego typu szkoleniach.

  Data dodania: 04 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Podatki zagraniczne »

  Prowadzisz własną spółkę i chcesz pilnie skorzystać z pomocy doświadczonych w swojej dziedzinie zawodowców, którzy pomogą ci pozałatwiać wszystkie złożone istoty księgowe, których sam nie jesteś w stanie ogarnąć bądź zwyczajnie nie masz czasu na to, żeby się tym zająć? Jeśli jesteś przedsiębiorcą z okolic Tarnowa, to w opiece o otrzymanie usług najwyższej jakości i maksymalnej fachowości, powinieneś w pierwszej kolejności zainteresować się propozycją właśnie naszego biura księgowego. Nasze biuro prężnie i skutecznie działa na lokalnym rynku już od niemalże dwudziestu lat. Przez wszystkie te lata udzieliliśmy pomocy ogromnej ilości zadowolonych z naszych usług odbiorców. Wielu z nich zdecydowało się na stabilną współpracę. Odznacza nas to, że pomagamy między innymi w takich kwestiach, jak zwrot podatków z zagranicy. Nie jest to jednak, oczywiście, jedyna sprawa, jaką się zajmujemy. Więcej na temat naszej działalności jak również propozycji znajdziesz na naszej strony internetowej, w związku z czym serdecznie zachęcamy do jej odwiedzenia. Przekonasz się wtedy, że stanowimy fantastyczny wybór dla ciebie.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe będzin »

  Prowadzenie swej działalności jest szalenie wymagającą kwestią. W wielu przypadkach wiąże się to ze sporą liczbą stresu. Tu człowiek jest zdany sam na siebie. Inaczej jest, gdy pracuje się na etacie, bo zawsze się ma gwarancję, iż co miesiąc będzie stała pensja. Niestety inaczej jest, kiedy jest się właścicielem. Wówczas tak właściwie ciężko przewidzieć miesięczny dochód, zaś obowiązków jest dużo jak np. płace dla pracowników, bądź rozliczanie się. Na pewno nie jest toż proste. Jednakże nie potrzeba z tym zostawać samemu. Zalecamy biuro rachunkowe będzin Kaweccy. Tam świadczy się wszechstronne usługi księgowe. Kadra składa się z osób posiadających stosowne wykształcenie, wiedzę, kwalifikacje, a jeszcze duże doświadczenie mające początki w 1999 roku. Ta działalność wspomoże każdą firmę w sporej ilości obszarach. O jej profesjonalizmie świadczy np. to, iż posiada Certyfikat Księgowy, który został wydany przez Ministra Finansów. Szerzej z ofertą mogą zaznajomić się Państwo na witrynie elektronicznej: kaweccygroup. pl.

  Data dodania: 09 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Reklama agencji ubezpieczeniowych »

  Prowadzenie własnej działalności jest niemałym wyzwaniem zwłaszcza w obecnych czasach. Wynika to przeważnie z tego, że na rynku jest bardzo wiele konkurencji, zaś dodatkowo mnóstwo opracowanych metod na pozyskiwanie klientów. Zatem jeśli nie mamy w tym zbyt olbrzymiej znajomości to możemy na owym mnóstwo stracić pomimo że nasze usługi, czy produkty mogą być na najwyższym szczeblu. Jak widać, by prowadzić swoją działalność to trzeba być na bieżąco z wieloma sprawami. Na pewno nie można zajmować się wyłącznie na jednej, czy dwóch dziedzinach, ponieważ można na tym bardzo wiele stracić. Bez kwestionowania marketing ekspercki to coś czym warto się zainteresować. Niewątpliwie są rozmaite działania marketingowe rozpocząwszy od tych tradycyjnych form aż po nowoczesne, czyli powiązane z social media. Aczkolwiek na: mojekspert. pl dostaną Państwo coś więcej. Otóż dzięki temu, iż dołączą Państwo do wyszukiwarki to bez wątpienia grono klientów się powiększy. Starczy się zarejestrować. Jest to bardzo natychmiastowy oraz łatwy proces. Gdyż należy wprowadzić: e-mail plus hasło, a na koniec zaakceptować regulamin.

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe ursynów »

  Prowadzenie swej firmy z całą rzetelnością jest wyjątkowo wymagającą kwestią. Ludzie często nie zdają sobie sprawy spośród takiego jak wiele należy włożyć wysiłku w owo, ażeby wszystko działało możliwie jak najlepiej. Na pewno potrzeba zadbać o sprawy nie tylko powiązane z konkretną dziedziną, ale jeszcze prawidłowo rozreklamować firma. Poza takim podstawą funkcjonowania wszelkiego rodzaju firmy jest dobrze prowadzona księgowość, ponieważ spośród wszelkiego produktu, bądź usługi należy się rozliczać. Przeto jeśli pragnęliby Państwo, ażeby księgowość ursynów była prowadzona rzetelnie to polecamy zaczerpnąć z oferty Pani Elżbiety Miller, która prowadzi usługi księgowe od 1993 roku. Posiada wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii, ale także ma wszelkie uprawnienia powiązane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych. W działalności prowadzonej przez Panią Elżbietę Miller mogą Państwo liczyć na rzetelnie przeprowadzone usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także współpracę bezkonfliktową i w przyjaznej atmosferze. Więcej wiadomości na: ksiegowe. biz.

  Data dodania: 29 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Www.biegly.biz »

  Każdy człowiek zasługuje na owo, żeby mieć w życiu możliwie jak najlepiej. Jakkolwiek nic samo nie przychodzi. Jednak mnóstwo ludzi obawia się zaryzykować. Niestety ryzyko niejednokrotnie jest wpisane w ewentualny sukces. Tak również dzieje się w przypadku założenia działalności. Tu od początku człowiek nie wie, czy się uda. Spośród całą gwarancją wielkiej trudności dostarcza ogromna konkurencja jaka nieustannie się rozszerza. Choć nie jedynie to jest stresujące. Mianowicie podstawą jest prawidłowo prowadzona księgowość. Dlatego też bardzo polecamy biuro rachunkowe katowice INVESTUM. PL Sp. z o. o., która posiada dużo wielką ofertę. Skierowana jest ona zarówno do jednoosobowych i małych działalności, ale dodatkowo spółek. W tym miejscu świadczona jest kompleksowa obsługa prawno- podatkową. Walory to: zgrana młoda kadra, doświadczenie, terminowość oraz precyzja. Ponadto eksperci potrafią trafnie dopasować nowoczesne rozwiązania problemów podatkowych które są zależne od swoich potrzeb. Więcej informacji na stronie: biegly. biz.

  Data dodania: 10 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • AiKS - biuro księgowe Piaseczno »

  Biuro rachunkowe AiKS oferuje kompleksowe usługi księgowe oraz płacowo-kadrowe. Kompetenta kadra pracowników pomaga różnym klientom, m. in. jednoosobowym działalnościom gospodarczym, małym oraz średnim przedsiębiorstwom, jak i stowarzyszeniom, fundacjom, spółdzielniom. Biuro ma dwa oddziały: Piaseczno i Zalesie Górne. Każdy z klientów naszej firmy kontaktuje się z jedną, dedykowaną do jego obsługi osobą. Biuro rachunkowe AiKS dba o indywidualne podejście do klienta i pełne zaangażowanie w jego problemy księgowe. Każdy klient może liczyć na pełną dyskrecję i poufność przekazywanych informacji. Wiele zagadnień podnoszonych przez klientów wykracza poza zakres działania biura rachunkowego. Dlatego AiKS współpracuje z renomowanymi kancelariami prawnymi i biegłymi rewidentami, dzięki którym żaden problem klientów nie pozostaje bez odpowiedzi. Kadrę naszego biura tworzą specjaliści z bardzo dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą na temat księgowości, a także prawa pracy czy przepisów związanych z ubezpieczeniami społecznymi. Ze względu na lokalizację zapraszamy do współpracy w szczególności przedsiębiorców z dwóch miast: Zalesie Górne i Piaseczno. Fachowe biuro rachunkowe kieruje usługi także do osób planujących dopiero rozpoczęcie działalności – pomożemy w założeniu firmy i doradzimy we wszystkich istotnych kwestiach. Biuro księgowe z miasta Piaseczno przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Umożliwiamy umówienie wizyty poza godzinami otwarcia biura.

  Data dodania: 30 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe mikołów »

  Każdy z nas powinien wywalczyć to co chce. Acz wielu osobom po prostu brakuje odwagi. Z całą gwarancją powinni oni się przełamać. Może i nic z niniejszego nie wyjdzie, lecz zawsze będzie posiadało się poczucie, że zrobiło się wszystko, by coś mieć. Najgorzej żyć w poczuciu, iż przenigdy nie wyszło się spośród inicjatywą oraz działaniami. Rzadko coś spada na człowieka dobrego, znakomita większość wynika z działań. Dlatego jeśli posiadają Państwo pomysł na biznes i interesowałaby Państwa rejestracja spółek katowice albo jeszcze inne usługi księgowe to polecamy Państwu profesjonalne biuro rachunkowe Investum. pl Sp. z o. o., którego załoga posiada powyżej dziesięć lat doświadczenia. Tu nie muszą Państwo martwić się o bezpieczeństwo, gdyż firma jest ubezpieczona na łączną wartość OC 1. 000. 000 PLN.

  Data dodania: 25 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Modlnica »

  Dla wielu z nas własna działalność gospodarcza to nieosiągnięte pragnienie. Już na starcie się poddajemy z trwogi, że nie sprostamy wszystkim obowiązkom i zadaniom. Jednakże niepokoją nas też wszystkie formalności prawne związane z założeniem firmy. Zdajemy sobie sprawę z tego, które mogą być konsekwencje jak zrobimy jakiś błąd. Aczkolwiek nie ma co się poddawać. Warto uwierzyć w siebie i czerpać z usług innych. Niezwykle potrzebny będzie biegły księgowy, jaki sprawi że wszystko stanie się prostsze oraz będzie kosztowało nas dużo mniej nerwów. Wyszukując doświadczonej firmy motywujemy do INVESTUM. PL Sp. z o. o. Świadczy ona na przykład takowe usługi jak pomoc w rejestracji działalności gospodarczej oraz wykonywanie prac połączonych z księgowością i kadrami. Zalecamy.

  Data dodania: 05 03 2021 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »