Strony związane z hasłem 'haccp':

Sortuj po:

 • Wdrażanie i certyfikacja systemów ISO - SSW Consulting »

  SSW Consulting tworzy grupa specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie działalności doradczo – szkoleniowej.
  Profesjonalnie szkolimy, doradzamy i wdrażamy innowacyjne mechanizmy, które umożliwiają naszym Klientom rozszerzenie zakresu działalności, co wiąże się ze zwiększeniem zysku przedsiębiorstwa.
  Nasza kadra trenerów i konsultantów podejmuje się nawet najtrudniejszych wyzwań, poszukując wspólnie z Klientem najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązań.
  Systemy: ISO 9001, HACCP, BRC, GMP, ISO 14001, ISO 22000, IFS BROKER, IFS LOGISTIC i wiele innych.
  Gwarantujemy uzyskanie certyfikatu nadawanego przez wiodące jednostki certyfikujące.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring szkodników »

  Nasz zakład Dezynfekcji a oprócz tego Deratyzacji a oprócz tego Dezynsekcji istnieje od wielu lat na rynku. Przez ten czas zdobyliśmy niemałe doświadczenie i również zainwestowaliśmy w nowoczesny sprzęt dobrej jakości. Dzięki ciągłemu rozwojowi i inwestowaniu szkolenia naszych pracowników jesteśmy w stanie zagwarantować stosowanie sprawdzonych i nowoczesnych metod związanych z naszymi usługami. Poza trzema podstawowymi pionami naszej działalności możemy wykonać gazowanie zboża bądź niszczenie kretów lub ozonowanie obiektów. Możemy się także pochwalić posiadaniem wielu certyfikatów a oprócz tego częstym udziałem w szkoleniach. Opłaca się zdecydować się na nasze usługi jeżeli chce się dać się uspokoić, że zagadnienie ze szkodnikami nie powróci szybko. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz indywidualne stanowisko do każdego klienta.

  Data dodania: 19 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dokumentacja haccp »

  System HACCP oznacza System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. Stanowi on zintegrowany zespół procedur, które są obowiązkowe do wdrożenia dla wszystkich zakładów zajmujących się produkcją lub obrotem żywności. Następuje to z obowiązujących przepisów unijnych oraz są to tak zwane wymagania higieniczne, jakich priorytetem jest zapewnienie szeroko pojętego bezpieczeństwa produkowanej żywności.

  System HACCP opiera się na specjalistycznej dokumentacji zwanej jeszcze jako księga HACCP, która posiada analizę zagrożeń zdrowotnych i wskazane tzw. Krytyczne Punkty Kontroli. Powinna być ona na bieżąco uzupełniana, co wynika z działań podejmowanych w zakładzie, lub też ze zmiany przepisów prawa. Księga udostępniana jest do wglądu upoważnionym do kontroli służbom.

  Data dodania: 13 05 2022 · szczegóły wpisu »