Strony związane z hasłem 'księga podatkowa':

Sortuj po:

 • Ksiega-podatkowa.pl SKP - kpir program księgowy »

  Właścicielom małych i średnich firm oraz biur rachunkowych polecamy kpir program księgowy Super Księga Podatkowa (SKP) https://www. ksiega-podatkowa. pl. Funkcjonuje on na rynku od blisko dwudziestu pięciu lat i ma duże, stale rosnące, grono usatysfakcjonowanych użytkowników.
  Przede wszystkim to program dla małej firmy oraz dla biura rachunkowego, w których występuje mała księgowość. Jednakże to nie tylko prosta w prowadzeniu książka przychodów i rozchodów, lub ryczałt ewidencjonowany ale także moduły przydatne w firmach niezależnie od rodzaju prowadzanej w nich księgowość. Kpir program księgowy SKP to wiele korzyści dla użytkownika. Jedną z nich jest to, iż można go swobodnie konfigurować. Powoduje, iż można go idealnie przystosować do potrzeb każdej firmy. Najistotniejsze jest aczkolwiek to, że nie jest to typowe oprogramowanie, albowiem jest ono systematycznie dostosowywanie do potrzeb nabywców i poprawiany tak, ażeby było zgodny z obowiązującymi przepisami.
  SKP ułatwia prowadzenie rozliczeń, fakturowanie, magazyn, wyliczy podatek, utworzy pliki JPK a następnie je prześle do organów kontroli skarbowej. To także możliwość prowadzenia rejestru środków trwałych, rozliczania podróży służbowych krajowych i zagranicznych, kilometrówki i wiele innych. Płacimy wyłączne za to z czego korzystamy, z czasem w miarę potrzeb mamy możliwość dokupić kolejne opcje.
  Wszystkich, którzy pragnęliby bliżej poznać program księgowy Super Księga Podatkowa zapraszamy na stronę internetową, gdzie można pobrać i skorzystać z darmowej sześćdziesięciu dniowej wersji testowe. Mamy możliwość przekonać się jak pomocny jest to program dla biura rachunkowego oraz dla małej i średniej wielkości firmy.

  Data dodania: 13 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Księga podatkowa i jej prowadzenie z SKP »

  Zakładając własną firmą, możemy być nieco przestraszeni ilością formalności, które trzeba wypełnić. I nie idzie w tym miejscu jedynie o kwestie powiązane z założeniem firmy ale także o całą papierkową robotę w trakcie jej działania. Musimy też zadeklarować jaką formę opodatkowania wybieramy, najczęściej jest to książka przychodów i rozchodów.
  Na szczęście jednak właściciel nie musi znać się na wszystkim, bo do większości obowiązków ma możliwość zatrudnienia wykwalifikowanych pracowników, czy zakup odpowiedniego oprogramowania jak np. Super Księga Podatkowa (SKP).
  Przede wszystkim w przedsiębiorstwie jakiegokolwiek typu bardzo ważny jest prowadzenie księgowość i znalezienie osoby, która w odpowiedni sposób zadba o finanse oraz będzie czuwał chociażby nad kwestiami powiązanymi z podatkami. Odnalezienie takiego pracownika, wbrew pozorom jest w stanie sprawić niemało trudności. Skorzystajmy zatem z dobrego oprogramowania jakim jest Super Księga Podatkowa. Ten kpir program to duże ułatwienie dla firmy, pozwala on kontrolować rozrachunki, naliczyć podatek, płace, ZUS, rozliczyć wyjazdy służbowe, prowadzić ewidencję środków trwałych i wiele innych czynności.
  Zdolność posługiwania się nowoczesnymi narzędziami jak program księgowy Super Księga Podatkowa jest teraz niemalże niezbędna. W ten sposób bowiem książka podatkowa może być wypełniana o wiele szybciej co oszczędza dużo czasu naszego pracownika. To również możliwość szybkiego sporządzania niezbędnych raportów, czy zestawień. Zachęcamy do pobrania wersji testowej by bliżej poznać jak funkcjonuje i jak proste jest z nim prowadzenie książki podatkowej. Mamy możliwość indywidualnego skonfigurowania programu tak więc wybieramy tylko to co jest nam obecnie potrzebne. Z czasem możemy dokupić inne moduły. Teraz księga podatkowa i jej prowadzenie z SKP jest proste i nie zajmuje dużo czasu.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »