Strony związane z hasłem 'opieka':

Sortuj po:

 • Zapisy do przedszkola Wrocław »

  Nie zmuszamy dzieci do aktywności, lecz wyzwalamy aktywność, nie każemy myśleć, lecz tworzymy warunki do myślenia. Nie nakazujemy lecz zachęcamy. Pozwólmy dziecku stawiać pytania i spokojnie rozwijajmy jego rozum tak, by samo chciało poznawać świat. Takie wytyczne wybieramy w trakcie opieki nad dzieckiem w przedszkolu ToTutaj.
  Pracujemy w oparciu o sprawdzone teorie pedagogiczne, jednocześnie ciągle poszukujemy nowoczesnych rozwiązań. To wszystko po to, aby dopasowywać program lekcji w naszym przedszkolu do indywidualnych wymogów i predyspozycji Twojego dziecka. Za pomocą trafnie dobranych sposobów przedszkole Wrocław "ToTutaj" sprawuje opiekę nad naturalnym i nieskrępowanym rozwojem Twojego dziecka.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW Opiekunki Praca Niemcy »

  WORKNOW zajmuje się kompleksową organizacją pracy w Niemczech dla opieków i opiekunek osób starszych. Propozycje pracy adresujemy do osób, których interesuje legalna praca w Niemczech. Dysponujemy ofertami zatrudnienia w Monachium, Garching, Germering, Inglostadt, Puchheim.

  Od osób szukających pracy jako opiekun osób starszych oczekujemy:
  - minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (test językowy jest przeprowadzany w formie rozmowy telefonicznej z koordynatorem rodziny bądź bezpośrdenio w trakcie wizyty w biurze Firmy),
  - empatii,
  - a także stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę w tym zawodzie.

  Mile widziane jest także:
  - posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami - prawo jazdy,
  - rekomendacji z innych miejsc pracy
  - i potwierdzeń o ukończonych kursach.

  Warunki zatrudnienia:
  - umowa zlecenie - kontrakt,
  - podatek płacony w Polsce,
  - organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
  - wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec,
  - darmowe zakwaterowanie i wyżywienie,
  - ubezpieczenie opłacane w ZUS w Polsce,
  - okres składkowy wliczany do emerytury,
  - uposażenie od 1200 € netto miesięcznie (związek ze znajomością języka niemieckiego oraz posiadanego wykształcenia i kwalifikacji),
  - dla osób ze słabszym językiem lub brakiem doświadczenia stawka jest ustalana indywidualnie, z możliwością podwyżki,
  - opiekunom prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1550 € z możliwością dalszych negocjacji.

  Szczegóły można sprawdzić na naszej stronie internetowej, telefonicznie, lub w siedzibie firmy.

  Spróbuj i przekonaj się, że z Nami warto współpracować.

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alternatywa dla publicznej służby zdrowia »

  Zdrowie, jest ważne dla każdego człowieka. Dlatego tak bardzo dbamy nie wyłącznie o siebie, lecz również o własnych bliskich. Tak naprawdę przenigdy nie wiemy co nas spotka. Choroby przywodzą niespodziewanie, zatem najlepiej już za wczasy pomyśleć o opiece medycznej. Większość z nas korzysta z publicznej służy zdrowia. Jednak wszyscy doskonale wiedzą, jak wygląda leczenie się na Narodowy Fundusz Zdrowia. Do lekarza pierwszego kontaktu trzeba czekać w długich kolejkach, a jeżeli potrzebujemy porady specjalisty, albo bardziej diagnostycznych badań, musimy mieć skierowania i czeka się nawet latami. Dlatego też, powstała opieka medyczna s7 partner. Jest toż idealna alternatywa dla publicznej służby zdrowia. Posiadamy siedem rożnych pakietów. Dzięki nim będziecie mogli zapomnieć o godzinach spędzonych w przychodniach, przy słuchawce telefonu komórkowego by się zarejestrować. Już najtańszy pakiet medyczny - Pomarańczowy zapewnia Wam opiekę lekarza pierwszego kontaktu, najistotniejszych specjalistów oraz badania laboratoryjne i diagnostyczne.

  Data dodania: 09 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad starszymi »

  Zajęcie się starszymi osobami to praca, do której mało kto ma predyspozycje i nie każdy da sobie radę gdyż wymaga ona wyjątkowego zespołu cech wymaganego do opieki nad takimi ludźmi. Zajęcie się starszymi nie sprowadza się do łatwiejszych bo w wielu przypadkach jest to praca, któremu musimy poświęcić się gruntownie. Dodatkowo nie jest to zawód dla jednostek niezwykle drażliwych, bowiem opieka nad starszymi to nagminnie skomplikowane przypadki również zaangażowanie naszych emocji co raz za razem prowadzi do kompletnego zaangażowania się i opieka nad starszymi nie jest już taka bezproblemowa.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sieci komputerowe, światłowodowe Kraków - altelsystemy.com.pl »

  Jako jedna z niewielu firm w Krakowie oferujemy wysokiej klasy sieci komputerowe, które zaspokoją oczekiwania zarówno duże firmy korporacyjne, jak i również niewielkie, lokalne przedsiębiorstwa. Zajmujemy się projektowaniem i serwisem sieci komputerowych w oparciu na markowych urządzeniach CISCO oraz Mikrotik. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że specjalistyczna opieka informatyczna nie musi wcale wiązać się z olbrzymimi wydatkami. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się zdobyć wielu stałych klientów. Montujemy i serwisujemy sieci światłowodowe w bardzo przystępnej cenie.

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzone pakiety medyczne dla firm »

  Serdecznie namawiamy do skorzystania z oferty naszej firmy, o ile interesują Ciebie ubezpieczenia zdrowotne indywidualne. Mamy dla Państwa najlepiej dobraną ofertę. Dosyć tego się tylko z nami skontaktować, a my zaproponujemy Wam pakiety medyczne indywidualne, które będą dobrana na bazie Waszych potrzeb i sugestii. Wszyscy z naszych klientów albowiem chce czegoś wielokrotnie innego. Młodzi ludzie, starci, rodziny z małymi dziećmi - zawsze możecie oczekiwać na idealną ofertę, dzięki czemu nie będziecie musieli dbać o własne życie. Dla potencjalnych klientów mamy pożądany program klubowy, który da Państwu dodatkowe możliwości. Mamy nadzieje, że będziecie uradowani z doskonałej jakości naszych usług, jak również z naszych ubezpieczeń. Każdy z naszych klientów jest dla nas bardzo relewantny. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Opieka osób starszych »

  Opieka nad osobami starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi w Lublinie i w województwie lubelskim. Blog dotyczący opieki seniora i osób niepełnosprawnych. Baza wiedzy na temat opieki, porady, ciekawostki, ciekawe artykuły. Autorem bloga jest Artur Lewtak, opiekun z wieloletnim doświadczeniem, trener, autor artykułów, koordynator do spraw opieki w Centrum Opieki Drzewo Życia w Lublinie. Ciekawe artykuły na temat opieki seniora. https://www.opiekujmy.pl/czym-jest-skala-barthel/, https://www.opiekujmy.pl/opieka-paliatywna/, https://www.opiekujmy.pl/

  Data dodania: 08 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie grobow lodz »

  Więź pomiędzy ludźmi potrafi przetrwać wiele przeciwności. Jakkolwiek samo tworzenie relacji nie jest proste. Na pewno dwie osoby muszą poczuć chęć i być zaangażowanymi. Niemniej trzeba wziąć pod uwagę to, że na tym świecie wszystko posiada własny początek oraz koniec. Bez kwestionowania strata kogoś bliskiego jest okropnie ciężka do przeżycia. Z pewnością ten brak będzie się odczuwać do końca życia. Na pewno wyrazem szacunku i pamięci o osobie zmarłej jest przygotowanie stosownego pochówku i dbanie o nagrobek. Niemniej nie zawsze sprzatanie grobow lodz jest możliwe. Może to wynikać np. ze zbyt wielkiej odległości miejsca zamieszkania od cmentarza, braku czasu, bądź siły oraz zdrowia itd. Stąd lepiej jest zlecić toż osobom, które się w tymże specjalizują. Zatem serdecznie zapraszamy zaczerpnąć spośród oferty zamieszczonej na stronie elektronicznej: sprzatamy-groby-lodz. pl. Jeżeliby mieli Państwo jakieś wątpliwości albo pytania toż można skontaktować się dzwoniąc, mailowo lub przez formularz. Gorąco namawiamy.

  Data dodania: 10 06 2019 · szczegóły wpisu »