Strony związane z hasłem 'pomoc prawna':

Sortuj po:

 • Forum Prawne »

  Forum Prawne prawoweb. pl
  nieodpłatna pomoc prawna z każdego zakresu. U nas za nic nie tracisz - po prostu dajesz twój kłopot, a życzliwi forumowicze z zainteresowaniem Ci doradzą. Po co tracić niewyobrażalne sumy na prawników skoro odpowiedź możesz zdobyć na portalu. Nie dumaj tylko odwiedź i odkryj jakie to banalne. Tutaj każdy jest identyczny! Nie ma tematów bez zainteresowania.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokatpytlewski.pl Dąbrowa Górnicza »

  Od rozwiązywania problemów prawnych są specjaliści w swej dziedzinie. Poszukiwanie porad prawnych i odpowiedzi na nurtujące pytania w sieci z całą pewnością nie jest dobry rozwiązaniem. Z całą pewnością mimo rozwoju technicznego w poszukiwaniu wybawienia z problemów prawnych koniecznym jest znalezienie odpowiedniej kancelarii prawnej. Taką kancelarią jest praktyka prawnicza prowadzona przez adwokata posiadającego wieloletnie doświadczenie zawodowe. Zawierzenie mu mu sprawy może mieć miejsce w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębie-Zdrój. W tych miastach bowiem adwokat posiada biura kancelarii. Do szeregu usług prawnych świadczonych na rzecz klientów zaliczyć można:
  - porady prawne,
  - opinie prawne,
  - windykację należności,
  - prowadzenie procesów sądowych,
  - obronę oskarżonych w procesach karnych,
  - stałą obsługę prawną przedsiębiorców oraz spółek handlowych,
  - wypowiadanie umów zawieranych on - line,
  - unieważnianie umów kredytów frankowych.
  Szerokie spektrum działania oraz praktyczna znajomość prawa przez adwokata gwarantują każdemu klientowi indywidualne podejście i wysoki standard wykonywanych usług. Tak więc
  usługi adwokata obejmują takie gałęzie prawa jak: prawo cywilne i rodzinne, prawo karne i karnoskarbowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo gospodarcze, windykację. Kancelaria szczególną troską otacza klientów którzy zawarli umowy w formie elektronicznej np. poprzez rejestrację na popularnych portalach internetowych z którymi wiąże się konieczność dokonywania automatycznych płatności. Adwokat pomaga rozwiązać taką umowę, a szczególną trudnością w tych sytuacjach jest problem z odnalezieniem właściwej osoby do przyjęcia oświadczeń o wypowiedzeniu umowy. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii oraz osobistej wizyty w jej biurach.

  Data dodania: 21 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C. »

  Wydano za Tobą europejski nakaz aresztowania i potrzebujesz skutecznej pomocy najlepszych adwokatów? Zapraszamy do Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Lipiński Walczak! Osobom poszukiwanym i zatrzymanym oferujemy doradztwo oraz wsparcie, które ma na celu uchylenie nakazu aresztowania. Nie zwlekaj, już dziś umów się z nami na wizytę! Szybka reakcja może wpłynąć na sprawne rozwiązanie problemu!

  Data dodania: 23 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Wróbel »

  Otrzymałeś spadek i potrzebujesz pomocy prawnika, który zadba o dopełnienie formalności? W Kancelarii Adwokackiej Patryk Wróbel świadczymy usługi związane z prawem spadkowym. Wspieramy naszych klientów w kwestii stwierdzenia nabycia spadku, odrzucenia go lub przyjęcia, a także w zakresie dziedziczenia testamentowego. Przyjdź do nas i opowiedz, czego potrzebujesz, a my przedstawimy Ci możliwe kroki działania. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

  Data dodania: 15 01 2022 · szczegóły wpisu »