Strony związane z hasłem 'prawnik':

Sortuj po:

« poprzednia strona · 2
 • Kancelaria Adwokacka Agnieszka Pietrzak - Adwokat Warszawa »

  Adwokat Agnieszka Pietrzak - absolwentka aplikacji sądowej przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. W 2008 r. zdała egzamin sędziowski, w tym samym roku uzyskała uprawnienia adwokata (Okręgowa Izba Adwokacka w Warszawie). Specjalizuje się m. in. w obsłudze prawnej z zakresu prawa ochrony zdrowia i prawa gospodarczego. Koncentruje się w szczególności na doradztwie przedsiębiorcom w zakresie finansowania świadczeń opieki zdrowotnej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Reprezentuje klientów w sporach sądowych m. in. z Narodowym Funduszem Zdrowia. Autorka publikacji w dziennikach branżowych (Gazeta Finansowa, Rzeczpospolita, Gazeta Prawna, Serwis Kadry Zarządzającej ZOZ, Zarządzenie Placówką Medyczną). Prowadzi szkolenia i prelekcje dla lekarzy oraz kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi. Prelegent podczas kongresów i konferencji związanych z ochroną zdrowia.
  agnieszkapietrzak.pro
  apdk-adwokaci.pl
  adwokatwarszawa.pro

  Data dodania: 29 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Sprawy prawnicze są bardzo zawiłe i nie zrozumiałe dla zwykłego człowieka. Stąd, pojawia się ogromny kłopot, gdy potrzebujemy sobie z czymś poradzić. Najlepiej zgłosić się o radę prawną do profesjonalisty. Jeżeli potrzebna jest Ci kancelaria adwokacka Kraków zachęcamy na naszą witrynę. Znajdziecie tam adresy, gdzie możecie się zgłosić. Są to kancelarie, które świadczą swoje usługi wszystkim potrzebującym. Kierują się wyrozumiałością dla klienta. Szczególnie istotne jest to, że do którejkolwiek sprawy podchodzą w sposób indywidualny i po rozpatrzeniu wszystkiego wskazują najodpowiedniejsze wyjście i rozwiązanie konkretnego problemu. Każdy prawnik Kraków, który tam działa ma duże doświadczenie co powoduje, iż mogą zapewnić, że świadczone usługi są na największym poziomie. Dzięki temu zyskały już grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy zdecydowali się im zaufać. Możecie do nich dołączyć, jeżeli udacie się do pewnej z tych kancelarii. Zapewniamy, iż eksperci tam pracujący bardzo szybko zajmą się Twoją sprawą i już niedługo będzie można o niej zapomnieć.

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Niemczech - mikulski.krakow.pl »

  Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest doświadczona pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych ekspertów, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Nasza wiedza i doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA i Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna proponuje współpracę jednorazową, jak również jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Proponujemy Wam wsparcie w zakresie takich spraw, jak budownictwo, nieruchomości, inwestycje, deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, handel, transport, odszkodowania, spółki, fuzje, przejęcia, prawo spadkowe, przekazanie firmy, prawo pracy, zamówienia publiczne, itd. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu umówienia wizyty, dzięki czemu każdy nasz adwokat albo radca prawny będzie w stanie udzielić Wam fachowej pomocy. Wasze zaufanie jest dla nas najważniejsze.

  Data dodania: 10 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Pszczyna »

  Szukając pomocy prawnej należałoby udać się do osób z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą. Zachęcamy wszystkich do umówienia się z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg Spółka Partnerska. Zajmuje się ona obsługą prawną przedsiębiorców w tych kwestiach jak między innymi: windykacja należności, przekształcenia, prawo cywilne i inne. Oprócz tego w propozycji odkryjemy pomoc osobom prywatnym w obszarze prawa pracy, spadkowego, lub karnego. Należałoby przykuć uwagę to, że kancelaria adwokacka pszczyna wyróżnia się tym jak niezwykle dba o interesy własnych klientów. Adwokaci w niej pracujący starannie przyglądają się poszczególnej sprawie, by nie przeoczyć nawet najmniejszego szczegółu. Zapraszamy zaintrygowane osoby do umówienia się na spotkanie.

  Data dodania: 15 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne żywiec »

  Dorabianie się czegoś jest niezwykle długotrwałe oraz wymaga wiele wysiłku. Aczkolwiek należałoby coś osiągnąć w życiu więcej oraz nie czekać aż coś „spadnie z nieba”. Tak naprawdę jeżeli samemu się coś osiągnie to wtedy bardziej się to docenia. Toteż warto od siebie wymagać. Jednak kiedy już czegoś się dorobimy oraz założymy rodzinę to warto komuś w spadku zostawić nasz dobytek. Zatem prawnik żywiec będzie najlepszy do załatwienia wszelakich formalności. Dzięki jego profesjonalizmowi możemy być pewni, że wszystko będzie po naszej myśli oraz zgodnie z naszą wolą. Kancelaria znajduje się w Żywcu przy ul. Kraszewskiego 4. Więcej informacji znajdą Państwo na niniejszej stronie internetowej: www. adwokatzywiec. pl. Tam wszystko zostało niezwykle starannie zaprezentowane. Jednak jeśliby mieli Państwo jakieś pytania to niezwykle serdecznie namawiamy do kontaktu telefonicznego: 600-873-880 lub 33-861-84-99 albo mailowego. Gwarantujemy doskonałej jakości usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego i administracyjnego.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek »

  Rozpoczynając pracę w kolejnej firmie zostajemy zawiadomieni o różnego rodzaju ryzykach, które wiążą się z robieniem danych czynności. Jednakże nawet jeśli będziemy niezwykle uważali może dojść do wypadku i to nie koniecznie z naszej winy. Jednakże bez różnicy na okoliczności należy nam się zadośćuczynienie za poniesiony uraz oraz uszczerbek na zdrowiu. Zdobycie jego może wydawać nam się oczywiste. Jednakże jeżeli wyruszyliśmy za lepiej płatną pracą do Wielkiej Brytanii kwestie się nieco komplikują. Nawet jeśli rozumiemy świetnie język obcy toż nie zawsze prawidłowo możemy dogadać się w kwestiach dotyczących obowiązujących właśnie tam praw. Dlatego również, jeśli jesteśmy tam tymczasowo, lub również przeprowadziliśmy się do Wielkiej Brytanii i należy nam się Odszkodowanie za wypadek przy pracy, ale też na przykład za wypadek samochodowy namawiamy ażeby odezwać się o pomoc do eksperta. U nas odkryjecie firmy, jakie specjalizują się takowymi właśnie kwestiami. Wywalczą dla Was pieniądze, które się Wam niezaprzeczalnie należą, a Wy nie będziecie wymagali się zupełnie niczym zamartwiać.

  Data dodania: 03 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Skarżysko »

  Rozwód jest toż ciężka sprawa dla każdej ze stron. Wiadomo przecież, że kiedy braliśmy ślub i planowaliśmy założenie rodzinki byliśmy pewni, iż będziemy już zawsze razem, iż przejdziemy wszystkie przeszkody losu oraz tymże podobne. Niestety, jednak nie zawsze się toż udaje. Gdy już przestajemy się ze sobą porozumieć i męczy nas już sama obecność partnera myślimy czy też nie lepszym wyjściem będzie rozstanie się. Nawet jeśli to będzie zgodna decyzja nas obydwojga toż nie przebiegnie toż bez nerwów oraz żalu. Kłopoty w ustaleniu mogą pojawić się wtedy, kiedy mamy już dzieci. Potrzeba wtedy wyznaczyć kto będzie się nimi opiekował, określić reguły widywanie się z pociechami, ale także i wielkość alimentów. W takich sytuacjach warto ażeby pomógł nam prawnik kielce, który specjalizuje się prawem rodzinnym. Nie tylko rozumie on odpowiednio nasze położenie, lecz też będzie rozumiał co zrobić, by całą sprawę szybko ukończyć. My zalecamy udanie się do Adwokata Radosława Krakowiaka, którego kancelaria oferuje usługi na terenie całego naszego kraju.

  Data dodania: 05 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tczerwiec.pl - kancelaria radcy prawnego Łódź. »

  Nasz zespół działa na rynku od ponad dekady. Naszym głównym celem jest fachowa obsługa prawna Łódź, zarówno klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami, urzędami i pomagamy zebrać właściwą dokumentację. Zdajemy sobie sprawę, że każdy kto się do nas zgłosi oczekuje, że nasz radca prawny pomoże mu w wyjściu z trudnej sprawy. Nasz zespół składa się z ludzi kompetentnych i godnych zaufania. Bierzemy na siebie sporą odpowiedzialność za losy naszych klientów, których spotykają w życiu różne trudności i sytuacje. Dlatego zależy nam, aby dobry radca prawny był zawsze gotowy na kolejne wyzwanie. Zdobywamy nowe doświadczenia i aktualizujemy naszą wiedzę z zakresu szeroko pojętego prawa. Jest to niezbędne w naszej działalności. Wiemy, że nie możemy rozczarować nikogo, kto zgłasza się do nas po pomoc. Nikogo nie zostawiamy samego z jego kłopotem.

  Data dodania: 20 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tarnowskie Góry »

  Prawo jest zespołem norm jakie usankcjonowało albo wydało państwo. W niniejszej dziedzinie istnieje wiele ważnych pojęć. Jedną spośród nich jest norma prawna. Wynika ona z przepisów, jest to zupełnie inaczej reguła postępowania. Wyróżnia się ona charakterem ogólnym oraz nie indywidualizuje, a także ma charakter dwustronny, co znaczy, że wszelaka norma posiada dla jednej osoby zarówno prawo jak i obowiązek. To dzięki prawu można walczyć o porządek społeczny. Każde naruszenie norma prawnych niesie ze sobą konsekwencje. Z całą gwarancją trzeba domagać się swych praw. W tymże pomoże prawnik Tarnowskie Góry spośród Kancelarii Radcy Prawnego Tomasz KLAUZA. Warte podkreślenia jest owo, że kancelarię mnóstwo razy wyróżniono wśród podmiotów które funkcjonują na rynku lokalnym. Ponadto Kancelaria KLAUZA pozostała laureatem rankingu Orły Prawa, a dodatkowo odnalazła się na 1 miejscu w rankingu związanym z Radcami Prawnymi serwisu Oferteo. pl dla Tarnowskich Gór. Więcej informacji i możliwość ogromniejszego zapoznania się spośród ofertą występuje na: kancelaria-klauza. pl.

  Data dodania: 18 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik prawo rodzinne Płock »

  Kancelaria Prawna Płock prowadzona przez Edytę Popowską i Adama Piechowicza specjalizuje się usługach prawnych związanych z prawem spadkowym, administracyjnym, cywilnym, rodzinnym w tym spraw rozwodowych, mediacjami, podziałem majątku, windykacją, obsługą prawną podmiotów gospodarczych, a także kompetentne poradnictwo, przygotowywanie pism procesowych i prowadzenie spraw sądowych w Płocku jak i w całej Polsce, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zespół Kancelarii Radców Prawnych Popowska Piechowicz to wykwalifikowani specjaliści prawa, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, poszukując skutecznych i nieschematycznych rozwiązań.

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Częstochowa »

  Adwokat z języka łacińskiego advocatus to osoba, jaka świadczy pomoc prawną. Dotyczy ona przede wszystkim występowania przed sądami oraz urzędami, sporządzania opinii prawnych, udzielania różnorodnego typu porad prawnych, lub również opracowywania projektów aktów prawnych. Zatem jeśli chcieliby Państwo rozpocząć współpracę ze specjalistą, którym jest Adwokat Częstochowa to polecamy Kancelarię Adwokacką KKMS. Jej pomoc prawna skierowana jest również dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Fundament takiej placówki to wiele lat doświadczenia popartego nieustannie rozwijaną wiedzą spośród nauk prawnych. W niniejszym miejscu ze względu na zaufanie klientów perfekcja jest wymogiem, tudzież nie priorytetem. Niezmiernie ważne dla fachowców jest jeszcze zachowanie pełnej prywatności oraz dyskrecji.

  Data dodania: 26 04 2022 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2