Strony związane z hasłem 'program księgowy':

Sortuj po:

 • Ksiega-podatkowa.pl SKP - kpir program księgowy »

  Właścicielom małych i średnich firm oraz biur rachunkowych polecamy kpir program księgowy Super Księga Podatkowa (SKP) https://www. ksiega-podatkowa. pl. Funkcjonuje on na rynku od blisko dwudziestu pięciu lat i ma duże, stale rosnące, grono usatysfakcjonowanych użytkowników.
  Przede wszystkim to program dla małej firmy oraz dla biura rachunkowego, w których występuje mała księgowość. Jednakże to nie tylko prosta w prowadzeniu książka przychodów i rozchodów, lub ryczałt ewidencjonowany ale także moduły przydatne w firmach niezależnie od rodzaju prowadzanej w nich księgowość. Kpir program księgowy SKP to wiele korzyści dla użytkownika. Jedną z nich jest to, iż można go swobodnie konfigurować. Powoduje, iż można go idealnie przystosować do potrzeb każdej firmy. Najistotniejsze jest aczkolwiek to, że nie jest to typowe oprogramowanie, albowiem jest ono systematycznie dostosowywanie do potrzeb nabywców i poprawiany tak, ażeby było zgodny z obowiązującymi przepisami.
  SKP ułatwia prowadzenie rozliczeń, fakturowanie, magazyn, wyliczy podatek, utworzy pliki JPK a następnie je prześle do organów kontroli skarbowej. To także możliwość prowadzenia rejestru środków trwałych, rozliczania podróży służbowych krajowych i zagranicznych, kilometrówki i wiele innych. Płacimy wyłączne za to z czego korzystamy, z czasem w miarę potrzeb mamy możliwość dokupić kolejne opcje.
  Wszystkich, którzy pragnęliby bliżej poznać program księgowy Super Księga Podatkowa zapraszamy na stronę internetową, gdzie można pobrać i skorzystać z darmowej sześćdziesięciu dniowej wersji testowe. Mamy możliwość przekonać się jak pomocny jest to program dla biura rachunkowego oraz dla małej i średniej wielkości firmy.

  Data dodania: 13 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia enova - partner enova »

  Zespół Resolution dysponuje bogatą wiedzą i szerokim doświadczeniem a także profesjonalnym zapleczem technicznym, dzięki czemu realizuje najtrudniejsze i najbardziej zaawansowane projekty informatyczne.
  W swoim portfolio firma Resolution Sp. z o. o. posiada wiele wdrożonych projektów informatycznych, które pozwoliły przedsiębiorstwom zoptymalizować funkcjonalnie i kosztowo procesy zarządzania firmą.

  Oprogramowanie enova współpracuje z bazami danych Microsoft SQL Server, w tym najnowszą 2012, oraz MySQL. Jest również w pełni zintegrowane ze środowiskiem MS Office: można z niego m. in. importować i eksportować dane z i do arkusza Excel, edytora Word i programu Outlook.
  Enova do jeden z pierwszych zintegrowanych systemów klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem., który uzyskał status technologii innowacyjnej. Firmy, które zdecydują się zakupić system enova mają ułatwioną drogę do korzystania z kredytów technologicznych i ubiegania się o datacje z programów pomocowych Unii Europejskiej w zakresie wdrażania technologii innowacyjnych
  Enova to nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy ERP, wspomagające pracę wszystkich działów w przedsiębiorstwie, a w szczególności dla działów handlowych, księgowość i działy kadrowo-płacowe.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księga podatkowa i jej prowadzenie z SKP »

  Zakładając własną firmą, możemy być nieco przestraszeni ilością formalności, które trzeba wypełnić. I nie idzie w tym miejscu jedynie o kwestie powiązane z założeniem firmy ale także o całą papierkową robotę w trakcie jej działania. Musimy też zadeklarować jaką formę opodatkowania wybieramy, najczęściej jest to książka przychodów i rozchodów.
  Na szczęście jednak właściciel nie musi znać się na wszystkim, bo do większości obowiązków ma możliwość zatrudnienia wykwalifikowanych pracowników, czy zakup odpowiedniego oprogramowania jak np. Super Księga Podatkowa (SKP).
  Przede wszystkim w przedsiębiorstwie jakiegokolwiek typu bardzo ważny jest prowadzenie księgowość i znalezienie osoby, która w odpowiedni sposób zadba o finanse oraz będzie czuwał chociażby nad kwestiami powiązanymi z podatkami. Odnalezienie takiego pracownika, wbrew pozorom jest w stanie sprawić niemało trudności. Skorzystajmy zatem z dobrego oprogramowania jakim jest Super Księga Podatkowa. Ten kpir program to duże ułatwienie dla firmy, pozwala on kontrolować rozrachunki, naliczyć podatek, płace, ZUS, rozliczyć wyjazdy służbowe, prowadzić ewidencję środków trwałych i wiele innych czynności.
  Zdolność posługiwania się nowoczesnymi narzędziami jak program księgowy Super Księga Podatkowa jest teraz niemalże niezbędna. W ten sposób bowiem książka podatkowa może być wypełniana o wiele szybciej co oszczędza dużo czasu naszego pracownika. To również możliwość szybkiego sporządzania niezbędnych raportów, czy zestawień. Zachęcamy do pobrania wersji testowej by bliżej poznać jak funkcjonuje i jak proste jest z nim prowadzenie książki podatkowej. Mamy możliwość indywidualnego skonfigurowania programu tak więc wybieramy tylko to co jest nam obecnie potrzebne. Z czasem możemy dokupić inne moduły. Teraz księga podatkowa i jej prowadzenie z SKP jest proste i nie zajmuje dużo czasu.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne rozliczanie produkcji »

  Potrzebujesz specjalistycznego oprogramowania do swojej firmy? Potrzebujesz żeby program był przejrzysty, bezproblemowy w obsługiwaniu lecz zarazem aby posiadał licznych modułów? O ile choć na jedno z tych zagwozdek odpowiedziałeś na tak to posiadamy dla Was sprawdzone oprogramowanie klasy erp. Jest to zintegrowany system zarządzania. Celem aplikacji jest zintegrowanie wielu działów firmy w jedno konkretne a oprócz tego płynne oprogramowanie. Używając z naszego oprogramowania sam wybierasz moduły, które Ci są potrzebne. I co istotne, a jednocześnie ważne, wraz z rozwojem firmy, rozbudowy działów, można błyskawicznie rozbudować oprogramowanie o dalsze moduły. Oferujemy moduły systemu : sekretariat, projekty, płace, transport, środki trwałe, narzędziownia, finanse, sprzedaż, rozliczanie produkcji, zamówienia, zakupy, bank, kasa i księgowość. Liczne możliwości oprogramowania sprawią, że zajęcie na nim to całkowita przyjemność.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »