Strony związane z hasłem 'przyczepki':

Sortuj po:

 • EkoPromo - Agencja BTL - Eventy, Sampling i Ulotki »

  Nasza agencja przygotowuje kampanie reklamowe dla małych i dużych zamawiających. Naszą najczęstszą specjalnością jest Ambient. Do realizacji zadań angażujemy najlepsze i uśmiechnięte hostessy i kompetentnych hostów.

  EkoPromo posiada niezbędny sprzęt do reklamy zewnętrznej/ambientowych:
  - Walking Billboardy,
  - Rowerowe Przyczepki Reklamowe,
  - Plecaki Cateringowe,
  - różnej maści nośników reklamy pneumatycznej.

  Potrafimy zrealizować dla Państwa eventy, urządzić sampling gratisów oraz w szczególności zapewnić odpowiednie nagłośnienie wydarzenia, dzięki profesjonalnym głośnikom.

  Współpracujemy z licznymi firmami, dzięki czemu mamy szybki dostęp do gratisów promocyjnych, wydruków i zamówień specjalnych.

  W skład proponowanych rozwiązań zaliczają się także: - ulotkowanie do skrzynek euro, rozdawanie broszur na zewnątrz bez lub z Bannerów na Plecy oraz rozdawanie kawy ze specjalnych Dyspenserów na Plecy. Działamy na obszarze Warszawy i największych miast.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http:/przyczepki-reklamowe.pl »

  Reklama jest to rzecz, o której potrzebuje myśleć właściciel każdej działalności. Obecnie w dowolnej dziedzinie jest cała konkrecja i jest ona wskazana, ażeby to dokładnie do nas przyciągnąć klientów. Sporo osób stawia na promocję w necie, jednak czy to rewelacyjny plan? Sami wszakże wiemy, iż przez ich natłok, często nawet nie zwracamy na nie uwagi. Dlatego my, chcemy zaoferować Państwu profesjonalne przyczepy reklamowe, które można postawić w jakimkolwiek ustalonym przez klienta miejscu. Mają one powierzchnie koło dwudziestu czterech metrów kwadratowych. Prócz kampanii stacjonarnej proponujemy także reklamę mobilna, w ciągu której nasz kierowca będzie jeździł poprzez osiem godzin autem, z przyczepą reklamową, po wyznaczonej trasie przez klienta. Należałoby jednak nadmienić, że nie może być ona dłuższa, niż sto kilometrów. Oczywiście, jeśli klient pragnie sam zrealizować własną akcje reklamową i ma przystosowany do tego samochód, może pożyczyć przyczepę. Wszystkich chętnych zapraszamy na www.przyczepki-reklamowe.pl, gdzie odszukacie pełną propozycję.

  Data dodania: 02 08 2016 · szczegóły wpisu »