Strony związane z hasłem 'skup złomu':

Sortuj po:

 • Skup złomu białystok »

  Niejednokrotnie ludzie posiadają skłonność do gromadzenia. Bowiem panuje przeświadczenie, iż ''to się przyda ewentualnie tamto''. Niewątpliwie niegdyś coś może nam służyć, jednakże znacznie jest więcej takich przedmiotów, które zabierają nam raptem miejsce. Z gwarancją potrzeba się ich pozbyć. One tylko powodują chaos. Bardzo wiele takich rzeczy toż po prostu złom. Warto jest go przekazać do Uniwerstal. Jest to firma niezmiernie specjalistyczna. Tam skup złomu białystok jest przeprowadzany na najwyższym stopniu. Uniwerstal jest największym podmiotem gospodarczym w dziedzinie skupu złomu, natomiast dodatkowo przerobu surowców wtórnych w Białymstoku. Firma owa posiada wszelkie konieczne zezwolenia, które umożliwiają na przeprowadzanie transportu, zbierania i przetwarzania odpadów. Uniwerstal dzięki ogromnemu oraz bogatemu doświadczeniu może przyjąć i przetransportować którąkolwiek ilość złomu. Nadto działlność jednocześnie świadczy demontaż u klienta. Uniwerstal znajduje się w Białymstoku przy ul. ks. J. Popiełuszki 113. Można skontaktować się telefonicznie lub mailowo.

  Data dodania: 01 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Złom białystok »

  Ludzie wyjątkowo często mają tendencję do tego, iż wyrzucają jakiekolwiek rzeczy, jakie równie dobrze można byłoby wykorzystać bez większych problemów powtórnie. Może to wynikać z zabiegania, z nieświadomości, czy po prostu z braku czasu. Na pewno złom jest materiałem, jakie nadaje się na to, aby je przetworzyć. Toteż jeśli mamy rzeczy takie jak akumulatory, kable, katalizatory, czy inne przedmioty zrobione z aluminium, miedzi, mosiądzu, ołowiu, tytanu i wielu różnych to warto jest je dać specjalistom. Toteż zalecamy skup złomu białystok, jaki prowadzi UNIWERSTAL. Jest to niezwykle profesjonalna firma, która ma różne doświadczenie. Zapraszamy do podjęcia z nią współpracy nie tylko klientów indywidualnych, lecz jeszcze firmy i to w obszarze cyklicznego skupu złomu. UNIWERSTAL jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7. 00 do 17. 00 tudzież w soboty od 8. 00 do 14. 00. W razie jakichś pytań namawiamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wszelakie dane kontaktowe są na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 20 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skup złomu targówek »

  Współczesność jest wyjątkowo rozwinięta prawie, iż pod każdym względem. Z gwarancją widać to w gospodarce. Mianowicie powstały oraz powstają mnóstwo firm, które zajmują rozmaitymi dziedzinami. Tak właściwie każda z nich pełni niezwykle istotną rolę. Z pewnością skup złomu targówek należy do takich. Samo pojęcie złomu jest dość proste do zdefiniowania. Mianowicie są to wszelkiego typu metalowe odpadki pochodzące z produkcje albo jakieś metalowe przedmioty, które nie nadają już się do użycia. Dlatego bierze się je do przerobu w piecach metalurgicznych. Zatem jeżeli mają Państwo jakieś niepotrzebne metalowe przedmioty to niezwykle gorąco namawiamy do Skupu Złomu Targówek. Gwarantujemy, że są tam doskonałej klasy usługi. Oferta jest niezwykle rozszerzona. Toteż dostosowana jest praktycznie do każdego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej firmy. W razie jakichś pytań można skontaktować się telefonicznie albo mailowo. Są to innowacyjne i niezwykle szybkie metody kontaktu. Namawiamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Selektywna zbiórka odpadów »

  Zakład usług komunalnych Hak to zakład pracy z wieloletnim doświadczeniem obejmującym w szczególności przyjmowanie odpadów niebezpiecznych. W propozycji firmy znajduje się także selektywna zbiórka odpadów komunalnych która jest od niedawna obowiązkowa dla wszystkich podmiotów zarówno fizycznych jak i również prawnych. Wśród cech wyróżniających ten zakład spośród innych działających na rynku należałoby wymienić głównie stosunkowo niską cenę za wykonywane usługi, pełen profesjonalizm w podejściu do klienta oraz do wykonywanych zadań, a także korzystanie ze sprzętu dobrej jakości oraz najnowszych rozwiązań technologicznych, które są dostępne na rynku. Właściciele firmy są również bardzo przywiązani do ekologii. Z pełną propozycją przedsiębiorstwa można zapoznać się na firmowej stronie internetowej, która jest dostępna pod adresem hak. net. pl.

  Data dodania: 01 04 2018 · szczegóły wpisu »