Strony związane z hasłem 'Warszawa':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Prywatny Detektyw Warszawa »

  Warszawskie Biuro Detektywistyczne - prywatni detektywi - pomoc w trudnych sprawach dla przedsiębiorców i osób prywatnych.
  Jeśli Twój małżonek wystąpił o rozwód, jeśli chce udowodnić, że Twoja wina jest wyłączna, może warto sprawdzić jakie są ku temu podstawy. Często małżonek który zakłada nowy związek chce się uwolnić od małżeństwa zakłada sprawę o rozwód. Mamy duże doświadczenie gromadzimy dowody zdrady, zlecenia realizujemy głównie w Warszawie

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • El Puerto szkoła języka hiszpańskiego »

  El Puerto to nowoczesna szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie. Organizuje naukę i kursy języka hiszpańskiego dla każdego. Wykwalifikowanie lektorzy, wysokiej jakości zajęcia i niezwykła atmosfera to wszystko odnajdziesz w szkole El Puerto. Nie czekaj, skorzystaj z naszych promocji i zapisz się już teraz na kurs hiszpańskiego w El Puerto.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Warszawa »

  Netbooki to ze swojej natury bardzo delikatne urządzenia, które dosyć łatwo można zepsuć. Część usterek można spróbować naprawić samemu, ale czasem samodzielna naprawa może zakończyć się jeszcze poważniejszym uszkodzeniem. Jeśli brakuje nam wiedzy z zakresu budowy komputerów wystarczającej do samodzielnej naprawy komputera to należałoby udać się do serwisu komputerowego, gdzie naszym komputerem zaopiekują się zawodowcy. W serwisie laptopów naprawimy sprzęt każdej marki. Częste naprawy komputerów w tym samym serwisie mogą spowodować, że otrzymamy zniżkę jako stali klienci.
  Przed podjęciem decyzji z usług którego serwisu chcemy skorzystać, należy wcześniej w sieci poszukać opinii na jego temat i zapoznać się z kosztami napraw, które częstokroć znajdują się na stronach www serwisów.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jakie studia wybrać »

  Zespół osób tworzący serwis Opinieouczelniach. pl wie, że na pytanie na jakie studia się wybrać, nie jest prosto wyszukać odpowiedź. Aktualny branża edukacyjna proponuje różnorakiego rodzaju studia kierunki. Odszukanie z nich kierunku, który będzie najbardziej pasujący jest w wielu okolicznościach trudne. Uczelnie wyższe w Polsce prezentują bardzo bogate oferty edukacyjne. Dlatego też tworząc serwis Opinieouczelniach. pl przykładano, jak też cały czas dokłada się wszelkich starań, aby zapytanie jakie studia wybrać, nie było dla maturzysty pytaniem traumatycznym. Informacje w serwisie poukładane są na bloki tematyczne. Tyczą się one takich zagadnień jak kierunki studiów, kariera, zawody czy ranking uczelni. Dużym powodzeniem odznacza się również podstrona portalu, przedstawiająca uczelnie wyższe w Polsce pod kątem wpisywanych na ich temat opinii. Tyczą się one zarazem pojedynczych kierunków jak psychologia studia lub też studia medyczne, czy działalności danej uczelni. Bez względu czy szukasz studia Wrocław bądź studia Warszawa, portal Opinieouczelniach. pl efektywnie pomoże ci w tych poszukiwaniach.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja public relations Warszawa »

  Binaria Communications to agencja public relations i komunikacji marketingowej z Warszawy. Pracuje głównie w takich płaszczyznach, jak:
  Komunikacja wewnętrzna
  Komunikacja korporacyjna
  Relacje z mediami.
  Te trzy dziedziny są niebywale ważkie w każdej instytucji, która pragnie być nowoczesna i otwarta na nowe wyzwania. Czy jest to spółka mała angażująca kilka osób, czy średniej wielkości, czy też duża ogólnoświatowa firma, w której działa kilkaset, a często nawet kilka tysięcy pracowników. Każda firma musi bowiem komunikować się zarówno ze miejscowymi osobami, partnerami, jak i klientami. Brak komunikacji często może prowadzić do paraliżu pracy firmy, a jednocześnie złych sądów pracowników, poza tym negatywnego widzenia na zewnątrz, a to w prosty sposób może przełożyć się na rezultaty biznesowe.
  Podobnie massmedia, w tym media społecznościowe, odgrywają olbrzymią rolę w obecnych czasach, w związku z tym wydajne stosunki z mediami są ważkim elementem komunikacji spółki z otoczeniem. Agencja public relations Binaria Communications zapewnia dobre i sprawne działania, a głównie wyróżnia się znaczącą kreatywnością i skutecznością w działaniach z tych trzech obszarów. Ogromne doświadczenie wynikające z innych doświadczeń kierujących nią liderówszefów uzyskane w pozostałych firmach przy projektach komunikacyjnych jest zapewnieniem dobrze wykonanej komunikacji we wszystkich stref organizacji.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne w Katowicach »

  Biznesowa konferencja, kongres, niezapomniana impreza firmowa - wszystkie one potrzebują odpowiedniego miejsca aby zaistnieć. Dobrze przygotowane sale konferencyjne to domena zaledwie niewielkiej garstki obiektów. Najlepsze lokale w kraju posiadające sale konferencyjne dające możliwość zorganizowania dużych eventów lub szkoleń zostały zaprezentowane na portalu www. salekonferencyjne. pl. Pokazane tutaj lokale wyposażone są w dobre zaplecze techniczne umożliwiające zorganizowanie pokazów czy szkoleń.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego Warszawa »

  Akces-Benefit to znakomita szkoła językowa, dysponująca oddziałami w rozmaitych miejscowościach. Jeżeli chodzi o angielski Łódź ma zapewnionych filologów, istnieje również jako jedna z jednostek szkoła angielskiego Warszawa. Podczas lekcji stosowana jest metoda Callana Warszawa posiada więc powody do zadowolenia. Poza tym nauka może odbywać się na bazie metody Colina Rose. Na witrynie zlokalizowano platformę internetową dla usługobiorców.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Złota Rączka Warszawa »  Nie ma obywatela, który znałby się na wszystkim. Czasami przychodzi taka chwila, że potrzebujemy pomocy drugiej osoby, która ma przeważnie właściwe doświadczenie. Są niewątpliwie jednostki, które znają się doskonale na przykład na usługach naprawczo-technicznych i z miłą chęcią są w stanie nam pomóc. Niezwykle niejednokrotnie jednak próbujemy coś poprawić na własną rękę. Nie zawsze jednakże to musi się udać, a poza tym często nie mamy w szczególności w dzisiejszych czasach na to chęci oraz terminu. Aby nie tracić czasu można zatrudnić taką osobę, jaka będzie potrafiła spełnić nasze założenie. Niezbędny w takim przypadku jest nam tak zwana złota rączka, która zna się na wielu aspektach naprawczych oraz nie tylko. Odpowiednim rozwiązaniem jest zatem wynajęcie takiej postaci czy też firmy oferującej takie usługi. Co możemy uzyskać? Jakie usługi wchodzą w zakres? Wystarczy tylko spojrzeć na wybrane z nich takie jak usługi remontowe. Równie powszechne dzisiejszymi czasy jest także specjalistyczne malowanie mieszkań na bardzo dogodnych warunkach. Sprawdź już dziś pełną propozycję.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp warszawa »

  Każdego dnia ewoluują się regulaminy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, co w dużym stopniu utrudnia każdemu pracodawcy prowadzenie organizacji. Żeby skończyć z takimi szkopułami koniecznie zatrudnij naszą jednostkę, Codexbhp. Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się usługami bhp a także ppoż. Dowolne zadania rozpatrujemy szczególnie poważnie oraz profesjonalnie. Nasze jednostka wykonuje szkolenia bhp, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, uzgodnienia ppoż i wiele więcej usług, o jakich dowiecie się państwo na naszej stronie lub po kontakcie z nami. Naszym typowym celem jest radość konsumenta oraz zapewnienie jak najwyższego bezpieczeństwa pracownikom. Koniecznie musisz się z nami skontaktować, nie pozwól, żeby twoja firma była narażona, na jakieś ryzyko.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna HONESTER Prywatny Detektyw Warszawa »

  Agencja Detektywistyczna - Biuro Detektywistyczne zdaniem naszych Klientów najlepszy detektyw w Warszawie.
  Pomagamy zdradzanym małżonkom wykryć i udowodnić zdradę, pomagamy zwycięsko przejść przez rozwód.
  Przedsiębiorcom pomagamy w monitorowaniu floty pojazdów GPS, pomagamy weryfikować kontrahentów, ściągać należności z dłużników, pomagamy sprawdzać wiarygodność i uczciwość pracowników. Działamy w Warszawie przez dwadzieścia cztery godziny siedem dni w tygodniu.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Kraków »

  Kingdom of Heaven to agencja interaktywna, która od lat zajmuje się promowaniem biznesów swoich Klientów w sieci. Oferujemy usługi z zakresu marketingu internetowego na najwyższym poziomie. Naszą specjalnością jest tworzenie i projektowanie stron www. Tworzymy zarówno proste i nieskomplikowane strony www, jak i rozbudowane portale internetowe. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by strony, które wyjdą spod igły naszych projektantów miały niepowtarzalną i niebanalną szatę graficzną. Programiści w Kingdom of Heaven dbają, by strony były zakodowane z wykorzystaniem najnowszych i najbardziej optymalnych technologii, spełniały wszelkie standardy sieciowe i były kompleksowo zoptymalizowane. Projektowanie stron internetowych to nasza największa pasja, dlatego nasz Klient może mieć pewność, że otrzyma najwyższej jakości stronę www, która będzie mu służyła przez długie lata. Wiemy, że każdy biznes wymaga specjalnego traktowania, dlatego przed rozpoczęciem prac dokładnie analizujemy branżę i skupiamy się na realnych potrzebach Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych prac. Zapraszamy do naszego królestwa - Kingdom of Heaven - tworzenie stron internetowych Kraków, Warszawa

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Śródmieście- Jazdy doszkalające Warszawa - Q-Mobil »

  Firma szkoleniowa Q-Mobil, prowadzi kursy podstawowe na prawo jazdy w Warszawie, obejmujące swoim programem szkolenia dwie części. Mianowice, część teoretyczną polegającą na cyklu wykładów z przepisów ruchu drogowego, znaków i sygnałów drogowych, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków drogowych, zasad i sposobu przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy i wiele innych zagadnień, obejmujących charakterystykę kursanta. Po zakończeniu teorii, każdy kursant podchodzi do egzaminu wewnętrznego teoretycznego, polegającego na rozwiązaniu testu teoretycznego. Jeżeli uzyska wynik pozytywny, może przystąpić do realizowania programu nauki jazdy praktycznej. Praktyczna Nauka jazdy Warszawa, realizowana jest z instruktorem nauki jazdy w ruchu drogowym, pod nadzorem wykwalifikowanego instruktora nauki jazdy. Jazdy szkoleniowe obejmują swoim programem, zagadnienia na placu manewrowym tj. omówienie elementów samochodu, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jazdy, jazdę pasem ruchu do przodu i tyłu tzw. jazda po łuku, przygotowanie się kursanta do jazdy, ruszanie z hamulca ręcznego na wzniesieniu. Po wyjeżdżeniu ustalonej programem liczby godzin praktycznej nauki jazdy, kursant przystępuje do egzaminu wewnętrznego praktycznego i jeżeli zaliczy go z wynikiem pozytywnym, otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu nauki jazdy, z którym może zapisać się na egzamin państwowy w Warszawie, lub dowolnie wybranym WORD w kraju. Nauka jazdy Warszawa, w naszym OSK, to również jazdy doszkalające Warszawa dla przygotowujących się do egzaminu, lub dla kierowców posiadających prawo jazdy, z długą przerwą w kierowaniu samochodem.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hotel pracowniczy Warszawa »

  Domy, które są oferowane przez spółkę Doradztwo i Grupa Usług s. c. są zawsze wyposażone bardzo praktycznie i komfortowo. W naszych kwaterach znajdziecie między innymi odtwarzacze DVD, wi-fi i inne niezbędne sprzęty. W każdym domku pracowniczym znajdziecie w pełni wyposażoną toaletę jak również kuchnię. Są tam pralki, talerze, prysznice, itd. Dokładniejsze informacje o ofercie wynajmu znajdziecie na stronie.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • BD Detektyw »

  Masz problem? Skontaktuj się z nami, spotkamy się w dowolnie wybranym miejscu i czasie. Przeanalizujemy sytuację i określimy plan działania. Po podpisaniu umowy podejmujemy czynności, a po ich przeprowadzeniu przekazujemy raport, który wykorzystasz jako dowód w procesie sądowym. Kontakt i przekazywane informacje są chronione tajemnicą służbową i pozostają anonimowe. Usługi jakie świadczymy to: Wykrywanie zdrad małżeńskich i partnerskich, Wykrywanie podsłuchów, Pobieranie próbek do badań DNA, Monitoring GPS, Obserwacja osób, Ustalenie stanu majątkowego, Odzyskiwanie danych, Ustalenia dotyczące wiarygodności firm i nieuczciwej konkurencji, Przyjmujemy sprawy inne, również trudne i nietypowe. Współczesne czasy niosą ze sobą niebezpieczeństwa, które mogą dotykać zarówno życia prywatnego jak i zawodowego. Jeśli obawiasz się, że Twoje dane lub inne poufne informacje mogą znaleźć się w niepowołanych rękach to nasi wykwalifikowani pracownicy służą swoją wiedzą i umiejętnościami. Wykrywamy podsłuchy, kamery i inne sprzęty nagrywające zainstalowane zarówno w pomieszczeniach jak i samochodach. W przypadku wykrycia urządzeń podsłuchowych wykonujemy dokumentację fotograficzną i zabezpieczamy urządzenia w celu późniejszego przekazania organom ścigania. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie i posiadamy stosowne kwalifikacje.

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów Warszawa »

  ATH-Fides z miejscem w Warszawie to firma specjalizująca się w radiu przewozu osób. Istniejemy na rynku zbytu od 1994 roku. Naszą specjalnością jest dostawa i przewożenie osób. Zatrudniamy tylko sprawdzonych i doswiadczonych szoferów. poczucie bezpieczeństwa i beztroska jazdy to nasz priorytet. Przyjmujemy zamówienia od wszystkich zaciekawionych. Obsługujemy i współpracujemy z biurami turystycznymi, ławami szkolnymi, zakładami pracy itp. Na czas podróży pojazdem wyrazimy gotowość naszym pasażerom ubezpieczenie NW i dodatkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej od niespodziewanych i samodzielnych od przewoźnika zdarzeń.

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gazy techniczne Warszawa »

  Nasza firma jest związana z branżą energetyczną blisko od ponad dwudziestu lat. Obsługujemy zarówno mikro przedsiębiorstwa jak i duże firmy. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, dzięki uczciwości oraz rzetelności w świadczonych usługach. Kupując u nas masz pewność że nie przepłacisz oraz że towar będzie najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatami. Już dziś wejdź na naszą stronę i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • EkoPromo - Agencja BTL - Eventy, Sampling i Ulotki »

  Nasza agencja przygotowuje kampanie reklamowe dla małych i dużych zamawiających. Naszą najczęstszą specjalnością jest Ambient. Do realizacji zadań angażujemy najlepsze i uśmiechnięte hostessy i kompetentnych hostów.

  EkoPromo posiada niezbędny sprzęt do reklamy zewnętrznej/ambientowych:
  - Walking Billboardy,
  - Rowerowe Przyczepki Reklamowe,
  - Plecaki Cateringowe,
  - różnej maści nośników reklamy pneumatycznej.

  Potrafimy zrealizować dla Państwa eventy, urządzić sampling gratisów oraz w szczególności zapewnić odpowiednie nagłośnienie wydarzenia, dzięki profesjonalnym głośnikom.

  Współpracujemy z licznymi firmami, dzięki czemu mamy szybki dostęp do gratisów promocyjnych, wydruków i zamówień specjalnych.

  W skład proponowanych rozwiązań zaliczają się także: - ulotkowanie do skrzynek euro, rozdawanie broszur na zewnątrz bez lub z Bannerów na Plecy oraz rozdawanie kawy ze specjalnych Dyspenserów na Plecy. Działamy na obszarze Warszawy i największych miast.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesny Remont Warszawa »

  Jesteśmy firmą remontowo wykończeniową działającą na terenie województwa mazowieckiego. Stawiamy na rozwój naszej ekipy przez różne kursy i szkolenia. Posiadamy sporo udokumentowanych referencji oraz wiele zadowolenia klientów. Wykonujemy prace takie jak malowanie mieszkania Warszawa remont mieszkania Warszawaoraz wykończenie mieszkania Warszawa
  Odnowimy Twoje mieszkanie i dom solidnie i profesjonalnie. Działamy kompleksowo na terenie Warszawy i okolic. Teraz już wiesz jeśli szukasz glazurnika, malarza czy innego fachowca gdzie nas szukać.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Bemowo »

  Havranek - Szkoła Jazdy Warszawa

  Szanowny zbliżający się kursancie zdecydowałeś się pozyskać prawo jazdy? Havranek - Nauka Jazdy Warszawa to ekipa ekspertów, który pomoże dokonać Twoje marzenia. Przyjemność jazdy winna łączyć się z bezpieczeństwem czego na lokalnych lokalnych fortelach brakuje. chcą Państwo jeździć pewnie mimo to przede wszystkim bardzo bezpiecznie Szkoła Jazdy Warszawa - "Havranek" zaprasza na kursy prawa jazdy Warszawa oraz na jazdy doszkalające Warszawa Radarowa.

  Zapraszam ciepło,
  Rafał Trawczyński

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Dużo osób, które chcą pomocy prawnej, posiada problem z decyzją, do której kancelarii się zgłosić. Wywołane jest to tym, że na rynku krajowym powstaje coraz więcej kancelarii. Stąd też, trzeba poświęcić troszkę czasu na to, żebym zapoznać się z możliwościami, które oferują oraz z umiejętnościami osób, które tam pracują. Jeśli konieczny jest Wam skuteczny adwokat Warszawa polecamy skorzystanie z pomocy Kancelarii Adwokackiej Ireny Marii Budlińskiej. Jak się domyślacie, znajduje się ona w Stolicy. Swoją propozycję kieruje, nie wyłącznie w kierunku osób fizycznych, lecz także przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni oraz jednostkom samorządu terytorialnego. Szereg pomocy prawnych obejmują szeroki zakres prawa. W celu zaznajomienia się z całkowitym obszarem mobilizujemy do wpadnięcia na stronę kancelarii, bądź też do kontaktu. Nadrzędnym celem, którym kierują się adwokaci Warszawa tam pracujących, jest błyskawiczna i fachowa pomoc. Jest to kancelaria warta zalecenia, gdyż gwarantuje całkowite zaangażowanie w zlecenie, w celu wygrania sprawy.

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »