Strony związane z hasłem 'windykacja':

Sortuj po:

 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Świadczymy usługi wobec klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Oferuję kompleksową pomoc w sprawach: cywilnych, gospodarczych, spadkowych, podatkowych, z zakresu ubezpieczeń społecznych, pracowniczych, a także egzekucyjnych. Zakres moich usług jest szeroki i dostosowany do potrzeb klientów oraz ich oczekiwań i obejmuje m. in. udzielanie porad prawnych, przygotowywanie pism procesowych, odwołań od decyzji, sporządzanie projektów umów, dochodzenie roszczeń z tytułu wypadków i innych zdarzeń oraz inne. Moją misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań. Oferuję fachową pomoc i doradztwo, a także kompleksową i profesjonalną opiekę nad prowadzonym przez klienta biznesem. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość. Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 22 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Olsztyn »

  Porządek to coś o co należałoby się troszczyć. Żyjąc w bałaganie strasznie trudno jest prowadzić normalny tryb życia. Dobrze jest znać zasady i się ich trzymać. Owo pozwoli uniknąć wyjątkowo wielu problemów. Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak szczególnie jest toż istotne. Życie w społeczeństwie nie jest proste, ale znacznie ułatwia to prawo. Albowiem dzięki niemu wszystek obywatel ma wyraźnie ustalone co jemu wolno, zaś co też nie. Chociaż w dochodzeniu własnych praw radca prawny Olsztyn jest niezbędny. Toż dzięki jego wiedzy oraz doświadczeniu otrzymamy to co nam się należy albo również będziemy mogli podjąć działania w danym kierunku. Zapraszamy do nawiązania współpracy z Kancelarią prowadzoną przez radcę prawnego Magdalenę Brylską, a także radcę prawnego Olgę Lipińską. Kancelaria znajduje się w Olsztynie przy ul. Lanca 3/8. Istnieje możliwość skontaktowania się mailowo, dzwoniąc lub za pośrednictwem formularza. Więcej wiadomości opublikowano na witrynie elektronicznej kancelarii. Nadzwyczaj serdecznie namawiamy do zaczerpnięcia z oferty.

  Data dodania: 30 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokatpytlewski.pl Dąbrowa Górnicza »

  Od rozwiązywania problemów prawnych są specjaliści w swej dziedzinie. Poszukiwanie porad prawnych i odpowiedzi na nurtujące pytania w sieci z całą pewnością nie jest dobry rozwiązaniem. Z całą pewnością mimo rozwoju technicznego w poszukiwaniu wybawienia z problemów prawnych koniecznym jest znalezienie odpowiedniej kancelarii prawnej. Taką kancelarią jest praktyka prawnicza prowadzona przez adwokata posiadającego wieloletnie doświadczenie zawodowe. Zawierzenie mu mu sprawy może mieć miejsce w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębie-Zdrój. W tych miastach bowiem adwokat posiada biura kancelarii. Do szeregu usług prawnych świadczonych na rzecz klientów zaliczyć można:
  - porady prawne,
  - opinie prawne,
  - windykację należności,
  - prowadzenie procesów sądowych,
  - obronę oskarżonych w procesach karnych,
  - stałą obsługę prawną przedsiębiorców oraz spółek handlowych,
  - wypowiadanie umów zawieranych on - line,
  - unieważnianie umów kredytów frankowych.
  Szerokie spektrum działania oraz praktyczna znajomość prawa przez adwokata gwarantują każdemu klientowi indywidualne podejście i wysoki standard wykonywanych usług. Tak więc
  usługi adwokata obejmują takie gałęzie prawa jak: prawo cywilne i rodzinne, prawo karne i karnoskarbowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo gospodarcze, windykację. Kancelaria szczególną troską otacza klientów którzy zawarli umowy w formie elektronicznej np. poprzez rejestrację na popularnych portalach internetowych z którymi wiąże się konieczność dokonywania automatycznych płatności. Adwokat pomaga rozwiązać taką umowę, a szczególną trudnością w tych sytuacjach jest problem z odnalezieniem właściwej osoby do przyjęcia oświadczeń o wypowiedzeniu umowy. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii oraz osobistej wizyty w jej biurach.

  Data dodania: 21 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Akordinkaso.pl - windykacja Warszawa »

  Kiedy kontrahent ociąga się z zapłaceniem należności, do sytuacji często musi wkroczyć firma windykacyjna. Postępowanie rozpoczyna się przeważnie od wysłania pisemnego wezwania do zapłaty i uświadomienia drugiej osoby o ewentualnej rozprawie sądowej. Stanowi to z zasady mozolny i długi proces ponaglania, więc żeby uszanować swój czas i nerwy warto skorzystać z oferty profesjonalistów. W zakresie usług typu windykacja Warszawa jest siedzibą najlepszych firm w naszym kraju. Przedstaw im swój problem, a oni zainicjują owocne działania. Windykacja należności nie musi skończyć się w sądzie. Przy umiejętnym jej potoczeniu można wynegocjować i podpisać inną umowę. W sytuacji niechęci dialogu, opłaca się wykorzystać także tzw. giełdę długów. Wystawienie na niej ogłoszenia spowoduje upublicznienie danych zadłużonego konsumenta, co może go zmotywować do spłacenia długu. Sposobów na zwrot należności jest ogrom, aby je poznać po prostu umów się z windykatorem.

  Data dodania: 23 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kaczmarski Inkasso Opinie - windykacja.info »

  Szukasz rzetelnego źródła wiedzy na temat windykacji? A może potrzebujesz pomocy w odzyskaniu swoich należności? W naszym serwisie znajdziesz przydatne porady dotyczące szeroko pojętej tematyki windykacji. Podpowiadamy, jak skutecznie odzyskać swój dług korzystając z usług profesjonalnej firmy windykacyjnej, radzimy, co zrobić w przypadku wpadnięcia w spiralę zadłużenia oraz w jaki sposób weryfikować swoich kontrahentów, aby uniknąć w przyszłości problemów ze ściągnięciem należności, publikujemy opracowania tworzone na podstawie raportów firmy Kaczmarski Inkasso, opinie specjalistów z branży windykacyjnej oraz szeroko pojętych finansów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria ultimatum opinie »

  Uczciwość jest cechą, jaka niestety jeszcze rzadziej występuje we współczesnym społeczeństwie. Większość ludzi jest nastawiona na zysk i dlatego właśnie sięgają po coś co jest niemoralne. Wszelakie takie działania pozornie jedynie prowadzą do czegoś lepszego. Z czasem oraz tak się okazuje, że jedynie na owym się traci. Bezsprzecznie wszelaka osoba poszkodowana powinna ubiegać się o swoje. Zatem jeśli należą się Państwu pieniądze, zaś ktoś nie chce ich zwrócić toż zapraszamy udać się do kancelaria ultimatum, gdzie specjaliści pomogą Państwu skutecznie odzyskać wszelakie należności. Firma prowadzi działania windykacyjne nie tylko w stosunku do firm, jednakże również osób prywatnych. Obszar może obejmować nie jedynie kraj, lecz także inne kraje. Najpierw przeprowadzana jest polubowna windykacja, jaka trwa do 14 dni. Po owym okresie sprawa jest kierowana na drogę postępowania sądowego. Więcej na temat Kancelarii Ultimatum, zaś również detale oferty odnajdą Państwo wchodząc na witrynę elektroniczną: kancelariaultimatum. pl.

  Data dodania: 07 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja poznań »

  Kłopot ściągnięcia wierzytelności od klienta pojawia się coraz częściej. Bez względu czy jest to nieopłacona faktura poprzez firmę, czy przez kontrahenta, zaległość takową zawsze potrzeba ściągnąć. Są to przecież nasze pieniądze, które się nam po prostu należą. Spośród pomocą przychodzą nam rozwiązania prawne windykacji, które pozwolą otrzymać tytuł wykonawczy do podjęcia egzekucji zaś w konsekwencji zwindykować należność spośród majątku dłużnika. Przy chęci zlecenia windykacji warto wybrać taką kancelarię, która zrobi to razem spośród prawem i szybko – windykacja poznań. Jedna spośród kancelarii radcy prawnego w Poznaniu, efektywnie dokonuje windykacji należności i uzyskuje spłatę zadłużenia. Bardzo nierzadko starczy jedynie wezwanie do zwrotu środków względem kontrahenta zalegającego z pieniędzmi, by środki znalazły się na naszym rachunku bankowym.

  Data dodania: 17 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Prawo jest systemem zasad prawnych stanowiących jednoznaczne dyrektywy postępowania. Powstały one ze względu na to prawidłowe funkcjonowanie państwa, czy też innego organizmu społecznego. Zapewnia ono ład społeczny. Prawo zapewnia każdemu obywatelowi zarówno uprawnienia do czegoś jak i nakłada obowiązki. Ponadto niepodporządkowanie się prawu niejednokrotnie skutkuje karami, których wielkość zależy od winy. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy prawnej to kancelaria prawna wrocław W. S. I. Polska świadczy wysokiej jakości usługi. Z niniejszej kompleksowej pomocy prawnej mogą zastosować osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, przedsiębiorcy, ale także jednostki administracji publicznej oraz samorządowej. Zakres usług niniejszej kancelarii jest niezwykle duży. Szerzej z nim mogą Państwo zapoznać się wchodząc na stronę elektroniczną: wsipolska. com. pl. Tam wszystko zostało niezwykle skrupulatnie opisane. W razie jakichkolwiek pytań, albo również chęci nawiązania współpracy można nawiązać kontakt telefoniczny, ewentualnie drogą mailową. Profesjonalna obsługa gwarantowana.

  Data dodania: 17 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Ultimatum kancelaria »

  Ludzie powinni cieszyć się spośród tego co mają i bezsprzecznie dążyć, by posiadać jeszcze lepiej. Na pewno stać w takim samym miejscu nikt z nas nie powinien. Jest to najgorsze co może być. Ludzie nierzadko nie zdają sobie sprawy spośród takiego jak znaczące jest niniejsze, ażeby działać. Oczywiście należy obawiać się zmian, lecz jeżeliby nie one to w którykolwiek sposób nie można byłoby liczyć na poprawę. Odwaga właśnie polega na niniejszym, że niepokój jest, ale umie się nad nim zapanować albo działać pomimo niego. Poza tymże zwłaszcza w trudnych kwestiach należy zaczerpnąć spośród pomocy innych. W obszarze jakim jest odzyskiwanie długów to w tym przypadku spośród całkowitą pewnością konieczne jest wsparcie ze strony ekspertów. Owych posiada Kancelaria Ultimatum. Tu dokłada się wszelakich starań, aby odzyskać każdą należność. Więcej wiadomości, natomiast dodatkowo opinie o owej firmie windykacyjnej wyszukają Państwo wchodząc na witrynę elektroniczną: windykacja-polska. pl/opinie-o-kancelarii-ultimatum-warszawa/. Są tam także wszelkie potrzebne dane do skontaktowania się.

  Data dodania: 15 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria ultimatum »

  Wszelka grupa społeczna ma jakiś ustalony porządek. Na niego składa się szereg spraw. Jedną spośród nich jest prawo. Ono działa niezmiernie rygorystycznie. Dosłownie każdy kto popełnił jakieś przewinienie musi liczyć się spośród owym, że prędzej, ewentualnie w późniejszym czasie spotka go zasłużona kara. To dzięki prawu ludzie wiedzą co wolno, tudzież co jest zabronione. Skoro panowałaby pełna swoboda to potrzeba byłoby liczyć się spośród takim, że szerzyłyby się działania pozbawione honoru oraz krzywdzące innych. Nie dosłownie każdy jest prawym człowiekiem i jak mówi stare powiedzenie to do ''dobrego lepiej przymusić''. Niemniej jeśli komuś dzieje się krzywda to powinien on jak najszybciej domagać się zadośćuczynienia. Szczególnie, jeśli nie mogą Państwo odzyskać odpowiednich pieniędzy to kancelaria ultimatum w takim Państwu pomoże. Wyróżnia ją duża efektywność. Dla niej to właśnie klienci są najważniejsi. Tutaj specjaliści należycie dbają o to, aby wszystko szło harmonijnie z planem. Na stronie internetowej: windykacja-dlugow. pl/opinie/ uzyskają Państwo więcej wiadomości na temat takiej działalności.

  Data dodania: 15 07 2021 · szczegóły wpisu »