Strony związane z hasłem 'wynajem autokarów':

Sortuj po:

 • Wynajem autokarów Warszawa »

  ATH-Fides z miejscem w Warszawie to firma specjalizująca się w radiu przewozu osób. Istniejemy na rynku zbytu od 1994 roku. Naszą specjalnością jest dostawa i przewożenie osób. Zatrudniamy tylko sprawdzonych i doswiadczonych szoferów. poczucie bezpieczeństwa i beztroska jazdy to nasz priorytet. Przyjmujemy zamówienia od wszystkich zaciekawionych. Obsługujemy i współpracujemy z biurami turystycznymi, ławami szkolnymi, zakładami pracy itp. Na czas podróży pojazdem wyrazimy gotowość naszym pasażerom ubezpieczenie NW i dodatkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej od niespodziewanych i samodzielnych od przewoźnika zdarzeń.

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy szkolne »

  Kto spośród nas nie uwielbia zwiedzać. Już jako dzieciaczki byliśmy bardzo poruszeni, kiedy wyruszaliśmy z rodzicami na wczasy, albo też w szkole była realizowana wycieczka szkolna. To wówczas możemy oderwać się od codziennej szarej rzeczywistości. Dzieciaczki mogą zapomnieć na chwilę o nauce, a my dorośli o wszystkich obowiązkach, jakie ciążą na naszych barkach każdego dnia. Dokładnie toż powoduje, iż mając nieco więcej wolnego planujemy odjechać, zobaczyć nowe ciekawe miejsca oraz spędzić doskonale wspólnie czas. Wszystko toż ma spory wpływ na toż, iż na rynku pojawiają się firmy, które oferują usługi transportowe zarówno osobom indywidualnym, jak i pozostałym firmom. Wyszukując takowej warto zwrócić uwagę, na toż czy pojazdy są zadbane, czy mają ważne przeglądy techniczne, ale także, czy działają właśnie tam doświadczeni kierowcy. Jeżeli ciekawi Was takowa usługa jak na przykład transfery na lotnisko polecamy LuxSebTrans. Gwarantujemy, że jest toż najbardziej kompetentna firma działająca na krajowym rynku. Większą ilość informacji odnajdziecie oczywiście na jej stronce.

  Data dodania: 05 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Autokary do Włoch »

  Trans-Europa to firma przewozowa, która już 25 lat działa na rynku. Przez ten okres wyrobiliśmy sobie naprawdę świetną opinię. Z oferowanych przez nas usług skorzystało już wiele zadowolonych osób, które zachwycone są z komfortu podróży. Oferujemy Wam autokary do Włoch, które wyjeżdżają z naszego kraju w poniedziałki a oprócz tego czwartki. Na naszej stronie możecie zapoznać się z dokładną trasą naszych autokarów a także możecie zarezerwować sobie bilety autokarowe, na wybrany dzień. Z wyjątkiem regularnych kursów, zapewniamy dla Was też pozostałe usługi przewozowe. Dzierżawa minibusów a oprócz tego autokarów, przejazdy wahadłowe, wyjazdy firmowe, wyjazdy narciarskie, transfery lotniskowe, wycieczki szkolne i również objazdowe i sporo innych. Zaufajcie naszemu doświadczeniu. Zapewniamy Wam, że nasi kierowcy zawiozą Was prosto do wskazanego celu.

  Data dodania: 28 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów gdańsk »

  Podróże są niezwykle istotną częścią naszego życia. To dzięki nim nabywamy się na wyżyny, wiemy więcej, jesteśmy niezwykle otwarci, zmieniamy się na lepsze. Najistotniejsze to wyciągać toż co dobre spośród niniejszych wyjazdów. Aczkolwiek samo przygotowanie do drogi jest niezwykle trudne. Z gwarancją podstawą jest to czym się dojedzie. Stąd również jeżeli chodzi o przewóz osób gdańsk to trzeba wybrać ku temuż właściwą firmę transportową. Takową z rzetelnością jest: Dobrucki. Tutaj stawia się na wysoką jakość usług. Potrzeba podkreślić, że firma ma bardzo duże doświadczenie. Gdyż działa od powyżej 20 lat. Więcej wiadomości uzyskają Państwo wchodząc na witrynę elektroniczną: dobrucki. com. Tam wszystko bardzo szczegółowo opisano. W razie jakichkolwiek pytań lub jeśli chcieliby Państwo dogadać warunki współpracy toż można skontaktować się przez internet albo telefonując.

  Data dodania: 30 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pielgrzymki - sprawdź »

  Jesteśmy biurem turystycznym, które zapewnia możliwość organizacji wycieczki do praktycznie każdego miejsca na ziemi. Na rynku funkcjonujemy od przeszło 30 lat a oprócz tego przez ten czas zdobyliśmy wielu współpracowników na najlepszym poziomie. Jedną ze specjalności naszej firmy jest organizacja pielgrzymek do krajowych miejsc kultu religijnego. Dysponujemy sposobnością zorganizowania wycieczek do przeszło 30 różnych miejsc. Zaletą naszego biura jest zjawisko posiadania doświadczonych przewodników. Nasze wycieczki organizowane są zarówno jako jednodniowe jak i wielodniowe wraz z opcją dla aktywnych. Jesteśmy w stanie zorganizować także wycieczki szkolne a także przedszkolne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz każdemu staramy się zorganizować taką wycieczkę, która w pełni go zadowoli. Ciepło zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 30 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów goleniów »

  Usatysfakcjonowanie klientów powinno być najdoskonalszym wynagrodzeniem dla dowolnej firmy. Albowiem jedna satysfakcja przyciąga ze sobą szereg rozmaitych osób jacy będą chcieli zaczerpnąć z oferty. Najskuteczniejszą reklamą jest właśnie pozytywna opinia drugich osób. Takie mogą być wystawiane nie jedynie face to face, lecz jeszcze na witrynach elektronicznych. W obszarze usług transportowych mogą Państwo zobaczyć, że na http://www.alex-bus.pl/zaufali-nam/ jest nadmienionych wielu usatysfakcjonowanych klientów jak np. szkoły, przedszkola, hotele, parafie oraz kościoły, urzędy itd. Przeto skoro potrzebują Państwo autokar świnoujście bądź też bus to polecamy jak najbardziej zwrócić się do Alex-Bus. Jest to działalność dla której priorytetem jest bezpieczeństwo, natomiast następnie terminowość i wygodne warunki przejazdu. Działalność czynna jest od poniedziałku do piątku w porach od 8. 00 do 18. 00. Zachęcamy do przyjścia osobiście albo również skontaktowania się drogą mailową, dzwoniąc, bądź za pomocą formularza, gdzie należy podać adres e-mail, temat oraz wpisać treść.

  Data dodania: 17 02 2020 · szczegóły wpisu »