Gabinety lekarskie Podkategoria: Gabinety lekarskie

Sortuj po:

 • Logopeda dzieci dwujęzycznych »

  Logopeda dzieci dwujęzycznych - mgr Katarzyna Czyżycka, oferuje zajęcia logopedyczne online specjalnie dla dzieci i młodzieży mieszkających poza granicami Polski. Terapię logopedyczną online dla dzieci dwujęzycznych współprowadzą również wykwalifikowani terapeuci i logopedzi, pracujący w Centrum Logopedycznym Głoska. Terapia logopedyczna online jest szczególnie zalecana dla dzieci wychowujących się w dwujęzyczności lub wielojęzyczności, gdzie z uwagi na przenikanie się wielu kultur, rozwój języka u dzieci polonijnych może być zaburzony. Logopeda online skutecznie pomoże w rozwiązaniu większości kłopotów językowych u dzieci dwujęzycznych. Jeżeli u dzieci dwujęzycznych występują wady wymowy, np. reranie, seplenienie lub jąkanie, zajęcia terapeutyczne u logopedy to właściwa decyzja. Na terapię do logopedy powinny również przyjść dzieci dwujęzyczne u których zdiagnozowano autyzm, zespół Aspergera oraz inne dolegliwości i zaburzenia w układzie nerwowym. Dysleksja, wliczając w to terapię oraz profilaktykę dla dzieci dwujęzycznych, również znajduje się w ofercie logopedy online. Logopeda internetowy prowadzi zajęcia przez komunikator Skype. Zajęcia z logopedą online są bardzo skuteczną formą terapii logopedycznej. Skuteczność terapii z logopedą online jest jednakowa jak zajęcia u logopedy stacjonarnego w jego gabinecie. W trakcie zajęć logopedycznych online, rodzice muszą całkowicie współpracować z logopedą, wykonywać ćwiczenia z dzieckiem w trakcie zajęć oraz po zajęciach jako praca domowa, aby przyspieszyć terapię logopedyczną online i utrwalić efekty pracy logopedy. Skuteczność terapii logopedycznej online dla dzieci dwujęzycznych potwierdzają dziesiątki zadowolonych rodziców z Europy Zachodniej, którzy korzystają z terapii z logopedą online.

  Data dodania: 15 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie żylaków Gdańsk »

  Dolegliwości związane z niewydolnością żylną stają się coraz powszechniejsze i rosną do rangi choroby cywilizacyjnej. Rośnie też liczba osób zainteresowanych leczeniem i usuwaniem żylaków. Wobec tego zjawiska Poradnia Flebologiczna z Gdańska wychodzi naprzeciw oferując diagnozowanie, bezoperacyjne leczenie żylaków oraz zabiegowe usuwanie żylaków. Na miejscu można skorzystać z konsultacji medycznych u specjalisty naczyniowego czy USG Dopplera żył i naczyń tętniczych, gdy chodzi o kończyny dolne lub górne. W przychodni, która jest rekomendowana w programie Usuwanie żylaków Gdańsk, zatrudniony jest doświadczony personel medyczny, wykorzystywana jest najnowsza aparatura, a pacjenci przyjmowani są w przestronnych gabinetach. Od pewnego czasu skuteczne leczenie żylaków dostępne jest bez konieczności dokonywania cięć chirurgicznych, dając doskonałe efekty. Przychodnia Flebologiczna z Gdańska, jak również ta w Lublinie, cieszy się najlepszą reputacją i uznaniem zadowolonych pacjentów co dobitnie świadczy o najwyższym poziomie wykonywanych usług medycznych.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębowe białystok »

  Implantologia to wyjątkowo biokompatybilne wyjście w razie ustraty zębów. Pozwala na odzyskanie zdrowego i naturalnego uśmiechu niezależnie od liczby ubytków. Implanty mogą zostać zastosowane u większości zdrowych, dorosłych pacjentów. Implanty zębowe białystok to prawdziwa rewolucja w stomatologii. Zadbaj o śnieżnobiały uśmiech już dziś wraz z kliniką Medix dr Ewy Duraj. Wszystkie zabiegi można u nas wykonywać pod narkozą. Często w związku ze złymi doświadczeniami nabytymi chociażby w dzieciństwie, pacjenci boją się wracać do gabinetów stomatologicznych. Istnieje obawa przed złym potraktowaniem ze strony lekarza, bólem czy wysokimi kosztami. Jeśli chodzi o ból, to leczenie zębów pod narkozą jest świetnym pomysłem, gdyż sprawia, że pacjent może poczuć się bezpiecznie i nie mieć do czynienia z bólem. Jest to również komfort dla leczącego, gdyż ma więcej możliwości jeśli chodzi o sprawność wykonywania kolejnych działań.

  Data dodania: 16 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Olsztyn »

  Kto by nie chciał mieć jasnego, perfekcyjnego uśmiechu? Nawet jeśli Twoje zęby nie są już tak idealne jak kiedyś, stomatolog Olsztyn może to zmienić. Wypadek podczas uprawiania sportu lub upadek mogą pozostawić braki w Twoim uśmiechu na każdym etapie Twojego życia. Próchnica oraz zapalenie przyzębia w ciągu wielu lat mogą spowodować utratę dużej ilości zębów. Są to stresujące sytuacje, jednak zasłanianie i maskowanie tych ubytków czy wymienne protezy nie są już konieczne. Utrata nawet pojedynczego zęba nie jest obojętna dla całego układu gryzienia i każdy ubytek wymaga jak najszybszego uzupełnienia. Twój dentysta posiada teraz nowoczesne rozwiązanie, alternatywne dla konwencjonalnych rozwiązań protetycznych. Implanty przejmują funkcję zęba i są jego najbliższym substytutem. W naszym gabinecie pracujemy z wykorzystaniem najlepszych, sprawdzonych klinicznie technologii implantacji.

  Data dodania: 16 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie niepłodności u mężczyzn »

  Kwestia nietrzymania moczu dotyczy osób starszych, kobiet po porodach naturalnych a oprócz tego przy schorzeniach. Przy tych ostatnich występuje prócz tego częstomocz. W celu zbadania przyczyny nietrzymania moczu trzeba wykonać badanie urodynamiczne. Samo badanie ma na celu zdiagnozowanie dolegliwości oraz zakwalifikowanie jej do operacji czy też leczenia zachowawczego. Badanie to polega na wprowadzeniu do cewki moczowej oraz odbytu specjalnych cewników. Badanie nie jest bolesne ale może wywołać u pacjenta dyskomfort. Bezpłodność u mężczyzn staje się współcześnie nieco częstym zjawiskiem. Najczęściej o fakcie bycia bezpłodnym mężczyzna dowiaduje się wówczas gdy uda się do lekarza w konkretnym celu. Jeśli bezpłodność nie jest spowodowana wadą budowy układu płciowego mężczyzny, ani ciężką chorobą, nieleczoną, czy też powikłaną, leczenie niepłodności u mężczyzn tak bywa kończy się sukcesem Na naszej stronie internetowej przedstawiamy Państwu zakres naszej działalności. Prowadzimy praktykę prywatną, lecz również dla wygody naszych pacjentów a także w trosce o nich, realizujemy kontrakty z NFZ.

  Data dodania: 26 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Saw-dental.pl - dentysta Gliwice »

  Dobry dentysta Gliwice wesprze Cię w walce o zdrowe i piękne zęby! Nawet gdy wydaje Ci się, że Twoje zęby są w perfekcyjnym stanie, nie czekaj z wizytą u stomatologa. Dentysta Gliwice przypatrzy się zębom uważnie i, co możliwe, znajdzie zmiany w jamie ustnej, które będą wymagały jego interwencji. ubytki zębowe najłatwiej i najszybciej można zlikwidować we wczesnej fazie ich powstawania. Jeśli Twoje kłopoty z uzębieniem są bardziej skomplikowane, porady udzieli Ci chirurg stomatolog Gliwice. Problemów z zębami nie dasz rady pozbyć się sam! Nie trzeba się jednak martwić- na szczęście chirurg szczękowy Gliwice przy pomocy profesjonalnego oprzyrządowania znajdzie sposób na pozbycie się nawet najbardziej złożonych problemów dentystycznych.

  Data dodania: 23 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Trzcianka »

  Klinika dentystyczna Twój Stomatolog z Czarnkowa chętnie prezentuje Państwu swoją propozycję medyczną. Nasza klinika trudni się bardzo dużym zakresem działań stomatologicznych. Wchodzą w nie takie kwestie jak na przykład chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe, implanty zębowe, profilaktyka. protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, wybielanie a oprócz tego ściąganie kamienia nazębnego i tak dalej. Nasza placówka to jednak nie tylko wysoki standard samego leczenia, ale i również wyposażenie na najlepszym poziomie, i również zdecydowanie profesjonalna obsługa pacjenta. Każdy dentysta współpracujący z nami to naukowy fachowiec. Pacjenci są zadowoleni do tego stopnia, że przyjeżdżają do nas z całego województwa wielkopolskiego. Ich opinie można w dodatku przeczytać na naszej stronie internetowej, wraz z pozostałymi informacjami o naszej klinice.

  Data dodania: 28 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki rehabilitacyjne lubuskie »

  Nowoczesna wyszukiwarka rehabilitacji pozwoli Ci w parę minut odkryć najkorzystniejsze propozycje. To prosty a oprócz tego szybki sposób, ażeby odnaleźć sprawdzone ośrodki rehabilitacyjne funkcjonujące w Twojej okolicy. Wystarczy, że wybierzesz typ ośrodka, którego potrzebujesz, a później wskazać preferowaną lokalizację. Do wyboru masz co niemiara obiektów między innymi oddział szpitalny, przychodnia rehabilitacyjna, gabinet fizjoterapii, sanatorium, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny, a także wiele więcej. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej. Za jej pomocą możesz wyznaczyć m. in. zakontraktowane zabiegi, dostępność konkretnych specjalistów, metody terapii, sposoby diagnostyki, techniki fizjoterapii, dostępne rodzaje masaży, zabiegi dodatkowe, i przystępność profesjonalnego sprzętu medycznego. Dzięki temu znajdziesz miejsce, które spełni wszelkie Twoje wymagania.

  Data dodania: 23 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Gabinet Dental Ceramic Studio działa od 2006 roku korzystając z wieloletniego doświadczenia zdobytego w kraju i za granicą. Skupiamy się na estetyce oraz funkcjonalności naszych prac protetycznych. Naszym klientom doradzamy zarówno przy wyborze kształtu jak i koloru licówek. Przed konsultacją prosimy wcześniej umówić się telefonicznie. Istnieje możliwośc wykonania dokumentacji fotograficznej. Wykonujemy pobranie pomiaru łukiem twarzowym. Stosujemy najlepsze rozwiązania w stomatologii kosmetycznej – Cercon.
  Zapraszamy gabinety stomatologiczne do współpracy przy wykonywaniu usług protetycznych.

  Data dodania: 10 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klinika stomatologiczna J.J. Wichlińscy »

  Klinika stomatologiczna J. J. Wichlińscy to duże centrum stomatologiczne w Krakowie i Gorlicach. Posiada wykwalifikowany personel oraz nowoczesny sprzęt medyczny. Klinika J. J. Wichlińscy posiada szeroki zakres specjalizacji, do których należą między innymi: ortodoncja, implantologia, chirurgia szczękowa oraz stomatologia estetyczna.

  Data dodania: 22 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Warszawa »

  Czy słyszeliście kiedykolwiek o tym, cóż to jest osocze bogatopłytkowe i w czym znajduje własne przeznaczenie? Zapewne dla większość z Was jest to coś nowego. Jednak jak łatwo się domyśleć osocze bogatopłytkowe to preparat, który wykonywany jest z ludzkiej krwi. Jest to metoda, za pomocą której leczy się takowe choroby jak między innymi łokieć golfisty oraz tym podobne. Niezwykle doskonale sprawdza się także w uśmierzaniu dokuczliwych symptomów zwyrodnieniowych, a także ma pozytywny wpływ na szybsze gojenie się urazów. Istotne jest to, iż wytwarza się je z krwi pacjenta. Jeśli pragnęlibyście otrzymać więcej na tenże temat, a może i skorzystać z tejże metody leczenia motywujemy żeby zgłosić się do ortopedy Michała Bartoszewicza, jaki posiada swój gabinet w Warszawie. Możemy swobodnie napisać, iż jest to doskonały specjalista, do jakiego można się zgłosić z wieloma dolegliwościami. Zajmuje się on głownie leczeniem nieoperacyjnym, lecz także i operacyjnym narządów ruchu. Jeśli czujecie dolegliwości umówcie się na wizytę.

  Data dodania: 11 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne usuwanie znamion Warszawa »

  Jeżeli nie są Państwo w pełni zadowoleni ze swojego ciała oraz chcielibyście oderwać się szpecących blizn i również znamion, to jak najszybciej zapiszcie się na wizytę oraz skorzystajcie z kompleksowej porady chirurgicznej. Oferujemy nie tylko wykorzenianie znamion, ale też usuwanie wrastającego paznokcia, który jest popularnym problemem wielu kobiet. Nasi klienci mogą liczyć poza tym na wysokiej jakości porady proktologiczne, z tej racji jeśli macie problem z hemoroidami bądź ropniami, to nie ma na co oczekiwać a także warto jak najszybciej skorzystać z naszej fachowej pomocy. Warto wspomnieć też i o tym, że realizujemy także wszywki esperalu, które często są jedynym rozwiązaniem dla osób z kłopotami alkoholowymi. Dołączcie do tej pory obecnie do grona naszych ukontentowanych klientów i przekonajcie się sami, że rzetelny chirurg w Warszawie ani trochę musi sporo wymagać pieniędzy.

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy urolog Gliwice »

  Nasza przychodnia to rewelacyjne miejsce dla wszystkich pacjentów. Zapraszamy całe Gliwice - wszystkich mieszkańców tego miasta a oprócz tego okolic do skorzystania z usług naszej poradni, gdzie znajdziecie lekarzy podstawowych, jak a oprócz tego z wybranych specjalności. Kardiolog, urolog, ginekolog, reumatolog - to oni na Was czekają, jako że chcą zadbać o Wasze zdrowie. Znajdzie się u nas miejsce dla każdej osoby. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na wizytę do Vita-med. Oferujemy także przeprowadzenie badań specjalistycznych, takich jak: USG, USG ginekologiczne, cytologię, kolposkopię, badanie tętna płodu, EKG, RR, Holter. Zapewniamy Wam, że dzięki nam znajdziecie się pod opieką prawdziwych specjalistów, którzy z troską się Wami zajmą. Na naszej stronie firmowej vitamed-gliwice. pl możecie zapoznać się z sylwetką naszej przychodni.

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie wad wymowy - to może być proste i fajne »

  W miejscowości Łódź przyjmuje logopeda - specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Co należy podkreślić mimo wielu lat pracy w zawodzie robi to z wielkim zamiłowaniem i pasją. Stawia przede wszystkim na efekt. Istotnym dodania jest fakt, że potrafi sobie zjednać sympatię dzieci, które bardzo chętnie chodzą na lekcje i w nich uczestniczą przez co postępy widoczne są bardzo szybko. O kim mowa? Mowa o logopedzie i pedagogu zarazem - Pani Sandrze Dobrowolskiej i jej firmie Centrum Logopedyczno-Terapeutyczne "Progresja". Na stronie Pani Sandry znaleźć można również wiele wskazówek dla rodziców takich jak: etapy rozwoju mowy dziecięcej, wady wymowy, kiedy do logopedy, co to jest diagnoza logopedyczna, itd. Z Panią Sandrą leczenie wad wymowy na prawdę może sprawić frajdę. Po szczegóły zapraszam na stronę www.

  Data dodania: 11 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Alzheimera | Neurolog | Warszawa »

  Centrum Leczenia Alzheimera w Warszawie jest placówka świadczącą pomoc osobom dotkniętym chorobą Alzheimera, zaburzeniami pamięci i zespołami otępiennymi. Centrum umożliwia udział w terapii zajęciowej prowadzonej przez terapeutów pod nadzorem neurologa. Niezależnie od prowadzonej terapii, w Centrum zapewniony jest dostęp do konsultacji z lekarzem neurologiem. Centrum położone jest przy ul. Ogrodowej 39/41 w Warszawie (Wola). Więcej informacji na www.mcla.pl

  Data dodania: 16 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Na łuszczycę najlepszy - SILKUM »

  Maść SILKUM została wyprodukowana i przebadana w Polsce. Receptura została oparta na naturalnych składnikach, powszechnie znanych i stosowanych w leczeniu łuszczycy oraz zmian skórnych, objawiających się łuską, zaczerwienieniem lub uporczywym swędzeniem. Doskonała do pokonania objawów łuszczycy. Maść SILKUM pozwala na długo zapomnieć o chorobie i cieszyć się długimi okresami remisji.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: