Gabinety lekarskie Podkategoria: Gabinety lekarskie

Sortuj po:

 • Leczenie wad wymowy - to może być proste i fajne »

  W miejscowości Łódź przyjmuje logopeda - specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Co należy podkreślić mimo wielu lat pracy w zawodzie robi to z wielkim zamiłowaniem i pasją. Stawia przede wszystkim na efekt. Istotnym dodania jest fakt, że potrafi sobie zjednać sympatię dzieci, które bardzo chętnie chodzą na lekcje i w nich uczestniczą przez co postępy widoczne są bardzo szybko. O kim mowa? Mowa o logopedzie i pedagogu zarazem - Pani Sandrze Dobrowolskiej i jej firmie Centrum Logopedyczno-Terapeutyczne "Progresja". Na stronie Pani Sandry znaleźć można również wiele wskazówek dla rodziców takich jak: etapy rozwoju mowy dziecięcej, wady wymowy, kiedy do logopedy, co to jest diagnoza logopedyczna, itd. Z Panią Sandrą leczenie wad wymowy na prawdę może sprawić frajdę. Po szczegóły zapraszam na stronę www.

  Data dodania: 11 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda dzieci dwujęzycznych »

  Logopeda dzieci dwujęzycznych - mgr Katarzyna Czyżycka, oferuje zajęcia logopedyczne online specjalnie dla dzieci i młodzieży mieszkających poza granicami Polski. Terapię logopedyczną online dla dzieci dwujęzycznych współprowadzą również wykwalifikowani terapeuci i logopedzi, pracujący w Centrum Logopedycznym Głoska. Terapia logopedyczna online jest szczególnie zalecana dla dzieci wychowujących się w dwujęzyczności lub wielojęzyczności, gdzie z uwagi na przenikanie się wielu kultur, rozwój języka u dzieci polonijnych może być zaburzony. Logopeda online skutecznie pomoże w rozwiązaniu większości kłopotów językowych u dzieci dwujęzycznych. Jeżeli u dzieci dwujęzycznych występują wady wymowy, np. reranie, seplenienie lub jąkanie, zajęcia terapeutyczne u logopedy to właściwa decyzja. Na terapię do logopedy powinny również przyjść dzieci dwujęzyczne u których zdiagnozowano autyzm, zespół Aspergera oraz inne dolegliwości i zaburzenia w układzie nerwowym. Dysleksja, wliczając w to terapię oraz profilaktykę dla dzieci dwujęzycznych, również znajduje się w ofercie logopedy online. Logopeda internetowy prowadzi zajęcia przez komunikator Skype. Zajęcia z logopedą online są bardzo skuteczną formą terapii logopedycznej. Skuteczność terapii z logopedą online jest jednakowa jak zajęcia u logopedy stacjonarnego w jego gabinecie. W trakcie zajęć logopedycznych online, rodzice muszą całkowicie współpracować z logopedą, wykonywać ćwiczenia z dzieckiem w trakcie zajęć oraz po zajęciach jako praca domowa, aby przyspieszyć terapię logopedyczną online i utrwalić efekty pracy logopedy. Skuteczność terapii logopedycznej online dla dzieci dwujęzycznych potwierdzają dziesiątki zadowolonych rodziców z Europy Zachodniej, którzy korzystają z terapii z logopedą online.

  Data dodania: 15 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie żylaków Gdańsk »

  Dolegliwości związane z niewydolnością żylną stają się coraz powszechniejsze i rosną do rangi choroby cywilizacyjnej. Rośnie też liczba osób zainteresowanych leczeniem i usuwaniem żylaków. Wobec tego zjawiska Poradnia Flebologiczna z Gdańska wychodzi naprzeciw oferując diagnozowanie, bezoperacyjne leczenie żylaków oraz zabiegowe usuwanie żylaków. Na miejscu można skorzystać z konsultacji medycznych u specjalisty naczyniowego czy USG Dopplera żył i naczyń tętniczych, gdy chodzi o kończyny dolne lub górne. W przychodni, która jest rekomendowana w programie Usuwanie żylaków Gdańsk, zatrudniony jest doświadczony personel medyczny, wykorzystywana jest najnowsza aparatura, a pacjenci przyjmowani są w przestronnych gabinetach. Od pewnego czasu skuteczne leczenie żylaków dostępne jest bez konieczności dokonywania cięć chirurgicznych, dając doskonałe efekty. Przychodnia Flebologiczna z Gdańska, jak również ta w Lublinie, cieszy się najlepszą reputacją i uznaniem zadowolonych pacjentów co dobitnie świadczy o najwyższym poziomie wykonywanych usług medycznych.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Saw-dental.pl - dentysta Gliwice »

  Dobry dentysta Gliwice wesprze Cię w walce o zdrowe i piękne zęby! Nawet gdy wydaje Ci się, że Twoje zęby są w perfekcyjnym stanie, nie czekaj z wizytą u stomatologa. Dentysta Gliwice przypatrzy się zębom uważnie i, co możliwe, znajdzie zmiany w jamie ustnej, które będą wymagały jego interwencji. ubytki zębowe najłatwiej i najszybciej można zlikwidować we wczesnej fazie ich powstawania. Jeśli Twoje kłopoty z uzębieniem są bardziej skomplikowane, porady udzieli Ci chirurg stomatolog Gliwice. Problemów z zębami nie dasz rady pozbyć się sam! Nie trzeba się jednak martwić- na szczęście chirurg szczękowy Gliwice przy pomocy profesjonalnego oprzyrządowania znajdzie sposób na pozbycie się nawet najbardziej złożonych problemów dentystycznych.

  Data dodania: 23 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Medeste »

  Medycyna estetyczna przede wszystkim pomaga w pozbyciu się mankamentów urody. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii zabiegi są bezpieczne, bezbolesne i nie wymagają niewygodnej hospitalizacji. Istotną cechą jest ich bezinwazyjność. Najmniej inwazyjne są zabiegi kosmetyczne: laserowe usuwanie przebarwień, wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym, usuwanie naczynek, epilacja owłosienia. Ponadto niezwykle istotne jest to, że efekty dostrzegalne są bardzo szybko.
  https://www.medeste.pl/zabieg/wolumetria-twarzy/

  Powiększanie ust
  Chciałabyś powiększyć swoje usta? W naszym centrum posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów powiększania ust kwasem hialuornowym. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa komfort i bezpieczeństwo.

  Zabieg osoczem bogatopłytkowym we Wrocławiu
  Zabieg osoczem bogatopłytkowym daje dobre efekty, polepsza nawodnienie oraz napięcie skóry leczonej okolicy.

  Nieinwazyjny lifting HIFU we Wrocławiu
  Jeżeli opadające policzki i duże chomiki przeszkadzają Ci zabieg HIFU jest dla Ciebie świetną metodą na podniesienie policzków i usunięcie chomików.

  W Centrum medycyny estetycznej Medeste Clinic poznacie Państwo doktorów, który zadbają o Wasz wygląd. Proponujemy zabiegi medycyny estetycznej jak wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, wampirzy lifting, mezoterapię igłową, laserowy resurfacing twarzy, RF, Nieinwazyjny lifting twarzy HIFU.

  Data dodania: 30 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Katowice »

  Oferujemy konsultacje lekarza dermatologa Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka. W gabinecie dermatologicznym Pani Dr, można uzyskać fachową opinię w aspekcie leczenia dermatologicznego licznych chorób dermatologicznych takich jak mięczak zakaźny u dzieci, trądzik, łojotokowe zapalenie skóry, bielactwo, atopowe zapalenie skóry i inne. Dodatkowo można wykonać różne badania i zabiegi w zakresie m. in. kriochirurgii, dermatochirurgii i innych. Gabinet Dermatologiczny Katowice leczy pacjentów w każdym wieku, lecz szczególnie wyspecjalizował się w dermatologii dziecięcej.

  Dermatolog Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka w swojej praktyce dermatologicznej wyjątkową wagę przykładała do leczenia tych przypadłości, które szczególnie często występują u dzieci. Dermatolgia najmłodszych to jej specjalizacja lecz przypadłości dermatologiczne u pełnoletnich, także nie tworzą dla niej problemu.

  Dermatolog Katowice - zaprasza na stronę internetową dermatologdzieciecy. com. pl gdzie można wyszperać wiele wiedzy o chorobach, które dotykają najmłodszych, takich jak mięczak zakaźny u dzieci, bielactwo czy atopowe zapalenie skóry lub do gabinetu zlokalizowanego w Katowicach. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Olsztyn »

  Kto by nie chciał mieć jasnego, perfekcyjnego uśmiechu? Nawet jeśli Twoje zęby nie są już tak idealne jak kiedyś, stomatolog Olsztyn może to zmienić. Wypadek podczas uprawiania sportu lub upadek mogą pozostawić braki w Twoim uśmiechu na każdym etapie Twojego życia. Próchnica oraz zapalenie przyzębia w ciągu wielu lat mogą spowodować utratę dużej ilości zębów. Są to stresujące sytuacje, jednak zasłanianie i maskowanie tych ubytków czy wymienne protezy nie są już konieczne. Utrata nawet pojedynczego zęba nie jest obojętna dla całego układu gryzienia i każdy ubytek wymaga jak najszybszego uzupełnienia. Twój dentysta posiada teraz nowoczesne rozwiązanie, alternatywne dla konwencjonalnych rozwiązań protetycznych. Implanty przejmują funkcję zęba i są jego najbliższym substytutem. W naszym gabinecie pracujemy z wykorzystaniem najlepszych, sprawdzonych klinicznie technologii implantacji.

  Data dodania: 16 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębowe białystok »

  Implantologia to wyjątkowo biokompatybilne wyjście w razie ustraty zębów. Pozwala na odzyskanie zdrowego i naturalnego uśmiechu niezależnie od liczby ubytków. Implanty mogą zostać zastosowane u większości zdrowych, dorosłych pacjentów. Implanty zębowe białystok to prawdziwa rewolucja w stomatologii. Zadbaj o śnieżnobiały uśmiech już dziś wraz z kliniką Medix dr Ewy Duraj. Wszystkie zabiegi można u nas wykonywać pod narkozą. Często w związku ze złymi doświadczeniami nabytymi chociażby w dzieciństwie, pacjenci boją się wracać do gabinetów stomatologicznych. Istnieje obawa przed złym potraktowaniem ze strony lekarza, bólem czy wysokimi kosztami. Jeśli chodzi o ból, to leczenie zębów pod narkozą jest świetnym pomysłem, gdyż sprawia, że pacjent może poczuć się bezpiecznie i nie mieć do czynienia z bólem. Jest to również komfort dla leczącego, gdyż ma więcej możliwości jeśli chodzi o sprawność wykonywania kolejnych działań.

  Data dodania: 16 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie niepłodności u mężczyzn »

  Kwestia nietrzymania moczu dotyczy osób starszych, kobiet po porodach naturalnych a oprócz tego przy schorzeniach. Przy tych ostatnich występuje prócz tego częstomocz. W celu zbadania przyczyny nietrzymania moczu trzeba wykonać badanie urodynamiczne. Samo badanie ma na celu zdiagnozowanie dolegliwości oraz zakwalifikowanie jej do operacji czy też leczenia zachowawczego. Badanie to polega na wprowadzeniu do cewki moczowej oraz odbytu specjalnych cewników. Badanie nie jest bolesne ale może wywołać u pacjenta dyskomfort. Bezpłodność u mężczyzn staje się współcześnie nieco częstym zjawiskiem. Najczęściej o fakcie bycia bezpłodnym mężczyzna dowiaduje się wówczas gdy uda się do lekarza w konkretnym celu. Jeśli bezpłodność nie jest spowodowana wadą budowy układu płciowego mężczyzny, ani ciężką chorobą, nieleczoną, czy też powikłaną, leczenie niepłodności u mężczyzn tak bywa kończy się sukcesem Na naszej stronie internetowej przedstawiamy Państwu zakres naszej działalności. Prowadzimy praktykę prywatną, lecz również dla wygody naszych pacjentów a także w trosce o nich, realizujemy kontrakty z NFZ.

  Data dodania: 26 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne usuwanie znamion Warszawa »

  Jeżeli nie są Państwo w pełni zadowoleni ze swojego ciała oraz chcielibyście oderwać się szpecących blizn i również znamion, to jak najszybciej zapiszcie się na wizytę oraz skorzystajcie z kompleksowej porady chirurgicznej. Oferujemy nie tylko wykorzenianie znamion, ale też usuwanie wrastającego paznokcia, który jest popularnym problemem wielu kobiet. Nasi klienci mogą liczyć poza tym na wysokiej jakości porady proktologiczne, z tej racji jeśli macie problem z hemoroidami bądź ropniami, to nie ma na co oczekiwać a także warto jak najszybciej skorzystać z naszej fachowej pomocy. Warto wspomnieć też i o tym, że realizujemy także wszywki esperalu, które często są jedynym rozwiązaniem dla osób z kłopotami alkoholowymi. Dołączcie do tej pory obecnie do grona naszych ukontentowanych klientów i przekonajcie się sami, że rzetelny chirurg w Warszawie ani trochę musi sporo wymagać pieniędzy.

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Klinika stomatologiczna J.J. Wichlińscy »

  Klinika stomatologiczna J. J. Wichlińscy to duże centrum stomatologiczne w Krakowie i Gorlicach. Posiada wykwalifikowany personel oraz nowoczesny sprzęt medyczny. Klinika J. J. Wichlińscy posiada szeroki zakres specjalizacji, do których należą między innymi: ortodoncja, implantologia, chirurgia szczękowa oraz stomatologia estetyczna.

  Data dodania: 22 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Trzcianka »

  Klinika dentystyczna Twój Stomatolog z Czarnkowa chętnie prezentuje Państwu swoją propozycję medyczną. Nasza klinika trudni się bardzo dużym zakresem działań stomatologicznych. Wchodzą w nie takie kwestie jak na przykład chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe, implanty zębowe, profilaktyka. protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, wybielanie a oprócz tego ściąganie kamienia nazębnego i tak dalej. Nasza placówka to jednak nie tylko wysoki standard samego leczenia, ale i również wyposażenie na najlepszym poziomie, i również zdecydowanie profesjonalna obsługa pacjenta. Każdy dentysta współpracujący z nami to naukowy fachowiec. Pacjenci są zadowoleni do tego stopnia, że przyjeżdżają do nas z całego województwa wielkopolskiego. Ich opinie można w dodatku przeczytać na naszej stronie internetowej, wraz z pozostałymi informacjami o naszej klinice.

  Data dodania: 28 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia stomatologiczna »

  Chirurgia twarzowo-szczękowa jest częścią medycyny, która łączy ze sobą elementy medycyny ogólnej, chirurgii plastycznej i stomatologicznej. Zajmuje się leczeniem chorób jamy ustnej także zębów, tkanek miękkich, szczęki oraz twarzoczaszki.

  Na oddział chirurgii twarzowo-szczękowej trafiają zawiłe przypadki, takie jak uszkodzenia lub odkształcenie jamy ustnej. Dotyczy to również kuracji długotrwałych stanów zapalnych oraz usuwania zębów mądrości, redukcji wad zgryzu, czy wstawiania implantów.

  Chirurg szczękowo-twarzowy, nie zajmuje się tym samym, co lekarz dentysta. Mają podobny zakres pracy, jednak to zupełnie odrębne dziedziny zabiegowe. Dział stomatologiczny trudni się leczeniem wyłącznie w obrębie jamy ustnej. Natomiast chirurgia szczękowa mieści w sobie leczenie w obrębie twarzowej części czaszki, dlatego jest bardziej rozległym pojęciem.

  Lekarz endodonta, jaki wykonuje leczenie kanałowe, wykorzystuje mikroskop, za pomocą którego zabieg jest w pełni precyzyjny. Dzięki wykorzystaniu mikroskopu stomatolog endodonta może starannie ujrzeć zainfekowaną przez bakterie zębową miazgę i określić, jak dużą część zęba powinno się oczyścić.

  W wypadku, kiedy choroba jest rozwinięta, warto zastanowić się nad zastosowaniem leczenia kanałowego. W przeciwnym razie ostatnim sposobem będzie całkowita ekstrakcja zęba. Pustkę po usuniętym zębie trzeba niezwłocznie uzupełnić, aby nie narażać się na powstawanie następnych dolegliwości jamy ustnej. To z kolei oznacza nowe wydatki – przez potrzebę zastosowania protezy lub wstawienia implantu.

  Zapraszamy do gabinetów w Toruniu
  Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo
  ul Heleny Piskorskiej 15
  87-100 Toruń

  Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum
  ul Szosa Chełmińska 16
  87-100 Toruń

  Data dodania: 19 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy urolog Gliwice »

  Nasza przychodnia to rewelacyjne miejsce dla wszystkich pacjentów. Zapraszamy całe Gliwice - wszystkich mieszkańców tego miasta a oprócz tego okolic do skorzystania z usług naszej poradni, gdzie znajdziecie lekarzy podstawowych, jak a oprócz tego z wybranych specjalności. Kardiolog, urolog, ginekolog, reumatolog - to oni na Was czekają, jako że chcą zadbać o Wasze zdrowie. Znajdzie się u nas miejsce dla każdej osoby. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na wizytę do Vita-med. Oferujemy także przeprowadzenie badań specjalistycznych, takich jak: USG, USG ginekologiczne, cytologię, kolposkopię, badanie tętna płodu, EKG, RR, Holter. Zapewniamy Wam, że dzięki nam znajdziecie się pod opieką prawdziwych specjalistów, którzy z troską się Wami zajmą. Na naszej stronie firmowej vitamed-gliwice. pl możecie zapoznać się z sylwetką naszej przychodni.

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Gabinet Dental Ceramic Studio działa od 2006 roku korzystając z wieloletniego doświadczenia zdobytego w kraju i za granicą. Skupiamy się na estetyce oraz funkcjonalności naszych prac protetycznych. Naszym klientom doradzamy zarówno przy wyborze kształtu jak i koloru licówek. Przed konsultacją prosimy wcześniej umówić się telefonicznie. Istnieje możliwośc wykonania dokumentacji fotograficznej. Wykonujemy pobranie pomiaru łukiem twarzowym. Stosujemy najlepsze rozwiązania w stomatologii kosmetycznej – Cercon.
  Zapraszamy gabinety stomatologiczne do współpracy przy wykonywaniu usług protetycznych.

  Data dodania: 10 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Warszawa »

  Czy słyszeliście kiedykolwiek o tym, cóż to jest osocze bogatopłytkowe i w czym znajduje własne przeznaczenie? Zapewne dla większość z Was jest to coś nowego. Jednak jak łatwo się domyśleć osocze bogatopłytkowe to preparat, który wykonywany jest z ludzkiej krwi. Jest to metoda, za pomocą której leczy się takowe choroby jak między innymi łokieć golfisty oraz tym podobne. Niezwykle doskonale sprawdza się także w uśmierzaniu dokuczliwych symptomów zwyrodnieniowych, a także ma pozytywny wpływ na szybsze gojenie się urazów. Istotne jest to, iż wytwarza się je z krwi pacjenta. Jeśli pragnęlibyście otrzymać więcej na tenże temat, a może i skorzystać z tejże metody leczenia motywujemy żeby zgłosić się do ortopedy Michała Bartoszewicza, jaki posiada swój gabinet w Warszawie. Możemy swobodnie napisać, iż jest to doskonały specjalista, do jakiego można się zgłosić z wieloma dolegliwościami. Zajmuje się on głownie leczeniem nieoperacyjnym, lecz także i operacyjnym narządów ruchu. Jeśli czujecie dolegliwości umówcie się na wizytę.

  Data dodania: 11 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki rehabilitacyjne lubuskie »

  Nowoczesna wyszukiwarka rehabilitacji pozwoli Ci w parę minut odkryć najkorzystniejsze propozycje. To prosty a oprócz tego szybki sposób, ażeby odnaleźć sprawdzone ośrodki rehabilitacyjne funkcjonujące w Twojej okolicy. Wystarczy, że wybierzesz typ ośrodka, którego potrzebujesz, a później wskazać preferowaną lokalizację. Do wyboru masz co niemiara obiektów między innymi oddział szpitalny, przychodnia rehabilitacyjna, gabinet fizjoterapii, sanatorium, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny, a także wiele więcej. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej. Za jej pomocą możesz wyznaczyć m. in. zakontraktowane zabiegi, dostępność konkretnych specjalistów, metody terapii, sposoby diagnostyki, techniki fizjoterapii, dostępne rodzaje masaży, zabiegi dodatkowe, i przystępność profesjonalnego sprzętu medycznego. Dzięki temu znajdziesz miejsce, które spełni wszelkie Twoje wymagania.

  Data dodania: 23 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Doppler Świętochłowice »

  W niektórych sytuacjach nie jesteś w stanie dotrzeć do przychodni osobno - ze względu przykładowo na choroby uniemożliwiające poruszanie się czy też bardzo złe humor. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom pacjentów. Nasza przychodnia proponuje komfortowe wizyty lekarza w domu. Nie ma konieczności przemieszczania się, korzystania z komunikacji miejskiej, czekania w przychodni. Lekarz podczas wizyty domowej przeprowadzi takie samo badanie jak w gabinecie, ma szansę wystawienia zwolnienia lekarskiego a oprócz tego recepty. Odwiedzamy w domach zarówno dorosłych, jak i również niepełnoletnich pacjentów. Lekarska wizyta domowa może odbyć się tylko po wcześniejszej konsultacji telefonicznej, o ile doktór uzna, że istnieją medyczne wskazania do odwiedzin pacjenta w domu. W ciągu wizyty zachowujemy pełne standardy bezpieczeństwa.

  Data dodania: 28 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne soczewki ortokeratologiczne »

  Centrum Okulistyczne Adama Rybowskiego to firma prywatna zapewniająca profesjonalną opiekę okulistyczną. Ponieważ jej siedzibą są Kielce, kieruje swoją propozycję do mieszkańców miasta oraz okolic. Realizując kompleksowe usługi, proponuje badania a oprócz tego leczenie schorzeń narządu wzroku, ale lecz również. W ramach Centrum działa szpital jednodniowy, w którym fachowcy wykonują zabiegi okulistyczne a oprócz tego operacje zaćmy. Każdy okulista przyjmuje pacjentów w gabinecie wyposażonym w nowoczesne urządzenia medyczne. Na propozycję poradni składają się konsultacje, badania diagnostyczne a także optometryczne. Rozległy zakres działania obejmuje leczenie zeza, laserową korektę wad wzroku oraz ortokorekcję. Znajdujący się w centrum okulistycznym salon optyczny zapewnia fachową pomoc wyborze opraw okularowych. Proponuje także soczewki kontaktowe a także przybory.

  Data dodania: 29 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Badanie nasienia Katowice »

  Jeśli zmagacie się z niepłodnością, to pożądane byłoby skorzystać z porad wykwalifikowanego lekarza. Bezpłodność to bardzo trudny temat, który jest poruszany coraz częściej. Leczenie niepłodności dotyka zarówno mężczyzn, jak a oprócz tego kobiety. W klinice Plast-Med pracują wyłącznie doświadczeni lekarze, którzy pomagają osobom w walce z tą chorobą. Klinika działa już od 2007 roku. Klinika znajduje się w Katowicach. Aby począć medycyna z niepłodności, to lekarze z kliniki zlecają procedura, które umożliwią dalsze sztuka lekarska pacjentów. Badanie nasienia to podstawowe śledztwo, które wykonuje się w diagnostyce męskiej niepłodności. Jeśli zaś chodzi o żeńskie badania, to z reguły są najpierw wykonywane wszystkie badanie hormonalne, które pozwolą wykluczyć bądź potwierdzić, od czego dalej lekarze powinni zacząć leczenie. Skutkiem tego wskazane jest zacząć badania w tym kierunku wcześniej, by móc wprowadzić odpowiednie leczenie.

  Data dodania: 27 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dziecięca Śląsk »

  Jako przychodnia Vita-Med w Świętochłowicach działamy na rynku od 2007 roku. Oferujemy Państwu konsultacje przez doświadczonych lekarzy z wieloletnim stażem. Za sprawą tego jesteśmy w stanie zagwarantować szczegółową diagnostykę i również kompleksowe leczenie w jednym miejscu. Z myślą o najstarszych pacjentach i tych chorych, którzy nie mogą osobiście przyjść na wizytę lekarską, wprowadziliśmy wizyty on-line. W trosce o naszych pacjentach wprowadziliśmy recepty przez Internet. Rozległy wachlarz naszych usług obejmuje m. in. usg jamy brzusznej, usg płuc, usg tarczycy, czy badanie piersi. Można również wykonać badanie Ekg czy badanie Doppler-Duplex. Przychodnia Vita-Med prowadzi rehabilitację dziecięcą w ramach NFZ a także prywatnie. Nasi lekarze spełniają najwyższe standardy wykonywanych badań specjalistycznych. Namawiamy miło do zapisywania się do naszej przychodni.

  Data dodania: 26 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Przeszczep włosów FUE »

  Klinika Hair-Med z Mielca zaprasza osoby mające problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Oferujemy konsultacje lekarza trychologa, przeszczepy włosów metodą FUE, zabieg mezoterapii skóry głowy, leczenie wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym, kroplówki witaminowe i leczenie laserem.
  Lekarz przeprowadzający przeszczep włosów posiada bogate doświadczenie i certyfikat ISHRS potwierdzający kwalifikacje.
  W Hair-Med zawsze najnowsze techniki przeszczepu włosów. Konsultacje poprzedzające przeszczep włosów organizujemy w Kraków, Rzeszów, Mielec.

  Data dodania: 27 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Alzheimera | Neurolog | Warszawa »

  Centrum Leczenia Alzheimera w Warszawie jest placówka świadczącą pomoc osobom dotkniętym chorobą Alzheimera, zaburzeniami pamięci i zespołami otępiennymi. Centrum umożliwia udział w terapii zajęciowej prowadzonej przez terapeutów pod nadzorem neurologa. Niezależnie od prowadzonej terapii, w Centrum zapewniony jest dostęp do konsultacji z lekarzem neurologiem. Centrum położone jest przy ul. Ogrodowej 39/41 w Warszawie (Wola). Więcej informacji na www.mcla.pl

  Data dodania: 16 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szybkarecepta.eu »

  Platforma internetowa Szybkarecepta. eu pozwala na szybkie skorzystanie z porad telemedycznych. Za jej pośrednictwem pacjenci mogą otrzymać pomoc lekarską w różnych sytuacjach, również w przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia lub konieczności wykupienia leku. W internetowej poradni skontaktować można się z różnymi specjalistami online, np. ginekologiem, psychiatrą, kardiologiem, pediatrą czy endokrynologiem. Podczas e-konsultacji lekarz jest w stanie ocenić wiele problemów zdrowotnych, a następnie wystawić na ich podstawie e-zwolnienie czy e-receptę.

  Data dodania: 01 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Endokrynolog Pruszków »

  W naszej przychodni pracują doświadczeni z wieloletnim doświadczeniem. Dobro pacjentki zawsze jest dla nas najważniejsze i również znakomicie zdajemy sobie sprawę z tego, że hormony bardzo wpływają na zdrowie i zachowanie pacjentki. Prowadzona przez nas prywatna przychodnia ginekologiczna a oprócz tego endokrynologiczna, to miejsce, w którym każda kobieta znajdzie kompleksową usługę dla siebie. U nas dostępny jest nie tylko doświadczony endokrynolog, ale także ginekolog, onkolog a także wielu innych fachowców. Namawiamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej a także zapoznania się ze szczegółami oferty. Wybierz odpowiedniego lekarza dla siebie i również umów się na wizytę. Nie czekaj na moment, w którym Twój stan się pogorszy, Pozwól nam zadbać o to, żebyś zawsze cieszyła się dobrym zdrowiem. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 03 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Moja Recepta »

  MojaRecepta. com. pl jest internetową poradnią medyczną, za pośrednictwem której pacjent może zamówić e-konsultację. Porad na drodze zdalnej udzielają różni lekarze, w tym specjaliści od pediatrii, ginekologii czy interny. Pacjent musi jedynie wypełnić odpowiedni formularz, aby uzyskać profesjonalną opinię medyczną oraz różne zalecenia. W ramach wywiadu telemdycznego, istnieje też możliwość uzyskania e-recepty na potrzebne leki lub jej przedłużenia, e-skierowania na dodatkowe testy czy e-zwolnienia z pracy.

  Data dodania: 16 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • INNmed Terapie Naturalne i Biorezonans Poznań »

  Dbając o własne zdrowie coraz chętniej przychylnym okiem spoglądamy na medycynę naturalną. W okolicach Poznania specjalizuje się w niej niniejszy gabinet. Jest to znakomita placówka, gdzie można otrzymać wielkie wsparcie i niezwykle profesjonalną pomoc. Biorezonans oraz liczne zabiegi naturalne i terapie znajdujące się w ofercie gabinetu, to propozycja, z której można i warto skorzystać. Jeśli chodzi o zabiegi, to mnóstwo cennych informacji na ich temat znajdziemy na portalu internetowym gabinetu. Wachlarz zabiegów otwiera wspomniany już biorezonans, ale pozostałych jest dużo więcej. Są to na przykład: elektrostymulacja mięśni, moksoterapia, masaż limfatyczny, ozonoterapia, pijawka lekarska – hirudoterapia, bańki chińskie czy mało znana terapia Rife’a. Na wizyty w tym gabinecie koło miasta Poznań należy się zapisywać. Można to zrobić telefonicznie lub mailowo. Wszystkie dane znajdują się na stronie gabinetu.

  Data dodania: 05 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szybka E-recepta »

  Serwis www Szybkaerecepta. pl działa jako telemedyczna platforma internetowa, za pośrednictwem której pacjenci mogą umawiać się na zdalne konsultacje lekarskie. Obsługa medyczna w takiej formie odbywa się online, przez co nie wymaga wizyty stacjonarnej. Podczas e-konsultacji zadaniem specjalisty jest rozpoznanie niepokojących objawów, analiza dostarczonych wyników badań czy nadzorowanie przebiegu leczenia. Lekarz online może również przepisać pacjentowi wymagane leki na e-recepcie, a także wystawić zwolnienie z pracy przez internet lub inne niezbędne zaświadczenia.

  Data dodania: 25 07 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: