Psycholog Podkategoria: Psycholog

Sortuj po:

 • Logopeda dzieci dwujęzycznych »

  Logopeda dzieci dwujęzycznych - mgr Katarzyna Czyżycka, oferuje zajęcia logopedyczne online specjalnie dla dzieci i młodzieży mieszkających poza granicami Polski. Terapię logopedyczną online dla dzieci dwujęzycznych współprowadzą również wykwalifikowani terapeuci i logopedzi, pracujący w Centrum Logopedycznym Głoska. Terapia logopedyczna online jest szczególnie zalecana dla dzieci wychowujących się w dwujęzyczności lub wielojęzyczności, gdzie z uwagi na przenikanie się wielu kultur, rozwój języka u dzieci polonijnych może być zaburzony. Logopeda online skutecznie pomoże w rozwiązaniu większości kłopotów językowych u dzieci dwujęzycznych. Jeżeli u dzieci dwujęzycznych występują wady wymowy, np. reranie, seplenienie lub jąkanie, zajęcia terapeutyczne u logopedy to właściwa decyzja. Na terapię do logopedy powinny również przyjść dzieci dwujęzyczne u których zdiagnozowano autyzm, zespół Aspergera oraz inne dolegliwości i zaburzenia w układzie nerwowym. Dysleksja, wliczając w to terapię oraz profilaktykę dla dzieci dwujęzycznych, również znajduje się w ofercie logopedy online. Logopeda internetowy prowadzi zajęcia przez komunikator Skype. Zajęcia z logopedą online są bardzo skuteczną formą terapii logopedycznej. Skuteczność terapii z logopedą online jest jednakowa jak zajęcia u logopedy stacjonarnego w jego gabinecie. W trakcie zajęć logopedycznych online, rodzice muszą całkowicie współpracować z logopedą, wykonywać ćwiczenia z dzieckiem w trakcie zajęć oraz po zajęciach jako praca domowa, aby przyspieszyć terapię logopedyczną online i utrwalić efekty pracy logopedy. Skuteczność terapii logopedycznej online dla dzieci dwujęzycznych potwierdzają dziesiątki zadowolonych rodziców z Europy Zachodniej, którzy korzystają z terapii z logopedą online.

  Data dodania: 15 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Kiedy zgłosić się do psychoterapeuty? Na pewno nie warto zwlekać do ostatniej chwili, czyli do granic swojej wytrzymałości psychicznej ponieważ można się doprowadzić do stanu, w którym konieczna jest hospitalizacja psychiatryczna (chodzi przede wszystkim o objawy depresyjne, lękowe, nerwicowe, myśli samobójcze lub akty autoagresji - samookaleczenia). W Częstochowie polecanym miejscem jest centrum psychoterapii Mandala, które oferuje swoją pomoc każdej osobie powyżej 14 roku, parom i małżeństwom oraz rodzicom z trudnościami wychowawczymi.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Terapia dda Gliwice »

  Mariola Rudel to zasłużony magister psychologii, prowadzący od wielu już z wielkim powodzeniem własny gabinet psychoterapii. W gabinecie nasza specjalistka trudni się szczególnie takimi problemami, jak: - uzależnienie od alkoholu - leczone jest w rozległym zakresie, rezultatem długofalowej terapii jest zmniejszenie poziomu używania substancji, poprawa zdrowia i również funkcjonowania psychospołecznego; - sztuka lekarska nerwic zarówno w psychoterapii indywidualnej, jak i również grupowej - leczenie depresji w z uwzględnieniem poprawy samopoczucia chorej osoby, zmiany sposobu myślenia, usunięcia wszystkich objawów somatycznych. Nasz gabinet psychoterapii jest godny polecania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, by każdemu pomóc zwalczyć problem, z jakim do nas trafił.

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Harmonia - Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna »

  Poradnia Harmonia
  Naszą misją jest niesienie profesjonalnej pomocy psychologicznej i seksuologicznej.

  Jesteśmy poradnią psychologiczną i zapewniamy profesjonalne wsparcie dla naszych pacjentów. Pamiętaj że w sytuacji poczucia bezsilności może pomóc Ci dobry psycholog.

  Warszawa jest miejscem naszej działalności, a swą siedzibę mamy u zbiegu Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. Jeśli czujesz, że przyda Ci się taka pomoc – skontaktuj się z nami, a zespół profesjonalistów z pewnością okaże wsparcie.

  W swojej pracy stosujemy najnowsze metody psychoterapii poparte wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy komfort i dyskrecję.

  Zapraszamy
  www.poradnia-harmonia.pl

  Data dodania: 26 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Terapia w depresji Wrocław »

  Czy czujesz, że ostatnimi czasy nie radzisz sobie w swoim życiu. Chcesz coś odmienić, lecz nieustannie obniżone samopoczucie nie pozwala Ci zmotywować się do działania, podjąć jakiegoś kroku oraz zrobić chociażby najprostszej czynności czy zdecydować się na jakąś zmianę. Masz w tej chwili tego dość, bo zdołowanie pochłania całe Twoje życie i odbiera Ci twoją naturalną radość i również szczęście. Pamiętaj jednakże, że zawsze możesz rozpocząć pracę nad sobą a oprócz tego swoją psychiką a oprócz tego osobowością. Twoim przewodnikiem na tej drodze może być magister Jarosław Filipek, który uzyskał tytuł psychoterapeuty a oprócz tego analityka medycznego. Dzięki niemu leczenie stresu staje się całkiem przyjemną oraz emocjonującą praktyką. Pozwala Ci na nowo odkryć najważniejsze wartości a oprócz tego wyuczyć się cieszyć z tego, co już posiadasz. Twoje życie ulegnie totalnej odmianie.

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna online WeTalk »

  We Talk to to interaktywna platforma, która sprawia, że terapia jest dostępna dla wszystkich. Oferujemy pomoc i konsultacje z doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin psychologii. Możesz korzystać z wiadomości tekstowych, audio lub wideo, aby otrzymać niezbędne wsparcie w wygodny i komfortowy sposób. Nasza platforma działa na dowolnym urządzeniu i w dogodnym dla Ciebie miejscu. Gwarantujemy anonimowość i dostosowanie terapii do Twoich potrzeb. Możesz wybrać psychologa, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. WeTalk to świetny sposób na uzyskanie poufnej i wygodnej pomocy.

  Data dodania: 29 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Ludzkie życie jest bardzo zróżnicowane. Nie brak w nim ani miejsca na radość, ani na smutek. Acz oczywistością jest, że nie wszystko zależy od jednostki. Albowiem są sytuacje które nas dotyczą, zaś decyzja w naszej sprawie jest poza nami i musimy się dostosować. Atoli, czy dana sytuacja wynika głównie z naszej inicjatywy, czy nie toż niejednokrotnie dzieje się w tenże sposób, iż nie jesteśmy w stanie wytrzymać owego co nas spotkało. Podówczas najlepiej jest zwrócić się do profesjonalistów. Gdyż Psychoterapia Warszawa może nas wyciągnąć z największego ''dołka''. Polecamy udać się do Centrum Terapii i Kreatywności. Jest toż miejsce przyjazne oraz bezpieczne, gdzie znajdą Państwo zrozumienie, a także specjalistyczną pomoc. Tutaj tworzy się tak potrzebną przestrzeń, jaka pozwoli Państwu na nowo spojrzeć na otaczającą rzeczywistość. Specjalizacją tej placówki są psychologia kryzysu i psychologia stresu, zaś w psychoterapii kierunkiem działania jest rozwój osobowości oparty na analizie powiązanej ze snami oraz kreatywne powiązanie psychologii z kulturą szeroko pojmowaną.

  Data dodania: 06 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Choroby z podłożem psychologicznym »

  Człowiek jest złożonością duszy oraz ciała. Oznacza owo, iż dla niego ważne są wszelkie aspekty materialne oraz niematerialne. Z gwarancją podstawowymi potrzebami są: jedzenie, picie, czy dach nad głową, zaś duchowe to miłość, religia, nadzieja, honor plus wiele kolejnych wartości których nie widać na pierwszy rzut oka i można je tylko uwidaczniać poprzez czyny lub słowa. Wszelako nierzadko toż co fizyczne i psychiczne jest ze sobą nierozerwalnie powiązane. Otóż są to: Choroby psychomatyczne, gdzie wszelkie czynniki emocjonalne przyczyniają się do powstania chorób ciała. Do takich zaliczamy między innymi: otyłość, jaka jest w wyniku problemów związanych z miłością, bezpieczeństwem oraz akceptacją, kolejna choroba to: nowotwór, jaki nierzadko zjawia się przez tłumienie negatywnych emocji, stres, czy obwinianie siebie, można jeszcze wymienić choroby wieńcowe jakie spowodowane są przez agresję, niecierpliwość, nadpobudliwość, czy wielką chęć dominacji. To jedynie niektóre przykłady, tudzież tegoż typu chorób jest więcej. Na pewno trzeba dobrać do nich właściwe leczenie nie jedynie związane ze schorzeniami ciała, ale również trzeba dobrać odpowiednią terapię psychologiczną.

  Data dodania: 21 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia dla młodzieży Zamość »

  Nasz gabinet psychoterapeutyczny posiada wieloletnie doświadczenie w kwestii niesienie pomocy a także terapii dla każdego kto szuka pomocy, bo nie radzi sobie z problemami życia codziennego. Jeśli każdy dzienna pora jest dla ciebie udręką, czujesz że nie masz po co przebudzać się, niedostatek ci energii, czujesz amok, czujesz niemoc, nikt nie chce ciebie wysłuchać to nasz pokój przyjęć jest w stanie tobie pomóc. Jesteśmy tutaj by ciebie wysłuchać, porozmawiać i razem wspólnie obrobić jak najlepsze możliwe rozwiązania oraz odruchy które pomogą tobie a oprócz tego twoim bliskim wycofać się na intuicyjną. Znalezienie lepszej luby a oprócz tego odrobiny słońca nigdy jest możliwe, ale wymaga to ciężkiej pracy nie tylko ze strony osoby która szuka pomocy lecz i również jej bliskich, z którymi ma na co dzień połączenie. Na oferowane przez nas usługi terapeutyczne przypadają w szczególności kuracja dla dzieci, terapia dla młodzieży, kuracja dla dorosłych i par oraz małżeństw. W ofercie są zarówno kuracja grupowa jak i rehabilitacja personalna, również każdy wyszuka coś dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie oferowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub email

  Data dodania: 17 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Ados 2 test »

  Zajmujemy się diagnozą autyzmu u dzieci. Oferowana przez nas Diagnoza autyzmu to szereg badań, które mają wskazać, jakie potrzeby ma Wasze dziecko. Korzystamy z metod, które są znane i polecane przez najlepszych specjalistów. Pracują w naszym centrum osoby, które posiadają wiedzę i doświadczenie. Z nami zadbacie już dzisiaj o swoje dzieci. Zachęcamy do umawiania się na pierwszą kontrolną wizytę. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 12 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psycholog

Psycholog - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: