Psychoterapeuta Podkategoria: Psychoterapeuta

Sortuj po:

 • Logopeda dzieci dwujęzycznych »

  Logopeda dzieci dwujęzycznych - mgr Katarzyna Czyżycka, oferuje zajęcia logopedyczne online specjalnie dla dzieci i młodzieży mieszkających poza granicami Polski. Terapię logopedyczną online dla dzieci dwujęzycznych współprowadzą również wykwalifikowani terapeuci i logopedzi, pracujący w Centrum Logopedycznym Głoska. Terapia logopedyczna online jest szczególnie zalecana dla dzieci wychowujących się w dwujęzyczności lub wielojęzyczności, gdzie z uwagi na przenikanie się wielu kultur, rozwój języka u dzieci polonijnych może być zaburzony. Logopeda online skutecznie pomoże w rozwiązaniu większości kłopotów językowych u dzieci dwujęzycznych. Jeżeli u dzieci dwujęzycznych występują wady wymowy, np. reranie, seplenienie lub jąkanie, zajęcia terapeutyczne u logopedy to właściwa decyzja. Na terapię do logopedy powinny również przyjść dzieci dwujęzyczne u których zdiagnozowano autyzm, zespół Aspergera oraz inne dolegliwości i zaburzenia w układzie nerwowym. Dysleksja, wliczając w to terapię oraz profilaktykę dla dzieci dwujęzycznych, również znajduje się w ofercie logopedy online. Logopeda internetowy prowadzi zajęcia przez komunikator Skype. Zajęcia z logopedą online są bardzo skuteczną formą terapii logopedycznej. Skuteczność terapii z logopedą online jest jednakowa jak zajęcia u logopedy stacjonarnego w jego gabinecie. W trakcie zajęć logopedycznych online, rodzice muszą całkowicie współpracować z logopedą, wykonywać ćwiczenia z dzieckiem w trakcie zajęć oraz po zajęciach jako praca domowa, aby przyspieszyć terapię logopedyczną online i utrwalić efekty pracy logopedy. Skuteczność terapii logopedycznej online dla dzieci dwujęzycznych potwierdzają dziesiątki zadowolonych rodziców z Europy Zachodniej, którzy korzystają z terapii z logopedą online.

  Data dodania: 15 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Kiedy zgłosić się do psychoterapeuty? Na pewno nie warto zwlekać do ostatniej chwili, czyli do granic swojej wytrzymałości psychicznej ponieważ można się doprowadzić do stanu, w którym konieczna jest hospitalizacja psychiatryczna (chodzi przede wszystkim o objawy depresyjne, lękowe, nerwicowe, myśli samobójcze lub akty autoagresji - samookaleczenia). W Częstochowie polecanym miejscem jest centrum psychoterapii Mandala, które oferuje swoją pomoc każdej osobie powyżej 14 roku, parom i małżeństwom oraz rodzicom z trudnościami wychowawczymi.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Jak działa psychoterapia? »

  Dosłownie każdego dzionka towarzyszą nam różne emocje. Najważniejsze są dla nas owe, jakie powodują, że ogarnia nas szczęście oraz jesteśmy szczególnie radośni. Aczkolwiek na pewno nie raz w życiu wymagaliśmy zmierzyć się również i ze smutkiem. Może mieć on rozmaite podłoże. Niezwykle często jest to jakaś wiadomość, strata bliskiej nam osoby i tymże pokrewne. Pierwsi z takowymi emocjami umieją poradzić sobie zupełnie dobrze, a innym sprawia to dużą trudność. Bywa też tak, iż zapadamy się w nastrój zniechęcenia oraz nie możemy się z tego podnieść. Wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie Psychoterapia, która właściwie pokierowana przez specjalistę uwolni nas z tego co nas wyczerpuje. W niektórych przypadkach myślimy: jak działa psychoterapia? Wszystkie zainteresowane, wyłącznie które są zainteresowane daną tematyką zachęcamy do wpadnięcia na naszą stronę. Postaraliśmy się tam wszystko wyraźnie wyjaśnić. Dowiecie się tam na przykład tegoż na które nurty można ją rozdzielić, ale także na którą terapie wybrać się, kiedy zjawi się u nas takowy problem. Właśnie dzięki tym wiadomością dosłownie wszystko stanie się dla Was prostsze.

  Data dodania: 06 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog przez internet - inrelatiorodzina.pl »

  Czy czujesz, że w Twojej rodzinie sytuacja nie wygląda tak jak powinna? Być może czujesz, że niezupełnie wiesz dokąd zmierza sposób w jaki kształcisz dzieci lub czujesz, że wzburzasz się zbyt często. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może warto pomyśleć czym jest psychoterapia dla rodziców. Dzięki niej dostrzeżesz, jakie są mocne strony w sposobie wychowania, ale także przyjrzymy się co można byłoby zrobić lepiej, tak by w waszej rodzinie zapanowała harmonia i wspólny cel.
  Psycholog przez telefon, to kolejna możliwość, z której można skorzystać. Jeżeli jesteś w kropce, nie wiesz co masz zrobić w tym momencie, a emocje w tobie są tak głębokie, że nie możesz przejąć nad nimi kontroli - warto skorzystać z tej możliwości.
  Jeżeli dostrzegasz jako rodzic, że w Waszym dziecku coś się zmieniło, powoduje problemy wychowawcze, których nie było wcześniej lub jest ciągle przygnębione - psychoterapeuta dla dzieci będzie dobrym rozwiązaniem.

  Data dodania: 05 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia dla młodzieży Zamość »

  Nasz gabinet psychoterapeutyczny posiada wieloletnie doświadczenie w kwestii niesienie pomocy a także terapii dla każdego kto szuka pomocy, bo nie radzi sobie z problemami życia codziennego. Jeśli każdy dzienna pora jest dla ciebie udręką, czujesz że nie masz po co przebudzać się, niedostatek ci energii, czujesz amok, czujesz niemoc, nikt nie chce ciebie wysłuchać to nasz pokój przyjęć jest w stanie tobie pomóc. Jesteśmy tutaj by ciebie wysłuchać, porozmawiać i razem wspólnie obrobić jak najlepsze możliwe rozwiązania oraz odruchy które pomogą tobie a oprócz tego twoim bliskim wycofać się na intuicyjną. Znalezienie lepszej luby a oprócz tego odrobiny słońca nigdy jest możliwe, ale wymaga to ciężkiej pracy nie tylko ze strony osoby która szuka pomocy lecz i również jej bliskich, z którymi ma na co dzień połączenie. Na oferowane przez nas usługi terapeutyczne przypadają w szczególności kuracja dla dzieci, terapia dla młodzieży, kuracja dla dorosłych i par oraz małżeństw. W ofercie są zarówno kuracja grupowa jak i rehabilitacja personalna, również każdy wyszuka coś dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie oferowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub email

  Data dodania: 17 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Cplwowska.pl »

  Ludzie niestety posiadają skłonność do lekceważenia własnych kłopotów. Nic z takiego odpowiedniego nie wychodzi. Bowiem za wszelki czas tylko pogorszy się sytuację. Jeśli samemu nie potrafimy sobie poradzić to warto poszukiwać pomocy u innych. Dobrze jest się zwierzyć najbliższym. Acz nie zawsze mogą oni nam pomóc przynajmniej niezmiernie chcą. Wtenczas udanie się do ekspertów jest najdoskonalszym rozwiązaniem. Rekomendujemy Państwu wejść na stronę internetową: cplwowska.pl, gdzie znajduje się oferta profesjonalnej poradni psychologicznej. Tam już przy kompletowaniu zespołu za główne kryterium przyjęto szczerą ochotę niesienia pomocy. Eksperci posiadają wielkie doświadczenie połączone spośród pracą psychologiczną oraz psychoterapeutyczną. Ta odmienność i różnorodność umożliwia na dobieranie odpowiedniego terapeuty do pacjenta.

  Data dodania: 16 06 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapeuta

Psychoterapeuta - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: