Nauczanie Podkategoria: Nauczanie

Sortuj po:

 • Wyścigi gokartów dla dzieci »

  Jesteśmy wyjątkową fundacją, która zajmuje się wspieraniem pasjonatów sportowych w zakresie rozwoju ich wyścigowych umiejętności. Dzięki naszemu wsparciu może okazać się, że znajdziesz się wśród osób korzystających z organizowanych przez nas zajęć.

  Dysponujemy świetną ekipę specjalistów, którzy wiedzą jak przekazać wiedzę związaną z gokartami. Zapewniamy także współpracę dla sponsorów. W zakresie organizowanych przez naszą fundację zajęć wchodzą między innymi kolonie z kartingiem dla dzieci, treningi dla najzdolniejszych czy półkolonie na PGE narodowym. Podczas tworzonych imprez zapewniamy dzieciom wysokiej jakości gokarty zawodowe, utrzymane w znakomitym stanie technicznym. Zapraszamy pasjonatów wyścigów jak i sponsorów.

  Data dodania: 06 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Nowy Sącz »

  Nasz zespół szkół katolickich skupia w sobie dwa typy placówek. Pierwszą z nich jest szkoła katolicka o profilu ogólnokształcącym. Pozwala to na lepsze przygotowanie do egzaminu maturalnego, gdyż skupia uwagę szczególnie na przedmiotach maturalnych, a nie zajęciach z innych przedmiotów. Drugą dostępną opcją są szkoły artystyczne. Należy do niej w szczególności szkoła muzyczna. Pozwala ona na rozwój umiejętności a także talentów muzycznych uczniów oczywiście przy równoległej nauce przedmiotów podstawowych. Za sprawą tego uczniowie mogą zarówno się rozwijać intelektualnie, jak a oprócz tego być na bieżąco z programem nauczania podstawowego. Nasze gimnazjum, jak i również szkoła licealna posiadają doświadczoną kadrę nauczycielską. Każdy instruktor indywidualnie podchodzi do grupy swoich uczniów. Miło zachęcamy do zapoznania się z pełną propozycją szkoły na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 11 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła przyjazna edukacji domowej »

  Nauka jest obowiązkowa dla każdego z nas. Stąd też jak dziecko osiąga właściwy wiek idzie najpierw do zerówki, ale następnie do szkoły podstawowej. Nauczanie rozpoczyna się naturalnie od samiutkich podstaw, zatem od zapoznawania literek, cyferek oraz tymże pokrewnych. W szkołach dzieciaczki nawiązują też kolejne znajomości z rówieśnikami. Aczkolwiek nie za każdym razem jest takowa możliwość by nasze pociechy mogły uczęszczać do szkoły. Spowodowane może być toż dajmy na to stanem zdrowie dziecka. Wtedy możliwa jest edukacja domowa, którą wspiera nasza placówka. Mamy uprawnienia szkoły publicznej. Wspomagamy rodzicom dzieci, jakie uczą się w domu poprzez stałą współpracę. Wszystkie osoby zainteresowane, albo także pragnące się dowiedzieć więcej na temat edukacji w domu zachęcamy na naszą stronkę.

  Data dodania: 03 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Na łuszczycę najlepszy - SILKUM »

  Maść SILKUM została wyprodukowana i przebadana w Polsce. Receptura została oparta na naturalnych składnikach, powszechnie znanych i stosowanych w leczeniu łuszczycy oraz zmian skórnych, objawiających się łuską, zaczerwienieniem lub uporczywym swędzeniem. Doskonała do pokonania objawów łuszczycy. Maść SILKUM pozwala na długo zapomnieć o chorobie i cieszyć się długimi okresami remisji.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauczanie

Nauczanie - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: