Nauczanie Podkategoria: Nauczanie

Sortuj po:

 • Liceum Nowy Sącz »

  Nasz zespół szkół katolickich skupia w sobie dwa typy placówek. Pierwszą z nich jest szkoła katolicka o profilu ogólnokształcącym. Pozwala to na lepsze przygotowanie do egzaminu maturalnego, gdyż skupia uwagę szczególnie na przedmiotach maturalnych, a nie zajęciach z innych przedmiotów. Drugą dostępną opcją są szkoły artystyczne. Należy do niej w szczególności szkoła muzyczna. Pozwala ona na rozwój umiejętności a także talentów muzycznych uczniów oczywiście przy równoległej nauce przedmiotów podstawowych. Za sprawą tego uczniowie mogą zarówno się rozwijać intelektualnie, jak a oprócz tego być na bieżąco z programem nauczania podstawowego. Nasze gimnazjum, jak i również szkoła licealna posiadają doświadczoną kadrę nauczycielską. Każdy instruktor indywidualnie podchodzi do grupy swoich uczniów. Miło zachęcamy do zapoznania się z pełną propozycją szkoły na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 11 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła przyjazna edukacji domowej »

  Nauka jest obowiązkowa dla każdego z nas. Stąd też jak dziecko osiąga właściwy wiek idzie najpierw do zerówki, ale następnie do szkoły podstawowej. Nauczanie rozpoczyna się naturalnie od samiutkich podstaw, zatem od zapoznawania literek, cyferek oraz tymże pokrewnych. W szkołach dzieciaczki nawiązują też kolejne znajomości z rówieśnikami. Aczkolwiek nie za każdym razem jest takowa możliwość by nasze pociechy mogły uczęszczać do szkoły. Spowodowane może być toż dajmy na to stanem zdrowie dziecka. Wtedy możliwa jest edukacja domowa, którą wspiera nasza placówka. Mamy uprawnienia szkoły publicznej. Wspomagamy rodzicom dzieci, jakie uczą się w domu poprzez stałą współpracę. Wszystkie osoby zainteresowane, albo także pragnące się dowiedzieć więcej na temat edukacji w domu zachęcamy na naszą stronkę.

  Data dodania: 03 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany PDF »

  Za każdym razem, kiedy na uczniów czeka jakiś sprawdzian próbują znaleźć go w internecie. Nie jest to głupi pomysł, ponieważ coraz więcej powstaje stron, na których są do ściągnięcia sprawdziany pdf. Są również strony, które oferują pomoc w odrabianiu lekcji czy udzielaniu korepetycji przed nadchodzącym Klasa 5 sprawdziany. Takie usługi cieszą się sporym zainteresowaniem. Sprawdziany są coraz trudniejsze, a chęci do nauki dzieci przez ostatnie lata drastycznie zmalały. Może jest to spowodowane erą komputerów, albo po prostu testy same w sobie stały się nieco więcej wymagające. Nauczyciele również mogą odgrywać tu istotną rolę.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauczanie

Nauczanie - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: