Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

Sortuj po:

 • Ceramic.com.pl - Gwarantowana Ogniotrwałość »

  Firma Ceramic produkuje ogniotrwałe materiały budowlane. Pod adresem ceramic. com. pl dostępny jest beton ogniotrwały, zaprawa ogniotrwała oraz cegły ogniotrwałe. Szeroka oferta obejmuje również elementy mocujące, utwardzacze oraz kleje przystosowane do pracy w wysokich temperaturach. Zyskujące ostatnimi czasy popularność, Ceramiczne Produkty Włókniste są, przede wszystkim, bardzo łatwe w montażu oraz zapewniają szybki rozruch, dzięki czemu oszczędzamy wiele czasu. Ceramin jest oficjalnym Dystrybutorem VESUVIUS SKAWINA. Każdy kto ceni sobie wysoką jakość, powinien skorzystać z usług naszej firmy.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tynki maszynowe - Kraków Litbud »

  Litbud to firma zajmująca się remontami i prowadzeniem budów, która jest firmą z tradycjami cieszącą się świetnymi opiniami.
  Nasi klienci mają gwarancję fachowego wykonania zleconych nam prac. Jeśli skorzystasz z naszych usług, na pewno będziesz w 100% zadowolonym klientem.
  Naszą ofertę odnajdziesz pod adresem litbud. pl. Wykonujemy wylewki maszynowe, tynki maszynowe, a także elewacje. Wykonamy dla ciebie każdą pracę remontowo-budowlaną.
  Jako jedni z niewielu posiadamy pogotowie budowlane, które jest czynne 24h na dobę. Poradzimy sobie z każdą awarią, która nawiedziła twój dom, bądź inną należącą do ciebie nieruchomość. Sprawdź nas a na pewno nie pożałujesz!

  Data dodania: 27 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mini koparka bielsko »

  Zmiana miejsca zamieszkania wiąże się z wieloma sprawami. Tutaj nie zmieniamy jedynie adresu, ale całe życie nabiera już innego wymiaru. Tak naprawdę nic już nie będzie takie samo. Jednak zanim się przeprowadzimy to trzeba zadbać o załatwienie adekwatnego lokum. Toteż wielu ludzi decyduje się na budowę własnego domu. Wobec owego usługi koparką bielsko są potrzebne. To dzięki temu urządzeniu można wyburzyć poprzednie budynki, zaś ponadto zrobić wykop pod fundamenty, bądź ogrodzenia. Tego typu usługi oferuje firma King Kop. Znajduje się ona w mieście Bielsko-Biała. Skontaktować się można telefonicznie: 533 851 266 lub mailowo: budowabielsko@interia.pl, azaliż biuro@king-kop.pl. Jest również możliwość kontaktu przez formularz kontaktowy, w którym wystarczy wprowadzić: imię i nazwisko, adres e-mail, temat oraz treść wiadomości. Gwarantujemy usługi na najwyższym szczeblu. Już sama strona internetowa świadczy o ogromnym profesjonalizmie firmy. Bowiem wszystko zostało precyzyjnie tudzież przejrzyście wykonane. Każdą informację plus zdjęcie umieszczono w odpowiednich zakładkach.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szalunki wykopowe - Titan »

  Strona opisująca działalność i ofertę firmy TITAN Polska. Firma TITAN Polska zajmuje się wykonywaniem zleceń z dziedziny geotechniki, deskowania i fundamentowania. Geotechnika skupia się głównie na wykonywaniu kotw gruntowych, w celu zabezpieczania osuwisk i zabezpieczania luźnego terenu. Deskowania są doskonałe na budowach, przy czym firma TITAN specjalizuje się w deskowaniach stropowych. Fundamentowanie i systemy szalunkowe są natomiast uniwersalną metodą zabezpieczania wykopów budowlanych. Firma posiada własne biuro projektowe, dzięki któremu może podjąć się realizacji niemal każdego zlecenia.

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gonty łupane - Rob-Gont »

  Wychodząc naprzeciw klientom, którym marzą się cudowne domy z bali góralskie, oferujemy najkorzystniejszą na rynku ofertę, dzięki której będziecie posiadali idealne domki. Wystarczy, że wejdziecie na naszą stronę internetową www. robgont. com a odnajdziecie informacje o naszym wykonaniu i propozycjach. Dzięki Rob-Gont wasze domy będą zdobiły idealne wręcz gonty łupane, co do których mamy gwarancję, że będą wytrzymałe przez wiele lat, ponieważ posiadamy duże doświadczenie w zakresie sprawiania tego typu pokryć budynków. Gonty drewniane nie pamiętają przed nami zupełnie żadnych tajemnic, o czym możecie się przekonać, zapoznając się z portfolio i licznymi uwagami na nasz temat, które są bardzo pochlebne.

  Data dodania: 24 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowe czeladź »

  Zmiany w życiu są bardzo skomplikowane. Jednak warto spróbować i zmienić coś na lepsze. Nie należy stać w miejscu. Każde działanie umożliwia nam wyciągnąć właściwe wnioski. Zatem nie trzeba się zrażać jeśli coś nam nie wyjdzie. Z pewnością wielką zmianą w życiu są remonty dąbrowa górnicza, które powodują, że nasze najbliższe otoczenie będzie nie jedynie funkcjonalne, lecz również estetyczne. Zatem warto skorzystać z oferty firmy Budmart. Tutaj znajdą Państwo usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej budmart. pl. Tam wszystko rzetelnie przedstawiono. Wszystko zostało podzielone w sześciu zakładkach. Należą do nich: strona główna, o nas, oferta usług, galeria, informacje i kontakt. Warto uwydatnić, że firma Budmart świadczy swoje usługi w Sosnowcu, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Swierzu, zaś ponadto Czeladzi oraz okolic. W razie jakichś pytań niezwykle serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, bądź za pomocą formularza kontaktowego. Gwarantujemy Państwa zadowolenie.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rolety podtynkowe »

  Kultura jest pojęciem o nieskończonej liczbie definicji. Ogólnie mówiąc składa się ona z wytworów materialnych plus niematerialnych oraz przeciwstawiana jest naturze, zaś kojarzona z cywilizacją. Z pewnością współczesne budownictwo należy do jednego z głównych elementów materialnych współczesnej kultury w krajach dobrze rozwiniętych. Zdecydowanie wiele budynków zachwyca swoim pięknem, zaś także funkcjonalnością. Wpływa na to każda najdrobniejsza rzecz. Bez kwestionowania rolety podtynkowe należą do jednej z nich. One bezbłędnie są wpasowane w zewnętrzną elewację domu, bądź biura. Ich cechami charakterystycznymi jest to, że zapewniają izolację termiczną, bezpieczeństwo, a także cechują się estetycznym wykonaniem. Dlatego warto skorzystać z oferty firmy: http://www. wolny. org. pl/. Tam nie jedynie produkują tego typu produkty, lecz jeszcze zajmują się montażem. Nadto ich bogate i ogromne doświadczenie, bowiem działają już od 1999 roku, co świadczy o wysokiej jakości usługach. Bardzo gorąco namawiamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy budowlane »

  Firma Akad Wojciech Mamaj od blisko dziesięciu lat wykonuje przeglądy techniczne budynków w obrębie Warszawy i okolicznych miejscowości. Zapewniamy profesjonalizm, doświadczenie i terminowość. Nasi ludzie posiadają wszelkie obowiązkowe do wykonania przeglądu uprawnienia. Jesteśmy dodatkowo bardzo atrakcyjni cenowo i uznanie w branży. Do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością i zapewniamy, że efekt końcowy naszej pracy spełni w 100 procentach Państwa oczekiwania. Zapraszamy serdecznie do kontaktu odnośnie przeglądów technicznych budynków w obrębie miejscowości Warszawa.

  Data dodania: 20 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: