Ochrona środowiska Podkategoria: Ochrona środowiska

Sortuj po:

 • Pojemniki na odpady »

  ZPUH JK Miłosz Kiedrowski to przedsiębiorstwo, która od wielu lat trudni się polem, z którym w teorii trudno jest mieć przyjemne skojarzenia - lecz można działać dla ludzkiej wygody, poprawiając wspomnianą przyjemność po stronie odbiorców. Znajdująca się w Bysławie grupa produkuje wysokiej klasy kontenery na śmieci oraz pojemniki na odpady, używane nie tylko w kraju, ale a także poza jego granicami (odbiorcami produktów są dziesiątki firm między innymi z Niemiec a oprócz tego Norwegii). W propozycji znajduje się ponad dwie setki rodzajów kontenerów, co zapewnia więcej aniżeli znaczny wybór z perspektywy potencjalnego klienta. Produkty spełniają wszystkie normy i zdolne są konserwować pełne spektrum materiałów - aż po te w teorii niebezpieczne dla człowieka. Najwyższą jakość pojemników potwierdzają także liczne otrzymane atesty.

  Data dodania: 19 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Unieszkodliwianie odpadów »

  Podstawą propozycji Awas Serwis jest profesjonalny odbiór odpadów niebezpiecznych. Naszą specjalizacją jest unieszkodliwianie odpadów różnorakiego gatunku m. in. olejów napędowych, benzyny, olejów silnikowych, odpadów tytoniowych, odpadów z odtłuszczania parą, emulsji z odsalania, a oprócz tego wiele więcej. Posiadamy własny nowoczesny zakład unieszkodliwiania odpadów. Wyróżnia nas duże doświadczenie oraz terminowość w realizacji powierzonych nam zleceń. Stosujemy wyłącznie innowacyjne rozwiązania technologiczne, które są w sumie bezpieczne a oprócz tego przyjazne środowisku. Do tego usuwamy różnego gatunku szkody ekologiczne spowodowane m. in. wypadkami drogowymi, morskimi, kolejowymi, albo rurociągowymi. Oferujemy szybką i fachową obsługę na najwyższym poziomie. Namawiamy do nawiązania stałej współpracy - zyskasz nie tylko dogodne warunki umowy, lecz także atrakcyjne rabaty cenowe.

  Data dodania: 21 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Na łuszczycę najlepszy - SILKUM »

  Maść SILKUM została wyprodukowana i przebadana w Polsce. Receptura została oparta na naturalnych składnikach, powszechnie znanych i stosowanych w leczeniu łuszczycy oraz zmian skórnych, objawiających się łuską, zaczerwienieniem lub uporczywym swędzeniem. Doskonała do pokonania objawów łuszczycy. Maść SILKUM pozwala na długo zapomnieć o chorobie i cieszyć się długimi okresami remisji.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ochrona środowiska

Ochrona środowiska - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: