Ogłoszenia Podkategoria: Ogłoszenia

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • WORKNOW Opiekunki Praca Niemcy »

  WORKNOW zajmuje się kompleksową organizacją pracy w Niemczech dla opieków i opiekunek osób starszych. Propozycje pracy adresujemy do osób, których interesuje legalna praca w Niemczech. Dysponujemy ofertami zatrudnienia w Monachium, Garching, Germering, Inglostadt, Puchheim.

  Od osób szukających pracy jako opiekun osób starszych oczekujemy:
  - minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (test językowy jest przeprowadzany w formie rozmowy telefonicznej z koordynatorem rodziny bądź bezpośrdenio w trakcie wizyty w biurze Firmy),
  - empatii,
  - a także stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę w tym zawodzie.

  Mile widziane jest także:
  - posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami - prawo jazdy,
  - rekomendacji z innych miejsc pracy
  - i potwierdzeń o ukończonych kursach.

  Warunki zatrudnienia:
  - umowa zlecenie - kontrakt,
  - podatek płacony w Polsce,
  - organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
  - wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec,
  - darmowe zakwaterowanie i wyżywienie,
  - ubezpieczenie opłacane w ZUS w Polsce,
  - okres składkowy wliczany do emerytury,
  - uposażenie od 1200 € netto miesięcznie (związek ze znajomością języka niemieckiego oraz posiadanego wykształcenia i kwalifikacji),
  - dla osób ze słabszym językiem lub brakiem doświadczenia stawka jest ustalana indywidualnie, z możliwością podwyżki,
  - opiekunom prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1550 € z możliwością dalszych negocjacji.

  Szczegóły można sprawdzić na naszej stronie internetowej, telefonicznie, lub w siedzibie firmy.

  Spróbuj i przekonaj się, że z Nami warto współpracować.

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Epitafium-przewozy.pl - sprowadzanie zwłok »

  Usługi oferowane przez Epitafium, takie jak sprowadzanie zwłok z zagranicy są jednymi z najlepszych usług świadczonych na terenie miasta Kraków. Dzieje się tak, bowiem firmie zależy na zdaniu i opinii osób, korzystających z jej usług. Nieustannie działa ona na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku.

  Zadaniem firmy jest przygotowanie całej obsługi pogrzebu oraz zadbanie, by obył się on bez problemów czy też nerwów. Czas ten musi być zatem spokojny dla rodziny, gdyż tylko w taki sposób można jakoś ukoić skołatane nerwy.

  Data dodania: 22 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • SuperSlodycze.pl - słodycze dla firm »

  https://superslodycze. pl/ to strona, gdzie możecie zamówić personalizowane słodkie na najróżniejsze okazje. Zapraszamy do siebie Narzeczonych, którzy poszukują słodkiego podziękowania dla gości; organizatorów różnych zabaw, konferencji. Zapraszamy właścicieli firm, którzy znajdą u nas słodkości, które będą dla nich oryginalną reklamą. Znajdziecie u nas słodycze dla firm, które mogą mieć na papierku nadrukowane Wasze logo lub wskazaną grafikę. Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą. Oferowane przez nas słodkie nie tylko będzie dobrze wyglądało, ale wyróżnia je smak, który pozostanie na długo w pamięci Waszych klientów.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pyszne-krowki.pl - cukierki z logo »

  Sklep internetowy Pyszne Krówki oferuje zainteresowanym klientom najwyższej jakości krówki reklamowe. Są one nie tylko smaczne, ale przede wszystkim pełnią funkcję reklamową. Można wykorzystać je w różnego rodzaju kampaniach, gdyż są skuteczne i niezawodne. Coraz większa liczba firm decyduje się na ich wykorzystanie. Umieszczenie reklamy na krówkach nie sprawia pracownikom firmowym większych problemów. Zamówienia na produkty realizowane są szybko oraz zawsze na czas, co jest bardzo dużym atutem firmowych usług. Z kompletną ofertą można zapoznać się w dowolnym momencie na stronie internetowej pyszne-krowki. pl.

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogłoszenia

Ogłoszenia - nowa strona:

Adres: