Blogi Podkategoria: Blogi

Sortuj po:

 • Ankieta przykład »

  Badania społeczne pozwalają mieć ogólny ogląd na mnóstwo kwestii w określonej grupie kulturowej. Nauką o metodach badań naukowych, zaś także o ich skuteczności oraz wartości poznawczej jest metodologia. Najbardziej powszechnymi są badania jakościowe oraz ilościowe. Bez kwestionowania dostarczają one bardzo wielu cennych informacji. W jakościowych na pewno dowiadujemy się czegoś nowego na temat jakiegoś zjawiska, pogłębiamy wiedzę, zaś również dzięki nim lepiej rozumiemy badaną kwestię. Tymczasem badania ilościowe pozwalają określić skalę jakiegoś problemu, porównywać z innymi grupami, określić czynniki danego zjawiska i wiele innych. W badaniach ilościowych często stosuje się ankietę. Niemniej jej zrobienie nie jest aż takie łatwe. Dlatego jak zrobić ankietę tak, aby wszystko było w porządku? Na http://blog. kreatorformularzy. pl/porady/ankieta-online-przyklad-jak-zrobic-ankiete/ dowiedzą się Państwo jak to zrobić. Tam znajdą Państwo mnóstwo cennych informacji. Względem tego bardzo serdecznie zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyka, zdrowe żywienie »

  Każdy powinien dbać o siebie. Zdrowie jest wartością, które warunkuje tak właściwie wszystkie elementy życia. Bez niego nikt nie jest w stanie funkcjonować w pełni oraz wówczas jest się zależnym od innych. Toteż warto jest prowadzić zdrowy tryb życia. Niemniej jeśli nie wiemy jaki trening prowadzić oraz co jeść to można skorzystać z pomocy profesjonalistów. Aczkolwiek jeżeli nie stać nas na tychże ekspertów to warto jest poszukać wielu istotnych informacji w internecie. Względem tegoż bardzo serdecznie zapraszamy: mockaito. blogspot. com. Ten blog obejmuje tematykę dietetyki, kick-boxingu k-1, bądź treningu z odważnikami kettlebell. Prowadzi go student dietetyki, kick-boxer i miłośnik rosyjskich odważników, który ma brązowy pas kick-boxingu oraz jest aktualnym vice-mistrzem Polski w light-contacie. Bez powątpiewania na tym blogu znajdą Państwo multum istotnych informacji. W razie jakichś pytań mogą Państwo skontaktować się mailowo: dgierat@op.pl albo przez profil na znanylekarz. pl. Nadto mogą Państwo dodawać komentarze

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tydzień ciąży »

  Kobiety, które starają się o dziecko niejednokrotnie myślą jakie są objawy ciąży i poszukują tych informacji w internecie. Na pewno znajdą mnóstwo stron internetowych, które dotyczą ciąży oraz tejże tematyki. Jednakże należy pamiętać, że dowolna kobieta jest inna, a co za tym idzie także w inny sposób może u niej ciąża przebiegać. Poszczególne uważają, że już po paru dzionkach wiedziały, że się udało. Po prostu czuły dziwne bóle, lub też miały inne objawy. W przypadku pozostałych pań jest tak, że i parę miesięcy nie zdają sobie sprawy, iż są w ciąży. Cały czas miesiączkują, nie zaokrągla im brzuch, nie mają porannych nudności, ani jakichkolwiek innych objawów, które można powiązać z ciążą. Dlatego najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zaglądanie na forum ciąża, gdzie wypowiadają się kobiety, jakie mogą zrelacjonować, jak to wszystko przebiegało u nich. Zapewniamy, iż w tenże sposób dowiecie się dużo więcej, aniżeli czytając na stronach artykuły od dajmy na do lekarzy ginekologów, lub też innych osób, którzy uważają się za fachowców. Zachęcamy na nasze forum.

  Data dodania: 12 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia Świdnica »

  W naszym kraju jest wiele centrów. Poniektórzy twierdzą, iż poszczególne z nich są ciekawsze turystycznie i warto je zwiedzić, zaś na inne szkoda naszego czasu. Jednakże prawda jest taka, że każde spośród nich posiada swą historie, własne zabytki, wspaniałe parki oraz tym podobne. Tak naprawdę, najwięcej na tenże temat wiedzą mieszkańcy, którzy mogą powiedzieć nam gdzie należałoby się udać oraz co dostrzec. Pierwszym spośród takich właśnie miejsc, które możemy polecić wszystkim osobom, jakie lubią poznawać swój kraj jest Świdnica. Jest to miejscowość w województwie dolnośląskim. Jeżeli udacie się do niego będziecie mogli oglądać niezwykłe kościoły i inne zabytki. Wszelkie osoby, jakie interesuje ta miejscowość zapraszamy do spojrzenia na stronkę na której odnajdziecie zdjęcia Świdnicy, jakie przedstawiają wyjątkowe okolice. Zapewniamy, iż zdjęcia Świdnica spowodują, iż zechcecie tam wyruszyć. Tworzone są one przez osobę, dla której fotografia jest największą pasją w życiu. Zapraszamy również do zobaczenia fotografii mieszkańców tego pięknego miasteczka.

  Data dodania: 17 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blogi

Blogi - nowa strona:

Adres: