Strony związane z hasłem 'portrety':

Sortuj po:

 • Portret pastelami »

  W wielu domach na ścianach albo też na komodach, znajdują się ramki z portretami. Ostatnimi czasy, coraz większą popularność zyskują, nie zwykłe fotografie, lecz portrety ze zdjęć, które tworzone są, rozmaitymi metodami. Jest to piękny, a jednocześnie oryginalny prezent, który na pewno ucieszy każdą osobę. Jednak trudno znaleźć osobą, która w swoim "dziele" stara się dodać, nie wyłącznie podobieństwo zewnętrzne, ale również, na przykład "ten błysk w oku". Wszystkich zaciekawionych takim portretem, zapraszamy do Pracowni Portretu. Osoba, która wykonywa te wspaniałe portrety na zamówienie, specjalizuje się w suchych pastelach, jednak wykonuje również zdjęcia metodą miękkiego ołówka, jak i węgla. W galerii umieszczonej na stronie internetowej można odnaleźć wykonane już portrety dzieci, kobiet, mężczyzn, portrety ślubne, portrety indywidualne, grupowe i inne. Istotne jest to, iż wszyscy, którzy chcą posiadać portret rodzinny, nie muszą przygotować takiego zdjęcia pod wzór. Każda osoba, możne zostać odwzorowana z innej fotografii. Zapraszamy.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Świat karykatury - rysowanie na zamówienie »

  Karykatury to nie tylko zabawne portrety ludzi. W karykaturze można także narysować nasze ukochane zwierzęta. Dariusz Pietrzak rysuje karykatury ludzi (i zwierząt), na zamówienie, ze zdjęć, przeznaczone często jako prezenty dla naszych bliskich albo współpracowników. Maluje swobodnie akwarelami i pastelami, na różnych formatach papieru. Ołówkami i flamastrami rysuje karykatury czarno-białe na imprezach, na żywo, z modela. Zamawiając karykaturzystę robimy gościom niespodziankę na imprezie firmowej, weselu, targach, konferencji, promocji i pikniku firmowym lub firmowej Wigilii. Pietrzak rysuje 20 karykatur w ciągu 1 godziny – dzięki tak sprawnemu rysowaniu jest w stanie narysować ponad 100 karykatur na każdej imprezie. A dojedzie na każdą imprezę – odległość nie stanowi problemu. Na stronie Dariusza Pietrzaka mamy karykatury znanych ludzi, rysunki satyryczne, przeznaczone także do reklam i autorskie filmy animowane, które Dariusz Pietrzak realizuje.
  http://www. karykatury-animacja. pl/

  Data dodania: 10 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Portrety na zamówienie »

  Każdy kto urządza mieszkanko chce, aby miało ono swój charakter. To dzięki temuż dobrze się w nim czujemy. Aczkolwiek bez różnicy na to, do kogo się udamy zapewne oglądamy zdjęcia w ramkach. Prezentują one bliskie osoby, jak również są pamiątką po ważnych wydarzeniach. Na pewno powodują one, iż mieszkanie wydaje się bardziej przyjemne. Jednak czasami warto pomyśleć o czymś oryginalnym, niż standardowe fotografie. Pragnieniem zalecić Wam portrety na zamówienie, jakie malowane są na podstawie zdjęcia. Takowe piękne obrazy wykonuje Pan Tomasz Mrowiński. Są to portrety olejne. Odzwierciedlają one w nawet najdorodniejszych szczególikach osobę, albo też parę, które mają się znajdować na obrazie. Możliwe jest również zakupienie portretu dajmy na to swego ukochanego psiaka. Jeżeli chcecie sprawdzić wyniki prac Pana Tomasza namawiamy aby spojrzeć na jego stronę internetową. W zakładce portrety sami będziecie mogli zweryfikować podobieństwo portretów ze zdjęciem podesłanymi poprzez kupującego. Gwarantujemy, że będziecie pełni podziwu.

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Portrety na zamówienie »

  Człowiek powinien liczyć się z takim, że czas po prostu upływa. Przeto też należy cenić to co się posiada w chwili obecnej. Najważniejsza jest rodzina. Dzięki niej czujemy się kochani oraz chciani. Przeto również należy zadbać o relacje, aby były jak najlepsze. Na pewno spersonalizowany prezent pokaże jak niezmiernie zależy nam na danych osobach. Bardzo polecamy Państwu portret pastelowy który świetnie ukaże bliskie Państwu osoby. Jest to połączenie tradycji z nowoczesnością. Wystarczy wysłać zdjęcie do Pracowni Portretu oraz po niedługim czasie dostaną Państwo portret. Stawki nie należą do wygórowanych, zaś jakość jest pierwszorzędna. Więcej wiadomości znajdą Państwo wchodząc na stronę elektroniczną: portrety. net. pl. Opublikowano tam jeszcze wszelakie konieczne dane do kontaktu.

  Data dodania: 10 06 2021 · szczegóły wpisu »