Strony związane z hasłem 'szkoła psychotroniki':

Sortuj po:

 • Psychotronika »

  Na progres składa się sporo elementów. Na pewno jest to niełatwe zagadnienie, a także zmienne. Bowiem spośród czasem czego innego potrzebujemy, zaś niniejszym samym na nasze rozwijanie się ma wpływ coś odmiennego. Na pewno zgodnie z powiedzeniem to ''na naukę przenigdy nie jest za późno''. Oznacza to, że studiować można w dowolnym wieku. Polecamy kierunki psychologiczne jak np. psychotronika, która jest zupełnie nową dziedziną jaka zahacza o parapsychologię. Łączy ona w sobie materię, psychikę i ducha. W czasie studiowania można nauczyć się procesów, jakie zachodzą między badaczem zaś badanym, a dodatkowo wyniki niniejszych relacji. Co ważne ta dziedzina pozwala na to, ażeby pomóc nie wyłącznie innym, ale również sobie. Zalecamy Instytut Psychologii Stosowanej, o jakim więcej na: psychotronika. com. pl.

  Data dodania: 04 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła psychotroniki »

  Ludzki umysł tak naprawdę nie został jeszcze do końca zbadany. Znaczy to, iż może mieć on takie możliwości których nie spodziewa się cała społeczeństwo. Jest mnóstwo dyscyplin naukowych mający bezpośredni związek spośród niniejszym, co dzieje się w mózgu. Ich podstawowym celem jest kontrola. Nową, ale fascynującą sferą jest psychotronika będąca ''córką'' parapsychologii. Jest to interdyscyplinarne badanie dotyczące wzajemnych oddziaływań, a dodatkowo energetycznych związków zachodzących nie jedynie pomiędzy organizmami, lecz jednocześnie ich środowiskiem zewnętrznym oraz wewnętrznym. Warto pójść na studia o kierunku psychotronika. Są tam interesujące zajęcia jak np. Mowa ciała, Hipnoza, Symbolika, Widzenie aury, Psychografologia itd. Skądinąd organizowane są liczne warsztaty i kursy powiązane z psychotroniką. To wszystko znajdą Państwo na: psychotronika. szkola. pl.

  Data dodania: 04 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Psychotronika »

  Obecny świat jest nastawiony przede wszystkim na rozwój. Jednostki starają się nabyć jak najwięcej umiejętności, czy także pieniędzy. Bezspornie na wszystko niezbędny jest czas. Niemniej po nim jest się innym człowiekiem, lepszym. Z całą pewnością okres studiowania należy do jednego z najbardziej owocnych. Jest tak szczególnie, skoro wybierze się fascynujący oraz jednocześnie nie do końca zbadany kierunek. Bez najmniejszych wątpliwości to psychotronika właśnie takim jest. Pierwszy tego terminu użył Zdenek Rejdak będący prezesem Międzynarodowego Towarzystwa Badań Psychotronicznych. Stawało się to na kongresie w Pradze w 1973 roku. Oferta Szkoły Psychotroniki znajduje się na witrynie elektronicznej: psychotronika. eu. Serdecznie zalecamy spośród niej skorzystać.

  Data dodania: 04 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła psychotroniki »

  Co jest w życiu ważne? To pytanie zadaje sobie właściwie każda dyscyplina filozofii. Wielu filozofów napisało na ten temat multum rozpraw biorąc pod uwagę dużo elementów. Na ich poglądy posiadało wpływ wiele aspektów. Do jednych spośród podstawowych należało: pochodzenie, sytuacja polityczna, religia itd. Natomiast w osiągnięciu równowagi życiowej pomagała oraz jeszcze ma wpływ psychologia jaka dzieli się na wiele dziedzin typu psychotronika, psychoterapia, albo biotronika. Te kierunki mogą Państwo studiować w Instytucie Psychologii Stosowanej. W niniejszym miejscu nabędą Państwo nie wyłącznie wiedzę praktyczną, ale jeszcze alternatywną. Dzięki takiej otwartej postawie naukowej zostaną Państwo wykwalifikowanymi specjalistami, którzy przede wszystkim będą cenić sobie autentyczny kontakt z człowiekiem. Nadto bez problemu będą posługiwać się Państwo skutecznymi technikami związanymi spośród terapią.

  Data dodania: 04 07 2022 · szczegóły wpisu »