Strony związane z hasłem 'szkolenia':

Sortuj po:

 • Sale konferencyjne w Katowicach »

  Biznesowa konferencja, kongres, niezapomniana impreza firmowa - wszystkie one potrzebują odpowiedniego miejsca aby zaistnieć. Dobrze przygotowane sale konferencyjne to domena zaledwie niewielkiej garstki obiektów. Najlepsze lokale w kraju posiadające sale konferencyjne dające możliwość zorganizowania dużych eventów lub szkoleń zostały zaprezentowane na portalu www. salekonferencyjne. pl. Pokazane tutaj lokale wyposażone są w dobre zaplecze techniczne umożliwiające zorganizowanie pokazów czy szkoleń.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla trenerów »

  Poszukując profesjonalnego szkolenia dla trenerów trafiłeś w właściwe miejsce. Jeśli jesteś aktywnie pracującym w zawodzie trenerem, oferujemy finansowane z PARP szkolenia, podczas których będą szlifowane najważniejsze umiejętności jakie powinien posiadać profesjonalny trener w organizacji. Należą do nich: projektowanie i tworzenie szkoleń, prowadzenie szkoleń, samodoskonalenie oraz specyfika pracy trenera w organizacji. Szkolenia prowadzone są w systemie zaocznym w Krakowie przez specjalistów w swoich dziedzinach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń i skorzystania z naszej oferty edukacyjnej.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp warszawa »

  Każdego dnia ewoluują się regulaminy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, co w dużym stopniu utrudnia każdemu pracodawcy prowadzenie organizacji. Żeby skończyć z takimi szkopułami koniecznie zatrudnij naszą jednostkę, Codexbhp. Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się usługami bhp a także ppoż. Dowolne zadania rozpatrujemy szczególnie poważnie oraz profesjonalnie. Nasze jednostka wykonuje szkolenia bhp, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, uzgodnienia ppoż i wiele więcej usług, o jakich dowiecie się państwo na naszej stronie lub po kontakcie z nami. Naszym typowym celem jest radość konsumenta oraz zapewnienie jak najwyższego bezpieczeństwa pracownikom. Koniecznie musisz się z nami skontaktować, nie pozwól, żeby twoja firma była narażona, na jakieś ryzyko.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, tłumaczenia - język niemiecki »

  Rzetelne usługi w zakresie tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i odwrotnie to propozycja, z której mogą skorzystać firmy, instytucje oraz klienci indywidualni. Dotyczą one przekładu różnorodnych źródeł zarówno tych o profilu specjalistycznym i zwykłym. Na uwagę zasługują również różnorodne formy dokształcania w zakresie języka niemieckiego, dzięki czemu można usystematyzować jak też poszerzyć własną obecną kwalifikację z języka niemieckiego. Wiążą się one często nie tylko języka powszechnego, lecz też specjalistycznego, co tym dynamiczniej sprawia, że zapotrzebowanie tego rodzaju pomocą cieszy się dużym zainteresowaniem.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia enova - partner enova »

  Zespół Resolution dysponuje bogatą wiedzą i szerokim doświadczeniem a także profesjonalnym zapleczem technicznym, dzięki czemu realizuje najtrudniejsze i najbardziej zaawansowane projekty informatyczne.
  W swoim portfolio firma Resolution Sp. z o. o. posiada wiele wdrożonych projektów informatycznych, które pozwoliły przedsiębiorstwom zoptymalizować funkcjonalnie i kosztowo procesy zarządzania firmą.

  Oprogramowanie enova współpracuje z bazami danych Microsoft SQL Server, w tym najnowszą 2012, oraz MySQL. Jest również w pełni zintegrowane ze środowiskiem MS Office: można z niego m. in. importować i eksportować dane z i do arkusza Excel, edytora Word i programu Outlook.
  Enova do jeden z pierwszych zintegrowanych systemów klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem., który uzyskał status technologii innowacyjnej. Firmy, które zdecydują się zakupić system enova mają ułatwioną drogę do korzystania z kredytów technologicznych i ubiegania się o datacje z programów pomocowych Unii Europejskiej w zakresie wdrażania technologii innowacyjnych
  Enova to nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy ERP, wspomagające pracę wszystkich działów w przedsiębiorstwie, a w szczególności dla działów handlowych, księgowość i działy kadrowo-płacowe.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poznan-bhp.com.pl - Kurs BHP Poznań »

  Ośrodek Szkoleniowo-Konsultacyjny KOMPLEX BHP Poznań od wielu lat z powodzeniem zajmuje się pełnowymiarową organizacją czy przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń BHP bądź PPOŻ dla przedsiębiorstw bądź instytucji z obszaru Poznania albo okolicznych miejscowości. Kursy BHP Poznań - oferujemy maksymalnie wysoki poziom metodyczny, merytoryczny bądź praktyczny kursów zawodowych z domeny kurs na wózek widłowy czy też z dziedziny obsługi podestów ruchomych. Szkolenia Wózek Widłowy Poznań – specjalistyczne szkolenia dla różnych dziedzin dające obsługiwać nowoczesne wózki widłowe. Podesty Ruchome Szkolenia Poznań – kompleksowa oferta kursów dla nowych adeptów obsługi podestów ruchomych.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznesplan salonu fryzjerskiego AkademiaVersum »

  Akademia Versum to zespół doskonałych specjalistów z ogromnym doświadczeniem. Jeśli chcesz być niezależny i marzysz o własnym salonie urody - trafiłeś pod doskonały adres. Pomożemy Ci stworzyć efektywny i przynoszący sukces biznesplan salonu fryzjerskiego. Nauczymy Cię jak powinna wyglądać przynosząca sukces reklama salonu fryzjerskiego. Twoi zadowoleni klienci to w przyszłości najlepsza reklama salonu kosmetycznego.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie na giełdzie »

  Inwestowanie na giełdzie nie należy wcale do łatwych, a początki inwestowania są bardzo trudne i niekiedy zniechęcające początkującego inwestora giełdowego. Są osoby, które mają nawet pokażny kapitał ale zupełnie nie wiedzą jak zacząć inwestować na giełdzie. Aby zacząć grać na giełdzie wpierw trzeba zdobyć odpowiednią wiedzę w oparciu o publikacje, serwisy giełdowe czy szkolenia giełdowe. Obecnie w naszym kraju jest spory wybór książek o giełdzie. Są to książki o gpw oraz książki o giełdzie walutowej forex. Na pewno warto zainwestować trochę grosza w profesjonalne szkolenia giełdowe i wykorzystać wiedzę zawartą w serwisach giełdowych. Tym wszystkich, którym inwestowanie na giełdzie wyda się za trudne pozostaje inwestować w fundusze inwestycyjne lub oszczędzanie na lokatach bankowych.

  Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy BHP Lex Katowice »

  Podstawą dla prawidłowego działania i rozwijania się każdej marki jest bezpieczeństwo oraz higiena pracy. Nie trzeba mieć żadnego doktoratu, by zdawać sobie sprawę z tego, że koniecznością jest pracowanie w sposób nie powodujący zagrożenia dla siebie ani dla innych oraz wykonywanie tej pracy w maksymalnie zabezpieczonym otoczeniu, żeby uniknąć groźnych wypadków, jakie potrafią posiadać niezmiernie duże konsekwencje. Wbrew pozorom oraz obiegowej opinii, zagrożenie takie istnieje w pracy o jakimkolwiek charakterze, niezależnie od tego czy jest ona na co dzień realizowana w przestrzeni typowo biurowej czy też w zakładzie produkcyjnym. O bezpieczeństwo potrzeba dbać po prostu wszędzie, bo zdrowie ludzkie jest najważniejsze. Jeżeli jako pracodawcę interesują cię kursy BHP Lex Katowice, ponieważ musisz przeszkolić własną kadrę pracowniczą i zagwarantować jej szczyt bezpieczeństwa, to koniecznie zainteresuj się propozycją naszej marki, bo od lat świadczymy fachowe usługi w tym dokładnie zakresie. Więcej o nas dowiesz się z naszej witryny internetowej. Sprawdź nas oraz zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.

  Data dodania: 15 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • ANACCO | szkolenia biznesowe »

  Prowadzisz swój własny biznes? Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego jak ważną rzeczą jest posiadanie wykwalifikowanych pracowników? Postanowiłeś, że w celu ich rozwoju skorzystasz z usług firmy oferującej szkolenia biznesowe? Jeżeli tak trafiłeś idealnie!

  Firma Anacco istnieje na rynku od ponad 18 lat i dzięki naszemu doświadczeniu oraz kadrze najlepszych doradców, trenerów i coachów gwarantujemy, że nasze szkolenia stoją na najwyższym poziomie! Nasze usługi obejmują szkolenia tradycyjne i otwarte, a także e-szkolenia! Zadbamy o odpowiedni rozwój Twoich pracowników, poprawiając ich komunikację interpersonalną, ucząc przywództwa, zarządzania, efektywnego wykorzystywania czasu, wskazując jak zadbać o dobrą organizację pracy.

  Z naszej oferty skorzystało już setki firm i każda z nich wystawia nam tylko pozytywne referencje! Skorzystaj z naszej oferty już dziś i przekonaj się o tym sam, że coaching z nami przyniesie Twojej firmie same korzyści.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Katowice - Profes »

  Mieszkasz w województwie śląskim i szukasz możliwości rozwoju w okolicy? Na pewno zaintrygują Cię szkolenia Śląsk. Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy: Szkolenia Katowice, wyświetli Ci się imponująca oferta firmy Profes. Z oferty kursów mogą skorzystać osoby w każdym wieku, a także o rozmaitych oczekiwaniach. A może jesteś uczniem klasy maturalnej lub uczysz się w gimnazjum? Możesz skorzystać z oferty kursów przygotowujących do matury. W palecie naszych usług pojawiają się także szkolenia dla firm oraz kursy językowe. Oferta wiążąca się z językami obcymi, obejmuje również tłumaczenia Katowice. Zgłoś się do firmy, by dowiedzieć się, z czym konkretnie związane są tłumaczenia Sosnowiec. W ofercie firmy masz do dyspozycji kilka języków obcych z listy. Możliwe są tłumaczenia tekstów użytkowych oraz specjalistycznych, między innymi naukowych.

  Data dodania: 24 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • BHP Opole | Szkolenia – Lex Labor »

  Mająca siedzibę pod Opole firma Lex Labor oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu BHP, Prawa Pracy, PPOŻ, Oceny Ryzyka, Chorób i wypadków pracowniczych i kontroli. Ponadto oferują przedsiębiorcą szkolenia personelu z zakresu BHP. Dzięki wykwalifikowanym specjalistą oferują wysokiej jakości doradztwo i nadzór.

  Data dodania: 10 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia wysokościowe - Rock Master »

  Potrzebujesz zorganizować szkolenia wysokościowe dla pracowników swojej firmy? Poszukujesz odpowiedniego przedsiębiorstwo, który zajmie się przygotowaniem szkolenia wysokościowego w profesjonalny sposób? Skorzystaj z usług firmy Rock Master. Rock Master od wielu lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń wysokościowych. Szkolenia wysokościowe organizowane przez Rock Master charakteryzują się stosowaniem międzynarodowych norm. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat szkoleń wysokościowych organizowanych przez firmę Rock Master? Skontaktuj się z jej przedstawicielami!

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kosztorysowania »

  Szkolenia, które organizujemy to wielopoziomowe warsztaty dla osób pracujących przy kosztorysowaniu budowlanym. Zajęcia mają charakter warsztatów, na których jego uczestnicy utrwalają wiedzę teoretyczną oraz zdobywają praktyczne doświadczenia pracy na programach kosztorysowych Norma. Każdy z kursantów otrzymuje zestaw szkoleniowy i pracuje przy indywidualnym stanowisku komputerowym. Zapraszamy

  Data dodania: 11 12 2017 · szczegóły wpisu »