Kancelarie adwokackie Podkategoria: Kancelarie adwokackie

Sortuj po:

 • Prawnik »

  Nie stresuj się na myśl o problemach prawnych. Wysokiej jakości eksperci czekają na Ciebie w poważanej kancelarii prawnej w Toruniu. W naszej miejscu pracy kładziemy nacisk na nowoczesne mechanizmy prawne i skrupulatność w każdej sytuacji. Troszczymy się o naszych Partnerów oferując usługi prawne w atrakcyjnych cenach.
  W naszej kancelarii prawnej wdrażamy 3 najistotniejsze wartości. Zrozumienie, bowiem jesteśmy przekonani, że każdy z naszych Klientów zasługuje na godne traktowanie. Punktualność, ponieważ jakiekolwiek usługi prawnicze winny być wykonywane w jak najbardziej ekspresowym tempie i solidność, ponieważ w zawodzie prawnika nie ma miejsca na jakiekolwiek mankamenty.
  W naszej drużynie wykonują pracę najlepsi prawnicy, specjalizujący się w przeróżnych gałęziach prawa. Dzięki temu mamy możliwość wszechstronnie obsługiwać zarówno Kontrahentów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Prawnicy w naszej kancelarii są gotowi na najtrudniejsze wyzwania.
  Jako profesjonalna kancelaria prawna świadczymy tradycyjne usługi takie jak doradztwo prawne i zastępstwo sądowe. Obok tego przygotowujemy specjalistyczne pisma sądowe, piszemy opnie prawne i specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm.
  W każdej sprawie pracujemy na najwyższych obrotach, zagłębiając się w najbardziej istotne kwestie współpracy z Kontrahentem. Zabezpieczenie Twoich interesów jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do naszego biura w Toruniu.

  ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 16 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Oława »

  Układając sobie życie posiadamy wiarę, że nic złego nam się nie przydarzy. Aczkolwiek życie stawia za każdym razem na swoim. Sprawia to, że wiążąc się z kochana osoba, przenigdy nie możemy być pewni, iż będziemy już na zawsze ze sobą szczęśliwi. Coraz częściej zdarza się tak, iż nawet wieloletnie małżeństwa z dziećmi przestają się dogadywać oraz niestety, ale nie wiedzą już nadziei dla własnego związku. W takim okolicznościach pewnie będzie konieczny adwokat oława, jaki zimnie się dosłownie wszystkim oraz sprawi, że tenże trudny okres choć trochę stanie się prostszy. Do tegoż jeżeli mamy wspomniane już dzieciaczki dochodzą jeszcze kwestie sprawowania opieki nam nimi, ale też oczywiście i płacenia alimentów. Dlatego istotne jest, aby przybyć do doświadczonej osoby, u której spotkamy się z ciepłym podejściem do klientów, ale również i z ogromnym doświadczeniem. Taką kancelarią, do jakiej swobodnie można się zgłosić jest Kancelaria prawna mecenas Agnieszki Przybyły-Kotwickiej. Co prawda jej siedziba mieści się w Oławie, lecz posiada filie we Wrocławiu, a również i Trzebnicy.

  Data dodania: 21 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Kancelaria adwokacka Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, szukających porad prawnych, bądź pomocy biegłego prawnika. Nasz biegły zespół kreują adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii adwokackiej Ius Cogens doskonale wiemy, że jeden człowiek nie może mieć do czynienia wszystkimi gałęziami prawa, zatem mamy do dyspozycji fachowców od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria opiera się na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowatorskich metodach pomocy prawnej. Każda nowa sprawa z branży prawa jest dla naszej kancelarii adwokackiej niezwykle istotnym dośwadczeniem, które pozyskujemy codziennie. Mamy świadomość, że do każdej sprawy trzeba podejść jednostkowo. Dbamy o prywatność naszych Kontrahentów i robimy co tylko się da, aby im pomóc.

  W zakresie prawa karnego, pełnomocnicy z kancelarii adwokackiej Ius Cogens w Toruniu dysponują wieloletnim doświadczeniem. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to bardzo często bardzo delikatne i osobiste sprawy. Zrobimy wszystko aby pomóc przy sprawach o rozwód oraz w niełatwych przypadkach sporów o dzieci. Nasz zespół służy poradą i może Cię reprezentować w sprawach z gałęzi prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz problem z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Zaufaj naszemu zespołowi od prawa pracy.

  Kancelaria adwokacka Ius Cogens jest otwarta na drugiego człowieka. Zaufaj nam, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem. ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 14 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci poznan »

  Prawo jest dyscypliną dzięki, której można pilnować ładu publicznego. Niewątpliwie zdarzały się, nadarzają plus będą się zdarzać ludzie, którzy zdecydują się łamać przepisy. Jednak muszą oni liczyć się z owym, że prędzej, czy potem będą w sytuacji, w której odpowiedzą za własne przewinienia. Na pewno dzięki zasadom prawnym można skontrolować każdego, czy działa zgodnie z nimi, czy tez nie. Owo już daje pewny konkretny porządek w społeczeństwie. Dodatkowo dzięki prawu można liczyć na sprawiedliwość plus zawalczyć o swoje. Wesprze w tymże Państwu kancelaria adwokacka Poznan, jaką prowadzi Pani Adwokat Paulina Lissoń. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, natomiast następnie po zrobieniu aplikacji wpisano ją na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Kancelaria Pani Adwokat Paulina Lissoń posiada za zadanie przede wszystkim zapewnić całościową oraz różnorodną pomoc prawną każdemu klientowi, inaczej zarówno indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym. Zapraszamy do zawarcia współpracy.

  Data dodania: 27 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Kancelaria Bronowicki to zlokalizowana w naszym mieście kancelaria zapewniająca obsługę swoich kontrahentów w w ramach prawa cywilnego, prowadzenia spółek, jak również uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień na terenie Polski i na terenie Europy. Na runku lokalnym pracujemy już od kilkudziesięciu lat. Nasza Kancelaria Toruń w ramach obsługi spółek specjalizuje się w zakładaniu spółek oraz optymalizacji korporacyjnej regół prowadzenia działalności. Na tym polu Supremum Radca Prawny Toruń może pochwalić się wieloma sukcesami. Ponieważ naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne jak i makro i małe spółki Supremus gwarantuje Państwu profesjonalną pomoc w dowolnej sprawie i to nie koniecznie za duże honorarium. Zapewniamy całościowe doradztwo podatkowe i gospodarcze w zakresie doboru właściwej formy prowadzenia spółki i tworzenia szytych na miarę struktur korporacyjnych dopasowanych do kryteriów panujących w gałęzi w której działa firma, a także do jej środowiska działania. Wiedza i zaangażowanie Supremus umożliwia uniknięcie podwójnego opodatkowania a także założyć układ prowadzenia firmy gwarantującą w razie niepowodzenia całkowitą ochronę udziałowców a także ich majątków przed roszczeniodawcami. Supremus specjalizuje się także w sprawach zbiorowych. Pomimo że jest to stosunkowo nowa część aktualnego prawa mamy już na tym obszarze doświadczenie. W ramach pozwów zbiorowych nasza kancelaria Toruń proponuje naszym kontrahentom bezpłatne, profesjonalne spotkanie wstępne w w budynku naszej kancelari.

  Adwokat Toruń

  Data dodania: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń »

  Nie myśl już więcej o problemach prawnych. Doskonałej jakości fachowcy są do Twojej dyspozycji w szanowanej kancelarii prawnej w Toruniu. W naszej działalności stawiamy na praktyczne mechanizmy prawne i sumienność w każdej sytuacji. Dbamy o o naszych Klientów proponując usługi prawne w konkurencyjnych cenach.
  W naszej kancelarii adwokackiej wdrażamy 3 najważniejsze reguły. Szacunek, gdyż jesteśmy pewni, że każdy z naszych Kontrahentów zasługuje na godne traktowanie. Terminowość, bowiem wszystkie usługi prawnicze powinny być świadczone w jak najbardziej błyskawicznym tempie i solidność, bowiem w pracy prawnika nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek pomyłki.
  W naszym zespole usługi świadczą najskuteczniejsi adwokaci, specjalizujący się w rozmaitych gałęziach prawa. Przez to możemy wszechstronnie obsługiwać zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmowych. Prawnicy w naszej kancelarii są gotowi na najbardziej wymagające zadania.
  Jako profesjonalna kancelaria prawna oferujemy tradycyjne usługi takie jak doradztwo prawne i zastępstwo sądowe. Oprócz tego redagujemy fachowe pisma sądowe, sporządzamy opnie prawne i zajmujemy się obsługą prawną firm.
  W każdej sytuacji dajemy z siebie wszystko, wchodząc w najbardziej istotne elementy kooperacji z Klientem. Zabezpieczenie Twoich interesów jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w kancelarii w Toruniu. Adwokat

  Data dodania: 08 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Kancelaria adwokacka z Torunia zaprasza ludzi, szukających porad prawnych, bądź pomocy rutynowego przedstawiciela. Czemu to właśnie nasz zespół adwokatów z Torunia jest wyjątkowy? Prawnik, któremu możesz zaufać w każdej sytuacji. Jestem prawnikiem, który zważa na czas i pieniądze swoich Kontrahentów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, a dokładnie w kwestiach rozwodowych. Dbam o subtelność, błyskawiczność w wyjaśnianiu konfliktów i komfort moich Klientów. Zapewniam profesjonalne doradztwo prawne, reprezentację sądową, jak i mediacje mediacje między stronami różnych konfliktów.
  Jestem adwokatem z długoletnim doświadczeniem w reprezentowaniu Klientów przed rożnymi instytucjami prawnymi. Specjalizuję się w obsłudze spraw rozwodowych. Na codzień mam do czynienia z wieloma przeszkodami, z jakimi związana jest ta bardzo niekomfortowa okoliczność życiowa. Za każdym razem staram się pojednać rozwodzących się małżonków, zabiegając o ich wspólne dzieci, jak i finanse. Jeśli potrzebujesz adwokata rozwodowego, gwarantuję Ci, wybór mojej kancelarii to doskonały wybór.
  W zarejestrowanej parę lat temu kancelarii prawnej zgromadziłem najskuteczniejszych specjalistów w dziedzinie prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Obsługujemy kilkunastu Partnerów w każdym miesiącu. W prawie 100% prowadzone przez nas sprawy kończą się sukcesem. Jesteśmy więc kompletną i fachową kancelarią adwokacką która może poradzić sobie z najcięższymi zadaniami. Dołącz do grupy kilkuset usatysfakcjonowanych Klientów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas w roli swoich zastępców procesowych. Nie zawiedziesz się na naszym profesjonalizmie i naszych nowoczesnych metodach pracy. Porady prawne Toruń

  Data dodania: 14 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Toruń Radzińska »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której podstawowy zadaniem jest zabezpieczenie interesów prawnych Klientów. Prowadząc od wielu lat Kancelarię notarialną w Toruniu, doskonale wiem jak zabezpieczyć Państwa interes prawny przed nieoczekiwanymi okolicznościami. Mogą zaufać Państwo mojej bogatej znajomości regulacji prawnych i moim zdolnością sumiennego wykonywania obowiązków.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:
  - sporządzaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;
  - przekazaniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;
  - przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.
  Kancelaria notarialna Toruń odpowiada na oczekiwania swoich Klientów. Doświadczony i rzetelny notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług notarialnych. Zapewniamy skuteczne i szybkie działania.
  Notariusz Aleksandra Radzińska

  87-100 Toruń, Szeroka 7

  Telefony: 694 165 002

  Data dodania: 13 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokatpytlewski.pl Dąbrowa Górnicza »

  Od rozwiązywania problemów prawnych są specjaliści w swej dziedzinie. Poszukiwanie porad prawnych i odpowiedzi na nurtujące pytania w sieci z całą pewnością nie jest dobry rozwiązaniem. Z całą pewnością mimo rozwoju technicznego w poszukiwaniu wybawienia z problemów prawnych koniecznym jest znalezienie odpowiedniej kancelarii prawnej. Taką kancelarią jest praktyka prawnicza prowadzona przez adwokata posiadającego wieloletnie doświadczenie zawodowe. Zawierzenie mu mu sprawy może mieć miejsce w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębie-Zdrój. W tych miastach bowiem adwokat posiada biura kancelarii. Do szeregu usług prawnych świadczonych na rzecz klientów zaliczyć można:
  - porady prawne,
  - opinie prawne,
  - windykację należności,
  - prowadzenie procesów sądowych,
  - obronę oskarżonych w procesach karnych,
  - stałą obsługę prawną przedsiębiorców oraz spółek handlowych,
  - wypowiadanie umów zawieranych on - line,
  - unieważnianie umów kredytów frankowych.
  Szerokie spektrum działania oraz praktyczna znajomość prawa przez adwokata gwarantują każdemu klientowi indywidualne podejście i wysoki standard wykonywanych usług. Tak więc
  usługi adwokata obejmują takie gałęzie prawa jak: prawo cywilne i rodzinne, prawo karne i karnoskarbowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo gospodarcze, windykację. Kancelaria szczególną troską otacza klientów którzy zawarli umowy w formie elektronicznej np. poprzez rejestrację na popularnych portalach internetowych z którymi wiąże się konieczność dokonywania automatycznych płatności. Adwokat pomaga rozwiązać taką umowę, a szczególną trudnością w tych sytuacjach jest problem z odnalezieniem właściwej osoby do przyjęcia oświadczeń o wypowiedzeniu umowy. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii oraz osobistej wizyty w jej biurach.

  Data dodania: 21 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tomasz Darkowski »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Darkowski świadczy wszechstronne wsparcie prawne w zakresie wielu dziedzin prawa na rzecz Klientów biznesowych. Na usługi Kancelarii składają się doradztwo prawne, mediacje, negocjacje prawne, reprezentacja Klienta przed sądami wszystkich instancji, sporządzanie opinii prawnych, redagowanie pism, wniosków, umów i innych dokumentów. Kancelaria zajmuje się prawem cywilnym, prawem pracy, prawem gospodarczym, prawem podatkowym i prawem administracyjnym. Siedziba Kancelarii znajduje się w Warszawie. Usługi świadczone są w ramach jednorazowych zleceń jak i umowy o stałą obsługę prawną.

  Data dodania: 22 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • JHC Adwokaci Kędzierzyn Koźle »

  Kancelaria JHC Adwokaci zespół wyspecjalizowanych adwokatów świadczących usługi adwokackie na terenie miasta Opole, Kluczbork, Nysa, Strzelce Opolskie, Kedzierzyn Kozle.

  Kancelaria Adwokacka JHC Adwokaci Opole, oferujemy usługi prawnicze i radcowskie w zakresie PRAWO CYWILNE,
  PRAWO KARNE, PRAWO RODZINNE
  I ROZWODY, PRAWO GOSPODARCZE,
  ODSZKODOWANIA, PRAWO SPADKOWE,
  PRAWO NIERUCHOMOŚCI, PODZIAŁ MAJĄTKU,
  PRAWO SKARBOWE, PRAWO ADMINISTRACYJNE,
  PRAWO MEDYCZNE, PRAWO PRACY

  Data dodania: 24 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Oława »

  Oczywistym jest, że wszelaki człowiek ma prawo posiadać swoje stanowisko. Tu kluczowe znaczenie spełnia wolność słowa. Chociaż są kraje, w jakich występuje dyktatura tudzież ludzie nie mają prawa stwierdzić publicznie tego co faktycznie myślą, a już wyjątkowo w sytuacji, kiedy owe słowa będą odrzucały działania obecnej władzy. Bez powątpiewania osoby, które żyją w państwie popierającym wolność słowa mają o wiele lepiej. Aczkolwiek mimo wszystko należy zabiegać o swoje plus to nie wyłącznie o owym mówić, ale jednocześnie działać. Jest to niezmiernie znaczące w sytuacji, w której nie zgadzamy się z wolą zmarłego i zostaliśmy pominięci albo dostaliśmy naszym zdaniem za mało w spadku. Z pewnością adwokat oława wesprze w sprawie dotyczącej obalenia testamentu. Nadzwyczaj serdecznie proponujemy udać się do Kancelarii Prawnej Pani Mecenas Agnieszki Przybyły-Kotwickiej. Tutaj posiadają Państwo gwarancję, iż powierzona przez Państwa sprawa będzie potraktowana z godną uwagą tudzież sumiennością. Jednym z wielu atutów owej kancelarii jest współpraca z kilkoma innymi radcami prawnymi, adwokatami, a dodatkowo doradcami podatkowymi. Zalecamy.

  Data dodania: 04 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat kielce »

  Prawo jest zespołem norm będącym w poszczególnym państwie. Złamanie przepisów prawa posiada ściśle wyznaczone konsekwencje. Dzięki istnieniu praw i obowiązków każdy obywatel może domagać się sprawiedliwości. W jej otrzymaniu wskazany jest adwokat kielce Pan Radosław Krakowiak. Jest toż ekspert, jaki ma wielkie doświadczenie plus ogromną wiedzę, tudzież zwłaszcza z prawa karnego wykonawczego jak np. warunkowe przedterminowe zwolnienia. Adwokat Pan Radosław Krakowiak do wszelkiego klienta podchodzi z rzetelnością oraz uczciwie udziela wiadomości dotyczących owego jakie są możliwości na wygranie danej sprawy. Kancelarie Adwokackie dostępne są w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Sikorskiego 22/2 oraz w Kielcach przy ul. Leonarda 1/28. Więcej na stronie: adwokatkrakowiak. pl.

  Data dodania: 10 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat wodzislaw slaski rozwod odwolanie zus »

  Mówi się, iż ''nieznajomość prawa szkodzi''. Jest owo ewidentnie prawda. Każdy obywatel musi przestrzegać własnych obowiązków, lecz także ma jeszcze swoje prawa. Jednak jeżeli podejmuje się wszelkie działanie owo zawsze winno się mieć na uwadze wszelkie konsekwencje prawne. Prawo obejmuje dosłownie każdą dziedzinę życia. Na pewno nadarza się sporo trudnych sytuacji życiowych, które wymagają zmian prawnych. Tak jeszcze dzieje się w sytuacji jaką jest rozwód. Bez wątpienia jest to nadzwyczaj trudna sprawa, zaś już zwłaszcza, kiedy są jeszcze dzieci. Dlatego adwokat wodzislaw slaski rozwod toż specjalista, którego nie może braknąć. Dzięki niemu będziemy wiedzieć które kroki dalej zrobić, aby wszystko poszło harmonijnie z prawem oraz w dodatku, ażeby otrzymać owo czego oczekujemy. Bardzo gorąco namawiamy zacząć współpracę z Kancelarią Adwokacką, którą prowadzi Pan Adwokat Patryk Riedel. Owa kancelaria zajmuje się nie raptem sprawami o rozwód, ale dodatkowo specjalizuje się w prawie rodzinnym i karnym. Tam dostaną Państwo profesjonalizm na najwyższym szczeblu.

  Data dodania: 09 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek »

  Rozpoczynając pracę w kolejnej firmie zostajemy zawiadomieni o różnego rodzaju ryzykach, które wiążą się z robieniem danych czynności. Jednakże nawet jeśli będziemy niezwykle uważali może dojść do wypadku i to nie koniecznie z naszej winy. Jednakże bez różnicy na okoliczności należy nam się zadośćuczynienie za poniesiony uraz oraz uszczerbek na zdrowiu. Zdobycie jego może wydawać nam się oczywiste. Jednakże jeżeli wyruszyliśmy za lepiej płatną pracą do Wielkiej Brytanii kwestie się nieco komplikują. Nawet jeśli rozumiemy świetnie język obcy toż nie zawsze prawidłowo możemy dogadać się w kwestiach dotyczących obowiązujących właśnie tam praw. Dlatego również, jeśli jesteśmy tam tymczasowo, lub również przeprowadziliśmy się do Wielkiej Brytanii i należy nam się Odszkodowanie za wypadek przy pracy, ale też na przykład za wypadek samochodowy namawiamy ażeby odezwać się o pomoc do eksperta. U nas odkryjecie firmy, jakie specjalizują się takowymi właśnie kwestiami. Wywalczą dla Was pieniądze, które się Wam niezaprzeczalnie należą, a Wy nie będziecie wymagali się zupełnie niczym zamartwiać.

  Data dodania: 03 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Skarżysko »

  Rozwód jest toż ciężka sprawa dla każdej ze stron. Wiadomo przecież, że kiedy braliśmy ślub i planowaliśmy założenie rodzinki byliśmy pewni, iż będziemy już zawsze razem, iż przejdziemy wszystkie przeszkody losu oraz tymże podobne. Niestety, jednak nie zawsze się toż udaje. Gdy już przestajemy się ze sobą porozumieć i męczy nas już sama obecność partnera myślimy czy też nie lepszym wyjściem będzie rozstanie się. Nawet jeśli to będzie zgodna decyzja nas obydwojga toż nie przebiegnie toż bez nerwów oraz żalu. Kłopoty w ustaleniu mogą pojawić się wtedy, kiedy mamy już dzieci. Potrzeba wtedy wyznaczyć kto będzie się nimi opiekował, określić reguły widywanie się z pociechami, ale także i wielkość alimentów. W takich sytuacjach warto ażeby pomógł nam prawnik kielce, który specjalizuje się prawem rodzinnym. Nie tylko rozumie on odpowiednio nasze położenie, lecz też będzie rozumiał co zrobić, by całą sprawę szybko ukończyć. My zalecamy udanie się do Adwokata Radosława Krakowiaka, którego kancelaria oferuje usługi na terenie całego naszego kraju.

  Data dodania: 05 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Pszczyna »

  Szukając pomocy prawnej należałoby udać się do osób z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą. Zachęcamy wszystkich do umówienia się z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg Spółka Partnerska. Zajmuje się ona obsługą prawną przedsiębiorców w tych kwestiach jak między innymi: windykacja należności, przekształcenia, prawo cywilne i inne. Oprócz tego w propozycji odkryjemy pomoc osobom prywatnym w obszarze prawa pracy, spadkowego, lub karnego. Należałoby przykuć uwagę to, że kancelaria adwokacka pszczyna wyróżnia się tym jak niezwykle dba o interesy własnych klientów. Adwokaci w niej pracujący starannie przyglądają się poszczególnej sprawie, by nie przeoczyć nawet najmniejszego szczegółu. Zapraszamy zaintrygowane osoby do umówienia się na spotkanie.

  Data dodania: 15 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Bieszczad Górecki, jest spółką realizującą profesjonalne usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych i osób prywatnych. W ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług prawnych. Specjalizujemy się w takich dziedzinach prawa jak np. prawo: podatkowwe, prawo pracy, prawo spółek, ochrona danych osobowych. Ponadto specjalizujemy się w odzyskiwaniu należności, pomagamy Frankowiczom oraz świadczymy opiekę prawną osobom które chcą odzyskać należności z tzw. polisolokat. Oferujemy także bezpłatną pomoc dla organizacji non profit, w szczególności stowarzyszeniom i fundacjom. Kancelaria to profesjonalni prawnicy, którzy sprawnie czują się w wyznaczonych dziedzinach prawa. Dzięki temu pozwala to na zastosowanie wszechstronnych rozwiązań prawnych a także dostosowanie obsługi prawnej do odpowiednich wymagań każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Udzielamy pomocy prawnej i porad on-line.

  Data dodania: 23 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelny radca prawny Bydgoszcz »

  O ile mieszkacie w Bydgoszczy czy też w jej okolicach i potrzebny Wam jest dobry adwokat, to nasza kancelaria stoi przed Wami otworem. Katarzyna Kulik - Frasz a także Krzysztof Frasz to osoby, które doskonale znają się na wszystkich przepisach prawnych a oprócz tego zawsze entuzjastycznie Wam pomogą. Proponujemy Wam jednorazową pomoc| prawną, jak chociażby opiniowane otrzymanych pism, konsulting, bądź pomoc w sporządzeniu jakiegoś dokumentu. Zajmujemy się także współpracą dłuższą, która może opierać się chociażby na reprezentowaniu przed obliczem sądowym w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych. Paramy się również prawem gospodarczym a oprócz tego prawem medycznym, jeżeli czujecie się przez kogoś pokrzywdzeni. Warto zjawić się u nas na wizycie w kancelarii, a my stricte zapoznamy się z Waszymi problemami natury prawniczej.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy »

  Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy działająca we Wrocławiu wychodzi zarówno do Klientów firmowych, jak również indywidualnych z ofertą specjalistycznych usług prawniczych. Bardzo wyraźnym atutem Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy jest bezsprzecznie wykwalifikowany i doświadczony zespół prawników, w którym każdy prawnik jest odpowiedzialny za ściśle określoną dyscyplinę prawa i tylko w jej obrębie prowadzi sprawy. Priorytetem Kancelarii jest spełnienie oczekiwań, ale ponadto zaoferowanie realnej pomocy w pracach podjętych na rzecz Klienta. Właśnie dlatego bez względu na charakter i wymagania spraw są one zawsze prowadzone w zgodzie z obowiązującymi przepisami i najwyższymi standardami.

  Data dodania: 08 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy Spółka Jawna »

  W poszukiwaniu pomocy prawnej w obsłudze spółek koniecznie sprawdź ofertę kancelarii Norek i Wspólnicy. Firma ta specjalizuje się w prawie nieruchomości, spółek oraz nadzorze prawnym transakcji. Jej pracownicy proponują doradztwo, a także sporządzanie i analizę umów, pomoc przy sporach korporacyjnych oraz najmie powierzchni magazynowych. Oprócz tego posiadają wiedzę z zakresu farm fotowoltaicznych i nieruchomości rolnych. Zobacz już teraz!

  Data dodania: 17 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Unieważnianie kredytu frankowego »

  Zastanawiasz się, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię ostateczne unieważnianie kredytu frankowego? Nie czekaj długo i skontaktuj się z naszymi radcami prawnymi już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa zajmuje się sporami dotyczącymi kredytów frankowych. Gwarantujemy rzetelną pomoc i indywidualne podejście do sprawy. Elementarnym celem sporu z bankiem w temacie kredytów frankowych jest unieważnianie umów kredytu frankowego. Bazując na stanowisku niektórych Sądów, Kancelaria wnosi także o tzw. odfrankowienie kredytu. Nasza kancelaria frankowa (Warszawa) wyjaśni dokładnie, na czym polega ten proces i jak odfrankowić kredyt. Od kilku lat z sukcesem zajmujemy się sprawami przeciwko organizacjom finansowym (bankom oraz funduszom inwestycyjnym) ze szczególnym uwzględnieniem sporów dotyczących kredytów frankowych. Znakomita znajomość specyfiki oraz problematyki kredytów frankowych umożliwia nam zapewnić całościową, rzetelną oraz sprawną obsługę prawną prowadzonych spraw naszych Klientów. Kancelaria frankowa z miasta Warszawa szczyci się obszernym doświadczeniem zawodowym zdobytym dzięki współpracy z instytucjami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami prawniczymi. Wielokrotnie zajmowaliśmy się tematami takimi jak: unieważnianie kredytu frankowego i odpowiadaliśmy na zapytania, jak odfrankowić taki kredyt. Zachęcamy do kontaktu!

  Data dodania: 24 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska »

  W poszukiwaniu pomocy w prowadzeniu księgowości w Twojej firmie koniecznie sprawdź, co oferuje Kancelaria Śliwowski Nowak Adwokaci. Jest to firma zatrudniająca specjalistów z szerokiego zakresu prawa, którzy zajmują się również prowadzenia biura rachunkowego. Możesz liczyć na zastępstwo procesowe, windykację należności, a także sporządzanie i opiniowanie umów. Kancelaria posiada siedzibę w Sosnowcu, a usługi pełni na terenie całej Polski. Zadzwoń teraz!

  Data dodania: 26 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Katowice »

  Notariusz Ewa Miranowicz zapewnia Klientom wysoką jakość świadczonych czynności prawnych. Kancelaria notarialna w mieście Katowice kontynuuje wieloletnią tradycję notariatu w Polsce, gwarantując profesjonalizm, staranność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Kancelaria pomaga przy różnych czynnościach, m. in. sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia (APD), sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń oraz innych dokumentów, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, opracowuje poświadczenia: własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu albo kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, pozostawania osoby przy życiu albo w określonym miejscu, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Pomoc notarialna podlega tajemnicy zawodowej, dlatego masz zagwarantowaną poufności. Prosimy pamiętać, że notariusz ma obowiązek zweryfikować tożsamość, z tego powodu należy sprawdzić, czy nie upłynął termin ważności dokumentów i czy wszystkie informacje w nich zawarte są aktualne. Kancelaria zaprasza Klientów zarówno z miasta Katowice, jak również okolic. Kancelaria notarialna udostępniła cennik pomocy notarialnej na stronie firmowej. W sprawie szczegółowych pytań notariusz zaprasza do kontaktu telefonicznego. Siedziba znajduje się w samym centrum miasta Katowice. Dojazd nie stanowi problemu, a sama kancelaria przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 21 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Opole | Prawnik Opole | Kancelaria Adwokacka Mehl »

  Kancelaria adwokacka Opole: ul. 1 Maja 103/3. Kancelaria Adwokacka Paweł Mehl oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i osób prawnych z Opola i całego województwa opolskiego. W swojej codziennej pracy adwokat Opole Paweł Mehl zajmuje się prawem cywilnym, w tym prawem rodzinnym oraz spadkowym, prawem karnym, prawem pracy, prawem administracyjnym oraz prawem w zakresie ustawy o ochronie zwierząt. Wyróżniający jest fakt, że kancelaria adwokacka Paweł Mehl zajmuje się także tematyką z zakresu ustawy o broni i amunicji.

  Data dodania: 11 07 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kancelarie adwokackie

Kancelarie adwokackie - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: