Podróże Podkategoria: Podróże

Sortuj po:

 • Pielgrzymki - sprawdź »

  Jesteśmy biurem turystycznym, które zapewnia możliwość organizacji wycieczki do praktycznie każdego miejsca na ziemi. Na rynku funkcjonujemy od przeszło 30 lat a oprócz tego przez ten czas zdobyliśmy wielu współpracowników na najlepszym poziomie. Jedną ze specjalności naszej firmy jest organizacja pielgrzymek do krajowych miejsc kultu religijnego. Dysponujemy sposobnością zorganizowania wycieczek do przeszło 30 różnych miejsc. Zaletą naszego biura jest zjawisko posiadania doświadczonych przewodników. Nasze wycieczki organizowane są zarówno jako jednodniowe jak i wielodniowe wraz z opcją dla aktywnych. Jesteśmy w stanie zorganizować także wycieczki szkolne a także przedszkolne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz każdemu staramy się zorganizować taką wycieczkę, która w pełni go zadowoli. Ciepło zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 30 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki dla firm »

  To dzięki podróżowaniu człowiek znacznie poszerza swe horyzonty. Poznawanie innych ludzi, ale również odkrywanie miejsc ubogaca nas, ale także mamy niezwykłą okazję czerpania z czegoś inspiracji. Warto podążać już od najmłodszych lat. Albowiem im wcześniej się zacznie toż tymże bardziej w życiu będziemy mieć dużo mniej bojaźni. Nasz świat jest niesamowicie barwny oraz należałoby być jego istotną częścią. Zatem każdemu rodzicowi, bądź opiekunowi polecamy wysłanie dzieci na wycieczki szkolne jednodniowe, które w krótkim czasie pokażą Państwa szkrabom wyjątkowe miejsca. Poza tym przewodnicy powiedzą mnóstwo ważnych wiadomości o zabytkach itd. W tymże celu wszystkim szkołom polecamy rozpocząć stałą współpracę z Biurem Podróży Turio. Działa ono już od 2010 roku. Współpracuje ono z wieloma instytucjami, które powiązane są z zwiedzaniem. Więcej informacji zawarto na stronce: turio. com. pl. Jeśli posiadaliby Państwo którekolwiek pytania toż mogą je Państwo zadać w przygotowanym ''formularzu zapytania'', ewentualnie nawiązać kontakt telefoniczny albo mailowy. Poza tym można przybyć osobiście.

  Data dodania: 17 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Na łuszczycę najlepszy - SILKUM »

  Maść SILKUM została wyprodukowana i przebadana w Polsce. Receptura została oparta na naturalnych składnikach, powszechnie znanych i stosowanych w leczeniu łuszczycy oraz zmian skórnych, objawiających się łuską, zaczerwienieniem lub uporczywym swędzeniem. Doskonała do pokonania objawów łuszczycy. Maść SILKUM pozwala na długo zapomnieć o chorobie i cieszyć się długimi okresami remisji.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podróże

Podróże - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: