Turystyka Podkategoria: Turystyka

Sortuj po:

 • Promy| Retravel.pl »

  Promy są coraz bardziej popularnym środkiem transportu, obsługują one połączenia pomiędzy Polską a Skandynawią a także innymi krajami europejskimi. Najwięcej połączeń odbywa się ze Świnoujścia do Ystad oraz z Gdyni do Karlskrony. Promy morskie to duże, stabilne jednostki spełniające wszystkie normy środowiskowe. Spora część promów jest oparta na silnikach hybrydowych.

  Data dodania: 28 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Włocławek - uzdrowisko-wieniec.pl »

  Wieniec Zdrój to najstarsze uzdrowisko na Kujawach. Włocławek - to tutaj nas znajdziecie a także to tutaj powinniście zorganizować swoją zabawę weselną. Bowiem oprócz tego, że jesteśmy typowym uzdrowiskiem, bardzo chętnie wspieramy narzeczonych, którzy chcą zorganizować swoje wesele w naprawdę luksusowym miejscu. Nasza sala weselna jest bardzo spora a oprócz tego bez liku osób możecie na nie zaprosić. Oprócz tego specjalizujemy się także w organizowaniu spotkań konferencyjnych. Zapewniamy Was, że nie tylko udostępnimy Wam miejsce na wykonanie konferencji, ale z miłą przyjemnością ugościmy Waszych gości w posiadanych przez nas pokojach hotelowych. Zapewniamy specjalne pakiety na konferencje oraz szkolenia. Specjalizujemy się również w organizacji najróżniejszych eventów. Warto dokładnie zapoznać się z naszą propozycją. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pielgrzymki - sprawdź »

  Jesteśmy biurem turystycznym, które zapewnia możliwość organizacji wycieczki do praktycznie każdego miejsca na ziemi. Na rynku funkcjonujemy od przeszło 30 lat a oprócz tego przez ten czas zdobyliśmy wielu współpracowników na najlepszym poziomie. Jedną ze specjalności naszej firmy jest organizacja pielgrzymek do krajowych miejsc kultu religijnego. Dysponujemy sposobnością zorganizowania wycieczek do przeszło 30 różnych miejsc. Zaletą naszego biura jest zjawisko posiadania doświadczonych przewodników. Nasze wycieczki organizowane są zarówno jako jednodniowe jak i wielodniowe wraz z opcją dla aktywnych. Jesteśmy w stanie zorganizować także wycieczki szkolne a także przedszkolne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz każdemu staramy się zorganizować taką wycieczkę, która w pełni go zadowoli. Ciepło zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 30 06 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Turystyka

Turystyka - nowa strona:

Adres: